KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ztx 28 paź 2015, 20:15
Vengence napisał(a):
ztx napisał(a):Anafranil 75 SR po 6 tygodniach idzie w odstawkę, przy depresji z brakiem aktywności zupełnie nie dał rady.
]

75mg to niska dawka zwiększ to energia się pojawi.

przy noradrenalinowcach skaczą mi nogi, i czuję się jak styrana staruszka, 75 to dla mnie max
ztx

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Aokigahara 28 paź 2015, 21:52
elo napisał(a):ta bralam 300 i musialam odstawic z dnia na dzien bo przeskakiwalam na klozapol

Ja tez tak przeskakiwałem z leku na lek z dnia na dzień, ale mi chodzi całkowite odstawienie bez wprowadzenia innego leku. Czyli po prostu zaprzestanie brania leków w ogóle.
Ja dalej nic nie odczuwam (skutki odstawienne). Lipa to jakaś jest.
Aokigahara

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 02 lis 2015, 09:16
Odczuwacie jakąś poprawe po tym leku??, jak z energią, nastrojem?
Czy chcę wam się coś robic, na jakich dawkach i po jakim czasie poczuliście, o il poczuliście poprawe??

pozdro.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 02 lis 2015, 21:07
jestem na 50mg teraz od 3 dni (wcześniej mniejsze dawki, podnoszę stopniowo). Dziś jak jechałam do pracy pociagiem to zrobiło mi się strasznie słabo, generalnie mam takie dziwne uczucie, jak za szybko wstanę to mam ciemno przed oczami. Mam nadzieję, że to przejdzie, bo mam zamiar dojść do 100mg...
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Psychopharm 03 lis 2015, 08:47
Mam to samo na tym leku, on mocno blokuje receptory odpowiedzialne za utrzymanie napięcia naczyń i przez to ciśnienie w żyłach może spaść - widoczne jest to przy nagłym wstaniu, zmianie pozycji ciała. Im wyższa dawka tym mocniejszy blok i może być gorzej. Nie wiem czy rośnie na to tolerka.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ztx 03 lis 2015, 22:16
ja jestem niskociśnieniowcem, więc ten lek ze mnie robił totalne zombie, zawroty głowy przy wstawaniu z pozycji siedzącej nie ustawały przez 6 tygodni brania... będę chyba próbował tiany.
tianeptyna 2-0-1
ztx

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Franz Maurer 04 lis 2015, 13:54
Jak długo u was rozkręcał się ten lek? Kiedy poczuliście jakąś poprawę?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 04 lis 2015, 20:28
U mnie coraz gorzej. Jestem na 50 i mega mi sie chce spać przez całe dnie :(
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 05 lis 2015, 09:35
Ja dołożyłem sertraline i jest lepiej, aktualnie biore to co w podpisie, tylko zmniejszyłem anafranil na 75mg :twisted:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 05 lis 2015, 19:59
chyba też muszę w koncu cos wymieszac, bo żaden lek w pojedynke na mnie nie dziala :(
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 05 lis 2015, 20:28
coccinella napisał(a):chyba też muszę w koncu cos wymieszac, bo żaden lek w pojedynke na mnie nie dziala :(

Powiem wam, ze nic nadzwyczajnego ta klomipramina, dzialanie jak ssri, z tym, ze uboki ciezkie, suchosc u ustach makabra, a zatwardzenia to juz hardcore.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 05 lis 2015, 21:16
Vengence napisał(a):
coccinella napisał(a):chyba też muszę w koncu cos wymieszac, bo żaden lek w pojedynke na mnie nie dziala :(

Powiem wam, ze nic nadzwyczajnego ta klomipramina, dzialanie jak ssri, z tym, ze uboki ciezkie, suchosc u ustach makabra, a zatwardzenia to juz hardcore.

ja nie mam ani suchosci ani zadnych problemow zoladkowych. Jedyne co to te zmiany cisnienia i zmeczenie. I budze się też w nocy, mam koszmary.
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez hellian 05 lis 2015, 22:03
Przerobiłem wszystkie SSRI, pod względem działania poprawiającego nastrój nie sprawdziły się. Za to klomipramina to moim zdaniem jakiś fenomen - 2 tygodnie i depresji nie ma. Być może nieselektywne leki sprawdzają się lepiej w depresjach endogennych i stąd to rewelacyjne działanie. Niestety - tachykardia, ogromna potliwość i całkowita impotencja zmusiły mnie do odstawienia tego leku.
hellian

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 05 lis 2015, 22:06
hellian napisał(a):Przerobiłem wszystkie SSRI, pod względem działania poprawiającego nastrój nie sprawdziły się. Za to klomipramina to moim zdaniem jakiś fenomen - 2 tygodnie i depresji nie ma. Być może nieselektywne leki sprawdzają się lepiej w depresjach endogennych i stąd to rewelacyjne działanie. Niestety - tachykardia, ogromna potliwość i całkowita impotencja zmusiły mnie do odstawienia tego leku.

W jakiej dawce miałeś takie rezulataty?? :shock:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg