KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

Re: Anafranil

przez zdesper 07 cze 2010, 17:54
To juz chyba indywidualnie od osoby zalezy:).Ja mam stwierdzona NN przez 3 klinicystow i akurat anafranil bardzo nasilal mi natręctwa;)
zdesper

przez okularnica 07 cze 2010, 18:03
Mi również nasila... I to bardzo... Normalnie trudno wytrzymać;(
Ale zdesper rozumiem, że tylko na początku nasilał natręctwa, tak? Napiszesz jaką dawkę brałeś?

przez zdesper 07 cze 2010, 18:10
Nasilal przez caly czas brania.A bralem 150 mg.Nie wiem moze to mialo tez zwiazek z tym ze lek ten powodowal wystąpienie u mnie rożnego rodzaju lęków? W pewnym badz razem jedyny lek ktory likwidowal mi natręctwa to paroksetyna w dawce 40 mg.Szkoda ze juz nie moge jej brac.

Pozdrawiam
zdesper

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez okularnica 07 cze 2010, 18:12
A jak długo brałeś Anafranil?

przez zdesper 07 cze 2010, 18:17
9 miechow;) .Wtedy nie mialem pojecia o leczeniu mojej choroby wiec slepo wierzylem w kompetencje lekarzy.Stracony czas
zdesper

przez savior 07 cze 2010, 18:26
okularnica nie ma co sie sugerować reakcją na lek innych ludzi... biore dalej i Ty równiez go bierz... za 2 - tyg przyjdzie czas realnej oceny skutecznosci leku..mój 3 dzień czy Twój tydzień na Anafranilu to dopiero przygrywka do ujawnienia sie jego prawdziwego potencjału...
savior

przez okularnica 07 cze 2010, 18:37
Ja z kolei kiedyś brałam już Anafranil i mi pomógł. Pamiętam jednak, że przez dłuższy czas na początku brania miałam zwiększone natręctwa. Trwało to może i z miesiąc... Teraz też tak mam;( Zastanawia mnie czy jak zwiększę dawkę to czy się jeszcze bardziej nasilą... Lecz z drugiej strony może lepiej wcześniej zwiększyć dawkę, bo ta teraźniejsza chyba nie może pomagać na natręctwa, bo jest za mała.
Normalnie już nie mogę wytrzymać z moimi natręctwami!

Savior a Ty bierzesz na natręctwa?

przez savior 07 cze 2010, 18:46
Biore na nerwice wegetatywną i depresje... natręctwa mam juz bardzo słabo nasilone... w duzej mierze pozbyłem sie ich samodzielnie..przyznaje jednak ze nie było to łatwe ale jest to wykonalne... Ty bierzesz dawke 75 mg o przedłuzonym działaniu jak sadze ..ja narazie 2x25 mg... w klomipraminie dobre jest to ze efekt napędu i pobudzenia który daje wychwyt noradrenaliny tonizowany jest do naturalnych rozmiarów pobudzenia przez jej wpływ lekko cholinergiczny .... w konsekwencji powoduje to ze klomipramina pobudza jak wenlafaksyna i wycisza zarazem jak benzo co daje zrównowazony efekt aktywizujący...
savior

przez okularnica 07 cze 2010, 20:45
Trzymam kciuki,savior.
Ja dzisiaj zwiększyłam dawkę o połowę tabletki. Jak szaleć to szaleć;)

przez savior 07 cze 2010, 20:53
dziekuje i Tobie zycze powodzenia w kuracji.... zreszta bedziemy sie wzajemnie jeszcze nie raz informowali o własnych postepach w leczeniu...
Pozdrawiam
savior

przez okularnica 08 cze 2010, 10:43
To co jest dzisiaj to już w ogóle jest masakra...

przez depresyjny098 08 cze 2010, 11:15
Wy mówicie tu o tygodniach po których można oceniac lek....
Nie chce was martwic, ale tak naprawdę dobrze jest dopiero po miesiącach...
Po kilku tygodniach to można co najwyżej ocenic, czy skutki uboczne wynikające z leku nadal się utrzymują, jak tak to trzeba coś działac w tym temacie, a jak nie to cisnąc dalej..
Powodzonka
depresyjny098

przez okularnica 08 cze 2010, 13:21
Z miesiącami to przesada.
Mi chodzi chociażby o zneutralizowanie efektu zwiększającego natrętne myśli, żeby na razie było chociaż tak jak przed zażywaniem, nie gorzej. Chyba na to nie muszę czekać kilku miesięcy...

Normalnie cała się dzisiaj trzęsę...

przez depresyjny098 08 cze 2010, 13:55
okularnica napisał(a):Z miesiącami to przesada.
Mi chodzi chociażby o zneutralizowanie efektu zwiększającego natrętne myśli, żeby na razie było chociaż tak jak przed zażywaniem, nie gorzej. Chyba na to nie muszę czekać kilku miesięcy...

Normalnie cała się dzisiaj trzęsę...

Napisałem powyżej, że skutki wynikające z leku znikają po kilku tygodniach. Czyli właśnie ten powrót do stanu z przed brania, o którym piszesz. .( co najmniej)
Czytaj uważniej...;)
depresyjny098

Sortuj wg