CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
71
63%

Nie
29
26%

Zaszkodził
13
12%

Liczba głosów : 113

przez slow motion 20 sty 2013, 11:49
fozzie, mnie to jednak bardzo drazni. Tym bardziej, ze brakuje mi pieszczot i zbliżen.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez fozzie 21 sty 2013, 10:43
W osiemnastym dniu na Citalu chyba wrócił mi apetyt. Tylko nie wiem czy się cieszyć, bo nadal mam nadwagę.

przez pawel_1111 21 sty 2013, 13:11
A ja mam potencje jak byk po citalu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ina86 25 sty 2013, 19:11
Od poniedziałku zaczynam moją przygodę z Citalem. Rano przez 1-6 dni 1/2 tabletki, następnie cała. Do tego na noc Trittico Cr na spanie, 1/3, 2/3 i 1 zwiększane w razie potrzeby. W razie ataku lęku doraźnie Afobam. Czy ktoś z Was miał takie połączenie? Jak efekty? Wiem, że trzeba będzie poczekać 2-3 tygodnie, ale również boję się efektów ubocznych :/
Cital 30mg
Miansec 30mg
Afobam doraźnie

przez fozzie 28 sty 2013, 12:32
Ina86, Ja brałem pół tabletki przez 4 dni a później po całej. Biorę cital już 25 dzień. Na sen biorę hydroksyzynę. Początek naprawdę jest ciężki. Przez pierwsze dni było mi gorzej niż przed braniem tabletek. Po dwóch tygodniach zaczęło się poprawiać. Poprawa była jednak "w kratkę". Jeden dzień lepszy, później gorzej. Weekend miałem słaby a dziś mi jakoś lepiej.

przez Ina86 29 sty 2013, 19:21
No i zaczęło się. Biore Cital dopiero 2 dni a już widzę efekty uboczne. Bezsenność powróciła, mimo iż bez leków już potrafiłam przespać część nocy. Na dodatek znów lęki, szybkie bicie serca. I ten brak apetytu, a wręcz jadłowstręt.
Na dodatek jakieś przeziębienie chce mnie złapać. Myślicie, że mogę wziąć Gripex?
Cital 30mg
Miansec 30mg
Afobam doraźnie

przez fozzie 29 sty 2013, 19:27
Ina86, czeka Cię niestety jeszcze kilka(naście) ciężkich dni. Ale trzymaj się. Po dwóch tygodniach wrócił mi apetyt. Po trzech zauważam poprawę w samopoczuciu.

przez Ina86 29 sty 2013, 19:39
Właśnie tej siły brakuje. Chociaż dzisiaj też zauważyłam, że coś tam zadziałał, a raczej zobojętnił
Byłam na pogrzebie i nie płakałam jak to zwykle bywało w takich okolicznościach.
Najbardziej martwi mnie ta bezsenność i brak apetytu. Jestem chuda jak patyk i teraz nic nie mogę zjeść przez co czuję się bardziej słaba, bez siły do walki
A co z tym gripexem?
Cital 30mg
Miansec 30mg
Afobam doraźnie

przez fozzie 29 sty 2013, 19:49
Ina86, co do gripexu to musisz poczytać ulotkę. Jeżeli chodzi o bezsenność to biorę na noc hydroksyzynę i ona trochę mi pomaga. Naprawdę w pierwszych dniach na citalu nic nie robiłem tylko lezałem i patrzyłem w sufit. Dopiero to forum trochę mnie wciągnęło. Wiem jak cieżko jest jeść na siłę ale musisz. Trzymaj się.

przez Ina86 29 sty 2013, 22:40
fozzie, dzięki wielkie za słowa wsparcia. Przydają się w takich ciężkich chwilach. Pozdrawiam i trwam przy Citalu. :)
Cital 30mg
Miansec 30mg
Afobam doraźnie

przez tosiaantosia 31 sty 2013, 20:40
Witajcie,
Jestem na Citabaxe już 8 miesiąc. Poprawę poczułam dopiero po prawie 4 miesiącach dopiero na dawce 40 mg. Są dni, kiedy czuję się normalnie, a są dni kiedy to wszystko wraca. Np teraz od około tygodnia wkręcam sobie schizofrenie, dlatego, że mam masakryczny natłok myśli. Mogę z kimś gadać, a myślię co innego. Jak usłyszę jakąś piosenkę to mi łazi po głowie chyba z 4 dni. Nie mogę przestać myśleć. Nie mam chwili <spokojnej głowy> :( Myślicie, że zmienić lek? A może naprawdę mam schizofrenię? Jak uważacie?

przez amelia83 04 lut 2013, 14:36
tosiaantosia, powinnaś swoje obawy i objawy przekazać lekarzowi
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez tosiaantosia 05 lut 2013, 12:32
Amelia83 Rozmawiałam z Panią doktor, zapewniła mnie, że nie mam schizofrenii, a tylko nerwica lękowa. Po prostu ja sama sobie w te kiepskie dni wkręcam jak wariat... ahhhh

przez amelia83 05 lut 2013, 16:47
tosiaantosia, rozumiem ;) pozdrawiam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg