KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 08 maja 2016, 18:26
Po jakims czasie powinien chyba pobudzac, tak jak wenlafaksyna...

-- 08 maja 2016, 18:33 --

Popijanie wody, albo zucie gumy jest oczywiste. Istnieje moze jakis lepszy sposob na suchosc w ustach? Czy samo moze przechodzi po jakims czasie??

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 08 maja 2016, 19:09
csrpk napisał(a):Po jakims czasie powinien chyba pobudzac, tak jak wenlafaksyna...

-- 08 maja 2016, 18:33 --

Popijanie wody, albo zucie gumy jest oczywiste. Istnieje moze jakis lepszy sposob na suchosc w ustach? Czy samo moze przechodzi po jakims czasie??
Przechodzi po kilku miesiącach, ja jadłem cukierki i żułem gumę, właściwie cały dzień, no i postawienie kloca to też niezły wyczyn na tym leku. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 08 maja 2016, 19:51
U mnie nie jest tak najgorzej z klockami. Tyle ze pije bardzo duzo siemienia lnianego prawie codziennie, mam dobrze zbilansowana diete(warzywa, ryz kasza indyk itd) noi po kawce jak sie uda to czasem sie udaje;D jem tez jablka specjlanie bo dobrze wplywaja na perystaltyke jelit.

Wczoraj zapomnialem na noc wziasc leku i wzialem dzisiaj rano dopiero. Z pozytywnego jest jest to wyproznienie bylo dobre, parcie praktycznie od razu jak wstalem.. Czyli wystarczy opuscic jedna wieczorna dawke i powinno byc ok.

Natomiast mialem duzo wieksza suchosc w ustach niz normalnie.
Wniosek z tego taki ze bede raczej bral wieczorem poki co ;D a raz na 3dni bede opuszczal dawke wieczorna ktora wezme rano

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ricah 08 maja 2016, 20:14
Probowales kawy? Raz na jakis czas raczej nie powinna zaburzyc Twojej kuracji (jezeli masz problemy z lękami/nerwowoscia), a rowniez powinna pomoc z tym.
Agomelatyna 25mg
some shit

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 08 maja 2016, 20:21
klomi dobry na natręctwa , ale z takimi ubokami jak po tym leku to ja dziękuję serdecznie temu panu i z dwojga złego wolałbym natręctwa . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 08 maja 2016, 20:33
Kalebx3 napisał(a):klomi dobry na natręctwa , ale z takimi ubokami jak po tym leku to ja dziękuję serdecznie temu panu i z dwojga złego wolałbym natręctwa . ;)
Bez przesady, uboki mijają!
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 08 maja 2016, 20:41
może u Ciebie .
U mnie z czasem było pod tym względem coraz gorzej .
Zjedzenie w ciągu dnia małej kanapki było dla mnie mordęgą( zero śliny , zero apetytu ) , a zrobienie kupy nawet po tygodniu było zdobyciem złotego medalu w sraniu do celu ;)

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 08 maja 2016, 20:50
Kalebx3 napisał(a):może u Ciebie .
U mnie z czasem było pod tym względem coraz gorzej .
Zjedzenie w ciągu dnia małej kanapki było dla mnie mordęgą( zero śliny , zero apetytu ) , a zrobienie kupy nawet po tygodniu było zdobyciem złotego medalu w sraniu do celu ;)
A ile brałeś ten lek, może od tego zacznijmy??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 08 maja 2016, 20:56
A ile brałeś ten lek, może od tego zacznijmy??

-najdłużej wytrzymałem lekko ponad pół roku w 1999 ( lato ) .Dawka to na początku 37,5 , potem 75 mg ,
Jak mi juz odebrał resztki apetytu i wytwarzanie sliny rzuciłem to w kąt .
Dla mnie uboki po leku sa takim samym syfem jak choroba , więć szukam w miarę "bezpiecznego" leku, w najniższej jeszcze działającej dawce.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 08 maja 2016, 23:54
Kalebx3 napisał(a):klomi dobry na natręctwa , ale z takimi ubokami jak po tym leku to ja dziękuję serdecznie temu panu i z dwojga złego wolałbym natręctwa . ;)

Nie sądzę :D Jakby nie było innego leku do wyboru a natręctwa tańczyły w Twojej głowie, to szybko byś te panią calował po stópkach :mrgreen:
Dałabym sobie głowę uciąć, że by tak było hehe

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 09 maja 2016, 12:53
Nie wiem czy na kazdego tak dziala ten lek, ale ja polecam dodanie Lamotryginy (o jego dzialaniu mowa). Nie sadze zeby mi minely same bo po dodaniu jej przeszly mi zawroty glowy (nie robi mi sie tak ciemno przed oczami). Co do tego nie jestem pewien ale przy dawce 75 czesto robilo mi sie ciemno, a teraz jestem na 112,5 i nie mam tego wogole. To co jest pewne, to to, ze lamotrygina dodaje mnostwo energii na poczatku wstawalem niemilosiernie zamulony na 37,5.. Lamotryginy nie bralem ok miesiac czasu i tak od niczego postanowilem sprawdzic jej rekacje.. Kiedy zaczynalem przygode z nia poczulem sie dobrze juz od pierwszej tabletki i tym razem bylo tak samo(lepsze samopoczucie, nie wiem jak to wytlumaczyc). niespodziewanym skutkiem byl rzeski poranek, gdy zawsze bylo koszmarnie po anafranilu. Napewno mocno pobudza, choc w sposob subtelny, ciezki do zaobserwowania, cos w stylu jakby ktos mial bardzo dobra kondycje czy duzo sil witalnych. Ja sie ograniczylem do 100mg ciezko mi mowic jak zadziala na innych natomiast im wieksza dawka tym niestesty slabna moje funkcje poznawcze. Przy 100mg jest calkiem znosnie. Ponadto chociaz nie jest oficjanlnie zarejestrowany sam Lord Kapucyn pisal, ze rowniez jest uzywany do leczenia natrectw. Pozdrawiam..// odnosnie anafranilu Jesli chodzi o wyproznienia to jeszcze raz powtorze to co wyzej pisalem, polecam: siemie lniane, jablka i oczywiscie kawe w nieduzych ilosciach. Co do sytuacji z suchoscia w ustach zauwazylem, ze jest duzo lepiej kiedy biore go na noc. Jak przyjmuje rano jest niezla sachara w ustach :D

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez fobik123 09 maja 2016, 14:49
A ja ostatnio do 225mg klomi i 60mg miansy dołożyłem jako dodatek 10mg olanzapiny.Zacząłem przy tej dawce anafranka odczuwać straszne wkurwienie z byle powodu a zawsze mnie silne neuroleptyki pacyfikowały dość dobrze więc dodałem olanzapine,i już od 2 dni poziom wkurwa sie unormowal.Dodatkowo olanzapina tez działa antydepresyjnie.Zostane na moim zestawiku jeszcze dobre 2 miesiące.Co do lamotryginy,to polecam wszystkim ją na akatyzję,już 100mg lamo łagodziło mi pięknie akatyzje po rispolepcie,więc ogólnie jest spoko.
Ja sram po anafranku codziennie prawie i nie mam z tym kłopotu mimo tej końskiej dawki,Suchota w ustach była na początku teraz po 4 miesiącach jedyne uboki to zamuła i osłabione libido. :P
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez eovo 09 maja 2016, 15:28
Efekty uboczne całkowicie znikają po 2,3 miesiącach ,mi lamotrygina nie daje takiego powera lecz trochę zamula,fakt większe dawki niż 100mg toi słabsza koncentracja i pamięć,kiedyś do tego brałem małe dawki flunaxolu fajnie podbijały kurację.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez csrpk 09 maja 2016, 16:34
fobik123 napisał(a):,Suchota w ustach była na początku teraz po 4 miesiącach jedyne uboki to zamuła i osłabione libido. :P

fobik123 co masz na mysli mowiac o zamule? Przeciez przy wiekszych dawkach on powinien pobudzac, dzialajac dzilnie na noradrenaline??

Zamula to bardziej chyba minaseryna a olanzapina to juz 100%

Sortuj wg