CITALOPRAM (Cipramil,Citaxin,Cital,Citalec,Citabax,Citronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
71
63%

Nie
29
26%

Zaszkodził
13
12%

Liczba głosów : 113

przez krystian2222 21 lip 2012, 02:13
Ktoś może się orientuje, czy lek Rhodiola jest lekiem typu MAO, bo z tego co wiem leków typu MAO nie wolno łączyć z Citalem, ktoś coś wie na ten temat ?

przez Monar 21 lip 2012, 13:44
aperecium też właśnie zaobserwowałam, że mam gorszą cerę :shock: oby minęło... tak jak Tobie.
Monar

przez aperecium 21 lip 2012, 15:33
Kurczę, czyli jednak coś w tym jest. Mi lekarka powiedziała, że nie słyszała o takim objawie i przepisała maść, ale to był jakiś koszmarek dla trądzikowców, a ja mam właściwie suchą cerę, tylko z 'niespodziankami' w tych newralgicznych momentach cyklu, więc nawet nie używałam tej maści i jakoś wszystko się unormowało. Teraz cera zachowuje się jak przed citem (lepiej też nie jest). A pogorszenie stanu cery po starcie tabletek było naprawdę zauważalne i ciężko także się goiło. Jednak zniknęło razem z pozostałymi objawami, więc nie martw się @Monar. :)

W ogóle zapomniałam o jednym bardzo pozytywnym skutku brania citalopramu. Koniec PMS. :) A byłam tym potworem z legend co to niszczy wszystko co spotka w czasie 'ataku' na swojej drodze. Aż musiałam kalendarzyk zacząć prowadzić bo okres teraz przychodzi bezobjawowo, więc zapominam, że powinnam się go spodziewać. :)
aperecium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez promyk2233 22 lip 2012, 23:29
witam! po przerwie 6 tygodniowej od citalu wzięłam tabletkę citalu 20 mg i nie mogłam osiągnąć orgazmu. Było to jednorazowe, niebiorę już 5 dni a orgazmu ani libido dalej nie ma. Czy to minie? Martwię się bo naczytałam się o PSSD :(
nerwica lękowa

przez eroica 23 lip 2012, 03:21
promyk2233 napisał(a):witam! po przerwie 6 tygodniowej od citalu wzięłam tabletkę citalu 20 mg i nie mogłam osiągnąć orgazmu. Było to jednorazowe, niebiorę już 5 dni a orgazmu ani libido dalej nie ma. Czy to minie? Martwię się bo naczytałam się o PSSD :(

jeśli po odstawieniu citalu seks był normalny, to sporadyczne zażycie na pewno nie wywoła PSSD (już prędzej strach przed PSSD zablokuje libido)
jak było wcześniej w trakcie brania, były jakieś kłopoty?
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez promyk2233 23 lip 2012, 10:50
nie, po odstatnim odstawieniu miałam kłopoty zaczęły się jak zwiększyłam dawkę i trwały 5 tyg. Libido i orgazm wróciły po 5tyg a teraz jednorazowo zażyłam mija już tydzień w momencie jak ma się pojawić orgazm pojawiają się nieprzyjemne dreszcze uczucie gorąca i nie wychodzi orgazm :(
nerwica lękowa

przez Paloma 23 lip 2012, 12:33
Z tym orgazmem to jest naprawdę dziwna sprawa, ja jak zaczęłam przyjmować pół tabletki, to miałam problemy z osiągnięcie, jak zwiększyłam to bez problemu osiągałam orgazm, ale od kilku dni znów mam zaburzenie- (biorę już prawie miesiąc całą tabletkę) i bardzo się męczę i nic.
To już chyba tak będzie przy takich lekach, że raz jest orgazm raz go nie ma, natomiast ochota na sex u mnie jest bardzo:)

przez krystian2222 24 lip 2012, 23:20
Faktycznie u mężczyzn Cital obniża te sprawy niestety, a jak już jest ok to mega problem ze skonczeniem.. ALe jeśli ma pomóc w nerwicy to wolę przecierpieć :< Nie ma nic gorszego od tych nerwic, a szczególnie od derealizacji

-- 26 lip 2012, 00:50 --

Jaki jest najmocniejszy lek na otępienie/zamroczenie, uczuciu bycia pijanym, jakby się widziało co drugą klatkę, na moje to jakiś objaw derealizacji, bez znaczenia na skutki uboczne

przez promyk2233 26 lip 2012, 22:54
orgazm wrocil ale nerwica i niepokoj ruchowy rowniez.....co robic :( chce miec libido i orgazm :(
nerwica lękowa

Citronil

przez wiocza 28 lip 2012, 20:11
Niby substancja czynna wszedzie taka sama ale jakos nie moge oprzec sie mysli ze kazdy z tych lekow jest inny.
Lekarka przepisala mi Citronil na nerwicę natrectw i po tym co czytalam np o Citalu mam watpliwosci czy polknac to male biale swinstwo... boje sie... wrecz jestem przerazona i czuje jak juz mnie wszystko parzy na sama mysl.
Ktos to zazywal?
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie
Żarzy się bez przerwy

przez Monar 28 lip 2012, 20:22
brałam cital i mój stan się pogorszył. ale nie sugeruj się tym, no bo na każdego inaczej działa. spróbuj, jak będzie coś nie tak to idź do lekarza. ;)
Monar

citronil

przez wiocza 28 lip 2012, 20:45
jednak chcialabym przeczytac opinie kogos kto zazywal citronil 20 mg najlepiej
Jest ktos taki? blagam odezwijcie sie bo az mnie boli z nerwow
Żarzy się bez przerwy

przez Monar 28 lip 2012, 20:47
spoko, ale nikt Ci i tak nie napisze nic nowego, musisz przekonać się na własnej skórze.
Monar

citronil

przez wiocza 28 lip 2012, 21:00
wiem, ale moze troche sie uspokoje gdy przeczytam choc jedna pozytywna opinie na ten temat :bezradny:
Żarzy się bez przerwy

Sortuj wg