Ketamina w leczeniu depresji.

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez Nihil 12 lip 2016, 15:05
maniek123321 napisał(a):Probowalem i przy systematycznym zazywaniu dostaje sie sigmy

Nagniota i jego Jasnogórskiej Krucjaty i tak raczej się nie przebije :D

https://neurogroove.info/trip/plateau-s ... ra-nagniot

Byla swietna MXE ktora leczyla.

Była, była. Ale po delegalizacji w UK nawet sprawdzeni vendorzy zaczęli sprowadzać jakieś chińskie gówno ...
robaki-biedaki xD

przez maniek123321 12 lip 2016, 15:33
Widze ze polowa HR czyta to forum i probuje wyleczyc swoje przecpane mozgi :lol: .Nie chce do tego wracac.Wszystkich swoich sigm nie opisalem bo ten co ma wiedziec o tym ze leczylem sie DXM to o tym wie.Jak tak eksperymentowac to tylko gdzies w rozleglym lesie gdzie w ciagu calego dnia nie zdazysz sie wydostac do ludzi.
MXE byla super, typowo dopaminowe dzialanie + antagonizm NMDA.
Ketamina ma za krotkie dzialanie zeby cos z nia zdzialac.

-- 12 lip 2016, 15:58 --

MXE - w malych dawkach dla fobikow/depresyjnych
DXM - to /cenzura/ nie jest lek !
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Kalebx3 12 lip 2016, 17:27

właśnie , i tu byłby najwiekszy problem , bo znająć siebie i swoją porytą osobowość wyćpałbym wszystko co bym był miał w załóżmy " kilku krotnio dniowym zapasie " . Nie wiem czy metoda " do dna" , jedyna jakiej się nauczyłem miałaby jakie skutki zdrowotne . W dupę jeża z takim leczeniem ,,, a cena kety i jej zdobycie to druga niefajna sprawa .
I tak wychodzi ,że zapier--dalam głównie na tych ssrajach ,,,, kiedy te lumpiarstwo cos nowego wymyśli co bym leczyło , a nie tylko to co jest obecnie .

-- 12 lip 2016, 18:26 --

http://pulsinnowacji.pb.pl/4435896,7972 ... tamine-bis
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 13 lip 2016, 00:00
Kalebx3 napisał(a):

właśnie , i tu byłby najwiekszy problem , bo znająć siebie i swoją porytą osobowość wyćpałbym wszystko co bym był miał w załóżmy " kilku krotnio dniowym zapasie " . Nie wiem czy metoda " do dna" , jedyna jakiej się nauczyłem miałaby jakie skutki zdrowotne . W dupę jeża z takim leczeniem ,,, a cena kety i jej zdobycie to druga niefajna sprawa .
I tak wychodzi ,że zapier--dalam głównie na tych ssrajach ,,,, kiedy te lumpiarstwo cos nowego wymyśli co bym leczyło , a nie tylko to co jest obecnie . Nie prędko coś wymyślą bo oni to mają głęboko w dupie, wolą robić z ludzi zombie na ssri, aż się boje pomyśleć co by się z tobą stało po odstawieniu, po tylu latach brania tego syfu, ja brałem kilka lat i aktualnie jest ze mną masakra, hardcore 24/7, nie wiem czy to depresja czy skutki odstawienne, a może to i to, prawie 4 lata żarcia tego syfu zwanym ssri i głowe mam zmiażdzoną, odradzam te leki, nawet na początku depresji, gdy nie miałem na nic siły, nie czułem się tak, zle jak teraz, jeszcze poczytałem parę artykułów o ssri i żałuje bardzo, że tak długo te leki brałem i słuchałem lekarzy, którzy /cenzura/ się znają na lekach, ich niekompetencja jest momentami wręcz porażająca i ci /cenzura/ ludzie leczą innych!? :evil:
-- 12 lip 2016, 18:26 --

http://pulsinnowacji.pb.pl/4435896,7972 ... tamine-bis
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg