KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 12 paź 2015, 21:28
dostałam dziś i będę brać...
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez tristezza 12 paź 2015, 21:37
coccinella, będę trzymać kciuki, żeby było lepiej ;)
tristezza

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 12 paź 2015, 21:57
dzięki :) jestem w trakcie czytania wątku (nie wiem czy to dobrze...)
powiedzcie mi tylko zanim się dokopię czy nie będzie mi się chciało bardziej żreć, nie przytyję? :(
Nie chce mi się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ztx 13 paź 2015, 12:11
coccinella napisał(a):dzięki :) jestem w trakcie czytania wątku (nie wiem czy to dobrze...)
powiedzcie mi tylko zanim się dokopię czy nie będzie mi się chciało bardziej żreć, nie przytyję? :(

teoretycznie się tyje, ja natomiast na początku miałem znaczny spadek apetytu i schudłem 4 kg :D teraz mam normalny apetyt, nie tyję.
ztx

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ricah 13 paź 2015, 17:03
Ja podobnie, zero apetytu i zero glodu na tym leku. Moglem wytrzymac na jednej kromeczce caly dzien...
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 13 paź 2015, 19:20
Byłoby cudownie... Dzis wzięłam pierwsze 10mg.
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 17 paź 2015, 14:46
Siemano, biore klmipramine ponad 5 tygodni i jest podobnie jak na wenli, nic mi sie nie chce, zero motywacji, biore 75mg. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez deoodeoo 17 paź 2015, 16:00
wale 225 jest energia :D

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez coccinella 17 paź 2015, 16:00
Ja biorę kilka dni, teraz 20 mg, ale nie w sumie nie czuję. Jeść mi się chce tak samo jak przed.
Nie chce mi się.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 17 paź 2015, 16:03
deoodeoo napisał(a):wale 225 jest energia :D

Bede musiał zwiększyć albo coś dołożyć do niej na motywacje, jakiś stymulant.

coccinella napisał(a):Ja biorę kilka dni, teraz 20 mg, ale nie w sumie nie czuję. Jeść mi się chce tak samo jak przed.

Mi też się cały czas chcę jeść po klomi, jem jabłka, marchewki pomidory, itd, warzywniak normalnie. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ztx 17 paź 2015, 19:11
Vengence napisał(a):Siemano, biore klmipramine ponad 5 tygodni i jest podobnie jak na wenli, nic mi sie nie chce, zero motywacji, biore 75mg. :mrgreen:

podobna historia u mnie, nie wiem czy wyższa dawka może być skuteczna i czy nie nasilą się wtedy objawy uboczne.
ztx

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 17 paź 2015, 19:30
ztx napisał(a):
Vengence napisał(a):Siemano, biore klmipramine ponad 5 tygodni i jest podobnie jak na wenli, nic mi sie nie chce, zero motywacji, biore 75mg. :mrgreen:

podobna historia u mnie, nie wiem czy wyższa dawka może być skuteczna i czy nie nasilą się wtedy objawy uboczne.

No ja się właśnie zastanawiam, raz zwiększyłem to odczuwałem bardzo silne otępienie na dawce 150mg, generalnie nie wiem już
co mam robić, poza tym mam taką masakryczną suchość w ustach, że muszę codziennie rzuć paczkę, jakieś cukierki jeść, co chwile
trzeba pić wodę, kondycja też strasznie w dól, a działanie samego leku pozostawia póki co wiele do życzenia. :pirate:

-- 18 paź 2015, 09:40 --

Wczoraj wieczorem zwiększyłem dawkę klomipraminy z 75 mg na 150 mg, dzisiaj czuję się tragicznie. :roll:

-- 20 paź 2015, 15:05 --

Jak tam ludzie co biorą klomipraminę się czują, zdawać raporty. :mrgreen:

-- 20 paź 2015, 15:10 --

ztx napisał(a):

Wejdz na wyższą dawke, jest lepiej, powyżej 75mg ten lek zaczyna działać na noradrenaline, ja wczoraj miałem takie powera, że to jest masakra, dawno nie byłem taki pobudzony, dzisiaj w sumie też latam, ale już trochę słabiej. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Stefanos 23 paź 2015, 13:58
Ja biorę równo 2 miesiące dawkę 10mg rano, 10mg po południu. U mnie zadziałało na to, co powinno. Problemem były lęki przed zwykłymi czynnościami. Wszystko wydawało się być bardzo trudne, czułem niesamowitą niemoc o obawy przed niemal wszystkim. Pierwsze 2 tygodnie na Anafranilu były bardzo słabe, bo lęki się nasiliły, ale potem już było w porządku. Jestem bardzo zadowolony z działania tego leku.

Co do uboków to suchość w ustach była, już jej nie ma. Były też problemy z potliwością i zawrotami głowy przy szybkim wstawaniu. Na aktywizację biorę Wellbutrin 300mg. Drogie cholerstwo, ale na mnie działa dobrze.

Mam znakomitego psychiatrę, który bardzo umiejętnie dobiera leki. Sprawdzony przez jeszcze 2 inne osoby z mojej rodziny. W razie czego mogę polecić osobom z Warszawy. Zainteresowani piszcie na PW.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Vengence 23 paź 2015, 18:43
Stefanos napisał(a):Ja biorę równo 2 miesiące dawkę 10mg rano, 10mg po południu. U mnie zadziałało na to, co powinno. Problemem były lęki przed zwykłymi czynnościami. Wszystko wydawało się być bardzo trudne, czułem niesamowitą niemoc o obawy przed niemal wszystkim. Pierwsze 2 tygodnie na Anafranilu były bardzo słabe, bo lęki się nasiliły, ale potem już było w porządku. Jestem bardzo zadowolony z działania tego leku.

Co do uboków to suchość w ustach była, już jej nie ma. Były też problemy z potliwością i zawrotami głowy przy szybkim wstawaniu. Na aktywizację biorę Wellbutrin 300mg. Drogie cholerstwo, ale na mnie działa dobrze.

Mam znakomitego psychiatrę, który bardzo umiejętnie dobiera leki. Sprawdzony przez jeszcze 2 inne osoby z mojej rodziny. W razie czego mogę polecić osobom z Warszawy. Zainteresowani piszcie na PW.

Małą dawke bierzesz!, a co z działaniem przeciwdepresyjnym jak z energia, jak działa na ciebie wellbutrin i ile czasu go bierzesz??, pozdro

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg