KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez fobik123 09 maja 2016, 19:31
csrpk, No trochę zamula anafranek,nie zapominaj że to bardzo silny lek serotoninowy o mocy podobnej do paroksetyny.Daje napęd to fakt ale to /cenzura/ nie jest amfa czy koks bez przesady.Ja odczuwam ten napęd że mam ochote codziennie wyjść z domu,bo przy paro to miałem wyjebane siedzialem po pare dni w domu i zamulałem. :D
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 09 maja 2016, 22:20
Jesli dobrze zrozumialem mowiac, ze zamula, miales na mysli, ze lekko cie rozleniwia?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 09 maja 2016, 22:41
fobik123 napisał(a):csrpk, No trochę zamula anafranek,nie zapominaj że to bardzo silny lek serotoninowy o mocy podobnej do paroksetyny.Daje napęd to fakt ale to /cenzura/ nie jest amfa czy koks bez przesady.Ja odczuwam ten napęd że mam ochote codziennie wyjść z domu,bo przy paro to miałem wyjebane siedzialem po pare dni w domu i zamulałem. :D
A w jakiej dawce bierzesz ten lek??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 09 maja 2016, 23:08
fobik123 napisał(a):A ja ostatnio do 225mg klomi i 60mg miansy dołożyłem jako dodatek 10mg olanzapiny.Zacząłem przy tej dawce anafranka odczuwać straszne wkurwienie z byle powodu a zawsze mnie silne neuroleptyki pacyfikowały dość dobrze więc dodałem olanzapine,i już od 2 dni poziom wkurwa sie unormowal.Dodatkowo olanzapina tez działa antydepresyjnie.Zostane na moim zestawiku jeszcze dobre 2 miesiące.Co do lamotryginy,to polecam wszystkim ją na akatyzję,już 100mg lamo łagodziło mi pięknie akatyzje po rispolepcie,więc ogólnie jest spoko.
Ja sram po anafranku codziennie prawie i nie mam z tym kłopotu mimo tej końskiej dawki,Suchota w ustach była na początku teraz po 4 miesiącach jedyne uboki to zamuła i osłabione libido. :P

mysle, ze tu jest dokladnie napisane co i jak bierze kilka postow wstecz ;)

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 09 maja 2016, 23:09
csrpk napisał(a):
fobik123 napisał(a):A ja ostatnio do 225mg klomi i 60mg miansy dołożyłem jako dodatek 10mg olanzapiny.Zacząłem przy tej dawce anafranka odczuwać straszne wkurwienie z byle powodu a zawsze mnie silne neuroleptyki pacyfikowały dość dobrze więc dodałem olanzapine,i już od 2 dni poziom wkurwa sie unormowal.Dodatkowo olanzapina tez działa antydepresyjnie.Zostane na moim zestawiku jeszcze dobre 2 miesiące.Co do lamotryginy,to polecam wszystkim ją na akatyzję,już 100mg lamo łagodziło mi pięknie akatyzje po rispolepcie,więc ogólnie jest spoko.
Ja sram po anafranku codziennie prawie i nie mam z tym kłopotu mimo tej końskiej dawki,Suchota w ustach była na początku teraz po 4 miesiącach jedyne uboki to zamuła i osłabione libido. :P

mysle, ze tu jest dokladnie napisane co i jak bierze kilka postow wstecz ;)
Ok nie widziałem. dzięki.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 09 maja 2016, 23:25
luźno ;)

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez fobik123 10 maja 2016, 11:15
Odnoszę wrażenie że anafranek zaburza mi działanie benzodiazepin.Nie czuję praktycznie 1mg alpry.Muszę wzmacniać alpre baclofenem.Fuck :why:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 10 maja 2016, 11:24
Dla mnie to pozytyw latwiej odstawic cos co juz nie dziala :D Powinno sie je stosowac w ostatecznosci w krytycznych momentach. To nie jest lek ktorym sie leczy przewlekle; ja tez troche naduzywalem ale mysle ze anafranil pozwoli mi rzucic to g*wno w kat. Niszcza pamiec krotkotrwala bardzo

-- 15 maja 2016, 15:47 --

Co dorzucaliscie przy braniu tego leku na pobudzenie? biore go jakis niecaly miesiac, od 10dni jestem na 150mg caly czas bym spal i nie mam sily na nic.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez fobik123 18 maja 2016, 19:35
Mnie też przymula ten lek.Mimo że biorę go w dawce 225mg plus mianseryna 60mg.Leci już mi 5 miesiąc i dalej czekam aż zaskoczy,ma to jeszcze jakiś sens?
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ricah 18 maja 2016, 19:54
Nie.
Agomelatyna 25mg
some shit

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 18 maja 2016, 20:28
Ricah napisał(a):Nie.
Krótko i na temat!. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Lord Kapucyn 18 maja 2016, 22:04
No bo do ch...usteczki czasami nie ma co zawijać, tzn. owijać w bawełnę.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 19 maja 2016, 00:38
fobik123 napisał(a):Mnie też przymula ten lek.Mimo że biorę go w dawce 225mg plus mianseryna 60mg.Leci już mi 5 miesiąc i dalej czekam aż zaskoczy,ma to jeszcze jakiś sens?

Po pierwsze troche sie gubisz w zeznaniach bo mowiles pare postow wczesniej ze cie pobudza. A poza tym jak doje**les olanzapine czy jakiekolwiek inne dzialo rakietowe to nie dziw sie ze nie masz paliwa czy tam sily wszysto idzie w ole. OLE!! :D Połzdro

-- 19 maja 2016, 00:44 --

Ja dodalem wellbutrin do anafranilu nie chodzi mi o zadna zamule bo to to mozna roznie interpretowac tylko zwyczajna ospalosc, sennosc. 150dzisiaj troche tak jak rzucona w bloto, albo jak kamien do glebokiej studni -nie bylo nawet slychac jak przyje**l w dno. Wellbutrin ostro mnie wyjebywal z kapci w takich dawkach, nie moglem nic jesc a nakrecony bylem jak zegarek na caly tydzien.

Nikt i tak mi dobrze nie odpowie;D nie ma sensu pytac bo odpowiedz jest indywidualna;D mozna co najwyzej sugerowac.. hmmm metylofenidat byl wtedy mocny jak bralem solowo mysle ze moze z nim sprobuje jak nie wyjdzie z wellbutrinem, przy nastepnej wizycie za poltorej miecha..

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez eovo 19 maja 2016, 08:28
Ja też przy 225 mam nieraz że przymula a nieraz pobudza ,zresztą u mnie są skoki samopoczucia do tego biorę lamilept bo są ciągle na tym leku.

Sortuj wg