KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

 
Liczba głosów : 95

Re: Anafranil

przez Matt FX 06 paź 2010, 19:06
Wpierniczam benzo :|
Offline
Posty
434
Dołączył(a)
31 mar 2010, 18:34

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez claudu_su 06 paź 2010, 19:17
help... prawie w ogóle nie jem już tydzień... wmuszam w siebie codziennie po kanapce, ale i tak nie mogę się patrzeć na jedzenie ani nawet o nim myśleć :-( Wiem, że utrata apetytu też jest w niepożądanych
Jest lepiej, bo poszłam bez problemów na wykłady, ale wstając z siedzenia ogarnęła mnie ciemność i tak tylko stałam, czułam że ktoś przede mną stoi, ale nic nie widziałam, przeszło po chwili. Stała przede mną koleżanka z wystraszonym miną. Nie rozpłakałam się, ale było blisko :-/
Avatar użytkownika
Offline
Posty
49
Dołączył(a)
02 paź 2010, 18:27
Lokalizacja
Kraków

Re: Anafranil

przez rober6666 06 paź 2010, 19:22
Na brak apetytu i związane z tym niedogodności dla organizmu polecam odżywki dla "karków"
na Allegro jest tego od cholery. Nazywa się to "gainer"
cztery łyżki stołowe + szklanka wody lub mleka +mikser i masz gotowy łatwoprzyswajalny , pełnowartościowy posiłek
Oczywiście to chemia , oczywiście niesmaczna. Ale można to wypic w minutę i masz posiłek z głowy, czego nie mozna powiedzieć o normalnym obiedzie.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
Offline
obserwowany
Posty
1441
Dołączył(a)
01 paź 2009, 15:47
Lokalizacja
Zabrze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez claudu_su 06 paź 2010, 19:43
ok, dziękuję, spróbuję. Mam tu koło domu taki sklep, powinni mieć... (wszystko byleby nie zwykłe jedzenie :-/ w odwiedzinach u mamy byłam zmuszona zjeść miseczkę bigosu. Tycią bo tycią, ale umieram :-P)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
49
Dołączył(a)
02 paź 2010, 18:27
Lokalizacja
Kraków

Re: Anafranil

przez Misiek_NL 06 paź 2010, 19:48
Ja też po anafranilu jakoś mniej jem... i słyszę inaczej jakby zawyraźnie... i widzę inaczej jak jade wieczorem to światła aut z naprzeciwka jakoś bardziej mnie rażą... Ale zarzywam anafranil dopiero 9 dzień...
Misiek_NL
Offline

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez claudu_su 06 paź 2010, 20:09
@Misiek Podejrzewam, że jeszcze trochę nas pomęczy z "ubokami", ale widząc komentarze wytrawnych Użytkowników Anafranilu, może być tylko lepiej <hug>

Robert Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź
Avatar użytkownika
Offline
Posty
49
Dołączył(a)
02 paź 2010, 18:27
Lokalizacja
Kraków

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 06 paź 2010, 23:18
Kurcze, ja mam uboki , ale nigdy barku apetytu,chętnie się zamienię:)
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: Anafranil

przez rober6666 06 paź 2010, 23:36
claudu_su napisał(a):@Misiek Podejrzewam, że jeszcze trochę nas pomęczy z "ubokami", ale widząc komentarze wytrawnych Użytkowników Anafranilu, może być tylko lepiej <hug>

Robert Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź


no problemo
Tez po lekach tracilem apetyt do zera i znikałem w oczach.Totalny jadłowstręt. A ja nie lubię być mały. Odżywki sa idealne na taki stan rzeczy.Taka jedna porcja , ktora opanujesz w postaci płynu niczym kakao odpowiada kalorycznie , białkowo i węglowodanowo jadnemu normalnemu posiłkowi.
Powodzenia
na allegro sa takie w dobrych cenach
np.

http://allegro.pl/megabol-gainer-737-3k ... 03504.html

polecam bo sam stosuję

Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
Offline
obserwowany
Posty
1441
Dołączył(a)
01 paź 2009, 15:47
Lokalizacja
Zabrze

Re: Anafranil

przez Jurkin 88 07 paź 2010, 09:58
powiedzcie czy jest jakas szansa na uwolnienie sie od lekow bo kiedy lekarz mi zezwala odstawic leki to mam nadzieje ze juz do nich nie powruce trwa to pare miesiecy kiedy mam spokoj i znowu mnie dopada LEKARZ TWIERDZI ZE MOJ PROBLEM Z DEPRESJA TO WYRZUTY SUMIENIA NIE UMIEM ZAJAC SIE SWOIM ZYCIEM TYLKO IWYLOCZNIE BO POMAGAM RODZINIE ITP A KIEDY DOPADAJA MNIE WYRZUTY SUMIENIA URUCHAMIA SIE MOJA WYOBRAZNIA ZEBY SIE ZABIC BO SOBIE NIE PORADZILAM CO WY NA TO ?
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
03 paź 2010, 15:03

Re: Anafranil

przez Misiek_NL 07 paź 2010, 12:46
Mi jeszcze dziś doszło przyspieszenie i zwalnianie serca co jakiś czas... nie groźne ale nie przyjemne uczucie. Na ulotce pisze że to jeden ze skutków ubocznych... :(

Jak długo u was trwały skutki uboczne zanim anafranil się rozkręcił ??
Misiek_NL
Offline

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez agnietka68 07 paź 2010, 13:30
Powiem wam że jestem szczęśliwa; miałam zawroty głowy ale okazało się że to po ataraxie;a myślałam że juz szpital zaliczę ,lekarz zamiast ataraxu dał mi relanium i jest o niebo lepiej wczoraj odważyłam się iść na zakupy a dzisiaj od rana latałam i załatwiałam sprawy które czekały od dawna;mam jeszcze lekkie stany lękowe ale jakoś zaraz mi przechodzi ,oby tak już zostało anafranil biorę dwa tygodnie......

[Dodane po edycji:]

Wiola jakie ty masz skutki uboczne ?bo ja mam suchość w ustach i nie smak brak apetytu ale z tego się akurat cieszę bo mam trochę nadwagi i szumi mi czasami w uszach i to ziewanie ......
Avatar użytkownika
Offline
Posty
44
Dołączył(a)
25 wrz 2010, 16:28
Lokalizacja
Żary

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 07 paź 2010, 13:49
Agnietka

Suchość w ustach na pewno minie. Ziewanie będzie, ale z czasem coraz rzadziej. Apetyt to raczej się z czasem unormuje.
Ja teraz, ale wiesz to po długotrwałym braniu: szybko się męczę, sporo śpię i raczej rano zawsze czuję się niewyspana. Myślę ,że to dlatego ,że anafranil obniża ciśnienie , a ja i tak zawsze miałam niskie, za to tętno mam dość szybkie. Mam problemy z pamięcią i koncentracją. Nie mam takiej bystrości umysłu jak kiedyś. Poza tym muszę bardzo pilnować diety, bo gdybym sobie pozwoliła to natychmiast bym się utuczyła, a kiedyś byłam wręcz chudzielcem i miałam problem z przytyciem - więc to wszystko ewidentnie przez anafranil. No i mam łojotokowe, nawracające zapalenie skóry głowy. Dermatolog powiedziała ,że z dużym prawdopodobieństwem to też wina anafranilu. No i ogólnie słabszą odporność.
Niestety trochę tego jest, ale trzeba wybrać mniejsze zło, wolę to niż nieustanne lęki. Może kiedyś udoskonalą leki i wyeliminują te niechciane gratisy- taką mam nadzieję.
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Re: Anafranil

przez Matt FX 10 paź 2010, 20:09
Jestem coraz bliżej pierdolnię*** się przez okno :(
Offline
Posty
434
Dołączył(a)
31 mar 2010, 18:34

Re: Anafranil

Avatar użytkownika
przez claudu_su 11 paź 2010, 06:38
Ja też się dzisiaj gorzej czuję :-/ boję się iść na zajęcia :-(
Avatar użytkownika
Offline
Posty
49
Dołączył(a)
02 paź 2010, 18:27
Lokalizacja
Kraków

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Przeskocz do