KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 23 paź 2015, 18:57
ja biorę 20 mg od tygodnia i nie mam żadnym uboków, nic dobrego też się nie dzieje. Będę zwiększać.
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 23 paź 2015, 19:06
coccinella napisał(a):ja biorę 20 mg od tygodnia i nie mam żadnym uboków, nic dobrego też się nie dzieje. Będę zwiększać.

Bierzesz tylko tydzien tak?, działanie jest jakieś po 2 tygodniac, a po miesiącu powinno być naprawdę dobrze z tym lekiem.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 23 paź 2015, 19:14
Vengence napisał(a):
coccinella napisał(a):ja biorę 20 mg od tygodnia i nie mam żadnym uboków, nic dobrego też się nie dzieje. Będę zwiększać.

Bierzesz tylko tydzien tak?, działanie jest jakieś po 2 tygodniac, a po miesiącu powinno być naprawdę dobrze z tym lekiem.

biorę dłużej niz tydzien, tylko wczesniej mniejsza dawke. Zobaczymy jak bedzie, nie nastawiam sie specjalnie.
Nie chce mi się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 23 paź 2015, 20:08
coccinella napisał(a):
Vengence napisał(a):

biorę dłużej niz tydzien, tylko wczesniej mniejsza dawke. Zobaczymy jak bedzie, nie nastawiam sie specjalnie.

To dobry lek!, wedłyg mnie ma największego kopa z całego tego gówna, głównie ssri.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez err 26 paź 2015, 22:09
Biorę dwa tygodnie ten lek i jest gorzej. Lęki się zwiększyły (na 75mg cały czas) - poczekać jeszcze kolejne 2 tygodnie?

Czy ktoś miał coś takiego, że na tym leku benzodiazepiny (Alprazolam i inne) straciły na mocy? Biorę kilka razy więcej niż zwykle, żeby jakoś funkcjonować. Nie wiem czy noradrealina psuje wszystko? Na serotoninie samej była tylko senność. Ogólnie jestem zbyt nerwowy, a noradrealina chyba zwiększa na stałe lęki?
err

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Aokigahara 27 paź 2015, 20:00
Mam pytanie czy ktoś odstawił z dnia na dzień Anafranil? Ja od wczoraj nie biorę leków (Anafranil 75: 1-0-1 i Lamitrin 25: 2-0-2), po prostu. Mija 24 h od ostatniej dawki nic się nie dzieje. Czy mam się jeszcze czegoś spodziewać czy już raczej nie? Ten zestaw brałem 2 miesiące.
Aokigahara

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ricah 27 paź 2015, 20:07
Aokigahara, ja tez odstawilem z dnia na dzien. Po prostu jego dzialanie zaczelo slabnac w ciagu 2-3 dni, nic szczegolnego sie nie wydarzylo.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Aokigahara 27 paź 2015, 20:12
OK, dziękuję za odpowiedź. Lekarz mnie pewnie opieprzy ale trudno.
Leczysz się może w OPILU w Parku Hutniczym?
W sumie to chyba zbyt osobiste pytanie. Pytam bo ja tam chodzę.
Aokigahara

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ricah 27 paź 2015, 20:25
Ja powiedzialem, ze czulem sie pod koniec leczenia naprawde parszywie i mialem niepokojace skutki uboczne (niekontrolowane skurcze), to przyznal, ze dobrze zrobilem.

Nie i jak do tej pory o dziwo nie bylem tam, raczej skacze po lekarzach i nie moge znalezc jakiegos dobrego, czesto tez chodze do lekarza po konkretny lek (typowe antydepy nie dzialaja na mnie, a nawet nie zaproponuja nietypowych), a to wymusza czeste zmiany psychiatry. Aktualnie zatrzymalem sie na dluzej w Gliwicach przy ul. Debowej, gdyż znalazlem lekarke, ktora chociaz ma dobre intencje i kombinuje z lekami. Ale nie pogardzilbym kontaktem do dobrego specjalisty, o ile takowego spotkales.
To nie terapia grupowa, nie widze problemu w dzieleniu sie takimi rzeczami.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Aokigahara 27 paź 2015, 21:21
Ricah, w OPILU fajną lekarką jest dr. Magdalena Nowak. W Gliwicach znam dr. Urszulę Świtalską jak znajdę numer to mogę Ci podesłać na PW.
Aokigahara

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ricah 27 paź 2015, 21:49
Aokigahara, dzieki wielkie, moze w koncu trafie na psychiatre, ktory sprosta moim dolegliwosciom i moje poszukiwania zakoncza sie. Do tej pory samych konowalow trafialem.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ztx 28 paź 2015, 17:14
Anafranil 75 SR po 6 tygodniach idzie w odstawkę, przy depresji z brakiem aktywności zupełnie nie dał rady.
tianeptyna 2-0-1
ztx

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez elo 28 paź 2015, 18:55
Aokigahara napisał(a):Mam pytanie czy ktoś odstawił z dnia na dzień Anafranil?

ta bralam 300 i musialam odstawic z dnia na dzien bo przeskakiwalam na klozapol
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 28 paź 2015, 19:12
ztx napisał(a):Anafranil 75 SR po 6 tygodniach idzie w odstawkę, przy depresji z brakiem aktywności zupełnie nie dał rady.
]

75mg to niska dawka zwiększ to energia się pojawi.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg