KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez miko84 23 paź 2014, 18:38
jakistaki tak pisze w ulotce? Toksyczne działanie na układ serotoninergiczny? To nieźle :pirate: Chodzi im pewnie o możliwość wystąpienia zespołu serotoninowego przy wyższych dawkach. Tak czy owak znaczy to, że masz brać dawki które zalecił lekarz. Co do wydłużenia odstępu QT to bodajże nawet escitalopram i citalopram to mogą powodwać.
miko84

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 23 paź 2014, 22:01
Tak, tak miko. 2 takie miejsce gdzie tak jak bym cos czul to szczyt glowy. Nie wiem dlaczego te neuroleptyki tak zle na mnie dzialaja. Bralem olanzapine i tez bylo zle .Ja mam wrazenie ze one odlaczaja platy czolowe od reszty mozgu, a napewno nic nie wnoszą pozytecznego. Nie mam pojecia dlaczego tak reaguje. A anafranil, no wycofuje emocje negatywne,ale co z tego kiedy w roznych sytuacjach nie wiem co powiedziec, jak sie zachowac. Wycofuje, ale pozostawia pustke w glowie. Nie ma kreatywnosci, spontanicznosci, mysli, nie czuje siebie. A w czole , nie wiem, tak jakby uczucie pełni (?), w klatce piersiowej tez tego nie opisze. Ale moze wygodniej mowic, ze to są zab.osobowosci i ten typ tak ma.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 24 paź 2014, 10:26
10 dzień.Wstaję bo muszę,wszystko dalej robie na siłe,okropne szare kolory i nastrój podły i pesymistyczny.Chciałbym żeby te dni leciały bardzo szybko tak do tego 3 miesiąca.Wegetacja straszna.Złożyłem juz pismo do ZUSU o rente socjalną teraz czekam na termin komisji,jak gnoje nie przyznają będe sie odwoływał.Mam tylko 160zl zasiłku pielęgancyjnego i jak tu za to zyć? Do pracy w takim stanie nie jestem zdolny chyba żebym benzo żarl a to grozi uzależnieniem.Jak w 6 miesięcy klomi nic nie da to będe w czarnej dupie.Zostaną tylko benzodiazepiny. :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 24 paź 2014, 10:49
kalikali1, oby Ci ta klomi zaskoczyła, mocno trzymam kciuki. Wiem ze w takim stanie nie da sie normalnie pracować, ja z ledowscią pracuje i musze jechac na lorafenie i to jeszcze na najwyzej dawce, i jak wstaje rano to z totalnym dołem i niechęcią do wszystkiego, nie wiem bo co jem, po co pracuje jak nic kompletnie mnie nie cieszy, totalna anhedonia plus bonus w postaci natrectw i zamartiwania się :?

Kurcze mam nadzieje, że Ci klomi pomoze i na depresje i na OCD, że bedziesz w stanie normalnie funkcjonować. Wtedy jest nadzieja dla mnie ze mi ten lek tez pomoże.
A lekarz mówił Ci po jakim czasie mozesz spodziewac sie poprawy ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 24 paź 2014, 11:07
Lekarz kazał mi dać teraz 6 miesięcy na stanowczą ocena działania czyli pół roku.Wcześniej wszystkie leki( a brałem tego już sporo przez 8 lat leczenia) brałem od 1 do 3 miesięcy.Najdłużej paroksetyne prawie 12tyg i nic nie dała w połączeniu z mirtą.Dużą nadzieję dają mi posty ludzi u których lek zaskoczył od 3 do 6 miesiąca.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 24 paź 2014, 17:32
ladywind, Widzisz ? Dobre początki z klomi :)

-- 24 paź 2014, 18:22 --

poprawa po klomi jest maksymalnie po 6 tygodniach
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Pablo5HT1 24 paź 2014, 20:20
Klomipramine brałem kiedyś tam i powiem szczerze, ze oceniam ten lek średnio. W dużej dawce powyżej 100mg potrafi nieźle podkręcić, mnie to chyba lekką manię wywoływał a jak doszedłem do 150 to nasilał też lęk. Teraz biore dwa tygodnie doxepine ( słabsza od amitryptyliny) ale i uboków zdecydowanie mniej. Z objawów to dobrze mi robi na rozdrażnienie i koncentację, mniej mam zdecydowanie, jest jednak mocno nasenna, na lęki zaś nie odczuwam przełomu, fakt no coś z tą nor i dop w korze przedczołowej musi być na rzeczy. Nastrój jest taki sobie, nie idealny jak to przy TLPD. Za dużo tych blokad mają (a to acetylocholiny blokada, a to alfa1 noradrenalinowe, histaminowe), żeby się czuć rewelacyjnie. Sie bierze zeby zniszczyć jakiś objaw i odstawić. Nie ma co sie bawić w kuracje powyzej ja wiem, 12 tygodni, tak sądze. Taki przejściowy lifting psyche.

-- 24 paź 2014, 19:23 --

No chyba, ze komuś niszczy deprechę totalnie to wtedy warto pociągnąć nawet do roku czasu.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 24 paź 2014, 21:14
Bylem dzisiaj na treningu kickboxingu to sie tak zmachalem ze myslalem ze pluca wypluje. Moze myslicie ze jestem masochistą,jak tak myslicie to macie racje. Kazdu dzien spedzony w pracy to czysty masochizm. A po tym treningu malo sie nie zrzygalem, ale co zrobic. Chce zyc tak ajk inni. W dupie to mak ze jestem chory. Ciekaw jestem czy jak przezuce 0,5 na rano to beda mniejsze skutki uboczne..

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 25 paź 2014, 11:22
Tranx88, tak widze że właśnie super ten lek działa na nn.
A ja Wam musze sie przyznac że wczoraj wieczorem troche wypiłam, i dzisiaj obudziłam sie z natrectwami myślowy,mi i drgawkami , bardzo mi serce tez szybko biło. Kurcze ze w tej chorobie nawet alkoholu nie mozna sie napic, bo na drugi dzien taki zjazd niebezpieczny :roll:

-- 25 paź 2014, 10:40 --

Pablo5HT1, a Ty tez na nerwice natręctw bierzesz ?

Już sie doczekac nie moge kiedy przyjmą mnie do tego szpitala (ja która bałam sie niegdys szpitala jak diabeł świeconej wody serio), oczywiscie to odział dzienny, gdzie bede miała przepustki na weekend(mam nadzieje) i tam mi zacny lekarz Żerdzinski, swoją droga specjalista od leczenia nn dobierze odpowiednie leki, dzięki którym wróce do siebie tj. zaczne dbac o dom, siebie i swoje życie, bo jak narazie to mi na niczym nie zalezy, wszystko robie na siłę i wegetuje z dnia na dzien. Najchetniej to bym tylko leżała, ale leżec tez sie nie da, bo wtedy natretne mysli dokuczaja jeszcze bardziej, także tak źle i tak niedobrze. Naprawde jedyna nadzieja w tym szpitalu, bo juz mam dość tej wegetacji swpowodowanej przez tą wstretna chorobę :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Patryk29 25 paź 2014, 11:51
ladywind, alkoholu mozna sie napic, ale nie przy lekach! choc ja pilem i fajerwerków nie bylo
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 25 paź 2014, 11:55
Patryk29, u mnie dzisiaj niespokojnie najgorsze były te drgawki z rana i pocenie sie, które do tej pory jeszcze czuje

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Patryk29 25 paź 2014, 11:57
ladywind, trzeba bylo jakies benzo wziasc, chyba ze nie mialas?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 25 paź 2014, 12:21
Patryk29, od razu jak wstałam to wziełam lorafen, bo inaczej to byłoby cieżko :hide:

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Patryk29 25 paź 2014, 12:55
Benzo ratuja zycie doslownie :pirate:

-- 25 paź 2014, 12:57 --

ja dzisiaj chyba ide pic z kolegami, rozerwe sie troche :pirate:

Sortuj wg