KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bedzie.dobrze 23 cze 2014, 20:18
ja po franku czuje sie ok... 13 lat brałam 37,5 mg...i w sumie przytylam tylko 2-3 kg.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Ramanujan 23 cze 2014, 20:20
bedzie.dobrze, widzisz jak to z tym tyciem jest. Po żadnym leku aż tak nie przybrałem na wadze. Teraz na fluoksetynie powolutku chudnę.
Ramanujan

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 23 cze 2014, 20:20
Ramanujan napisał(a):Nie pamiętam, ile brałem, chyba 150 mg. Jeden z lepszych leków na natręctwa poza paroksetyną. Niestety miałem spore efekty uboczne, przytyłem 13 kg w 3 miesiące i straszna suchość w jamie ustnej była.

dokladnie efektem ubocznym jest przyrost masy ciała i suchosc w ustach, ale lek wspaniały na natrectwa. W sumie lepiej byc grubsza ale miec spokój w głowie.

A fluo pomaga Ci na nn?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 30 cze 2014, 19:17
Jaka.godzina najlepsza dla spozycia, bo bezposrednio przed snem moze troche zaburzac sen. Najlepiej to chyba wziasc rano, ale zeby miec miec mozliwosc z 1,5 godziny pobyc w domu bo bezposrednio po zazyciu dawki jakis lęk sie wkręca.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez szary_wicher 07 sie 2014, 18:18
Zacząłem wczoraj brać Anafranil w dawce 37,5 mg tj. połówka z SR 75. Niestety jakąś godzinę po zażyciu pastylki dostałem paskudnych skutków ubocznych: zawroty głowy, ścisk w klatce piersiowej, kołatanie serca, dreszcze. Do tego jeszcze dzisiaj od rana bardzo silne stany napięciowe, nerwica. Mam nadzieje, że to przejdzie i lek zacznie działać.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Chada 07 sie 2014, 19:04
bedzie.dobrze napisał(a):ja po franku czuje sie ok... 13 lat brałam 37,5 mg...i w sumie przytylam tylko 2-3 kg.

Nie ma się co dziwić w końcu to minimalna dawka. :mrgreen: Gdyby takie dawki działały na deprechę to bym łykał jak cukierki :) :105:

Lamotrygina 150mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez lonsdale 08 sie 2014, 10:24
Chada, w porównaniu z natręctwami depresja to katarek albo inne przeziębienie - właśnie na depresje się bierze mniejsze dawki leków niż przy nerwicy natręctw zazwyczaj 50% tego co przy nn
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Chada 08 sie 2014, 11:02
lonsdale napisał(a):Chada, w porównaniu z natręctwami depresja to katarek albo inne przeziębienie - właśnie na depresje się bierze mniejsze dawki leków niż przy nerwicy natręctw zazwyczaj 50% tego co przy nn

Ale co to ma do tego co napisałem ja napisałem że 37,5mg to jest minimalna dawka i np. na depresję nie zadziała zresztą brałem 150mg potem 200 mg więc wiem o czym mówię. 37,5 to jest dawka wprowadzająca ona nie wyciągnie z depresji z nerwicy natręctw podobnie.Z jednym się zgodzę że przy ZOK bierze się wyższe dawki,Ale dalej nie rozumiem twojego porównania i dziwnej odpowiedzi :mrgreen:

Lamotrygina 150mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez lonsdale 08 sie 2014, 12:11
Chada, skoro Ci nie pomagają przeciwdepresanty to najprędzej jesteś źle zdiagnozowany, zresztą bełkoty i masło maślane z tego co napisałeś bo ja mówiłem kompletnie o czym innym. Minimalna skuteczna dawka na natręctwa to 150 mg i więcej, a na depresje i fobie społeczną 75 mg raz dziennie starczy. A skoro tobie nie pomagają leki, bo śledzę twoję posty starasz sę wypowiadać i "prawić mądrości" w każdym temacie o każdym leku, a tu escitalopram, paroksetyna a tu klomi, fluoksetyna i tak dalej, płaczesz że sie pocisz, marudzisz. Z takim podejściem żadne leki Ci nie pomogą. Powiedziałem Ci nie raz co masz robić - myć sie, a ty dalej swoje lamenty to tamto sramto. Czlowieku po każdym antydepresancie bedziesz sie pocił i miał uboki nie ma sensu tego rozkminiać i zmieniać leki jak rękawiczki.
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Chada 08 sie 2014, 12:42
Ja tylko napisałem że minimalna dawka która jest dawką wprowadzającą to jest 37,5 mg a ty mi wyjeżdzasz że depresja to katar i przeziębienie w porównaniu do nerwicy natręctw.Żadna choroba nie jest miła.Zresztą ja słowa tu nie napisałem o nerwicy natręctw.Przypierdalasz się że prawie mądrości piszę o tym gdzie mam coś do powiedzenia i wsjo.Brałem klomi więc wiem że taka dawka nie działa na deprechę i nn.A co do tego pocenia marudziłem tylko w tym temacie o esci i citalopramie bo tak reaguję na te leki.A nie chciałem ich zmieniać więc pytałem czy to przechodzi.Nie mam z tym problemu na innych antydepach.Nie zabronisz mi :)

Lamotrygina 150mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Makabra 08 sie 2014, 17:03
Wczoraj przepisała mi to psychiatra i jestem dość zdziwiona Waszymi dawkami, bo ja dostałam aż... 10 mg. :roll:
Makabra

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Chada 08 sie 2014, 17:31
Makabra napisał(a):Wczoraj przepisała mi to psychiatra i jestem dość zdziwiona Waszymi dawkami, bo ja dostałam aż... 10 mg. :roll:

No to grubo hahaha :) Ciekawe na co takie mini daweczki.Z tego co luknąłem to 10mg to dawka początkowa na napady leku i agorafobie.Chyba że jesteś mocno wrażliwa i dostałaś 10mg na zapoznanie się organizmu z klomi i potem będzie zwiększany jeśli dostałaś na depreche.

Lamotrygina 150mg

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Makabra 08 sie 2014, 17:36
Napady lęku, agorafobia i deprecha jak najbardziej pasują, tylko raczej zwiększania nie będzie, bo dostałam od razu na 2 miechy ;)
Makabra

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Chada 08 sie 2014, 17:43
Makabra napisał(a):Napady lęku, agorafobia i deprecha jak najbardziej pasują, tylko raczej zwiększania nie będzie, bo dostałam od razu na 2 miechy ;)

To dobrze po co się truć większymi dawkami jeśli taka po może to tylko się cieszyć.Wiesz ja dostałem klomi nie mając nawet 17 lat tyle że ja dostałem na depresję już w pierwszy dzień 37,5 potem co 2,3 dni zwiększane i doszedłem do dawki 2x 75mg na dobę w ciągu dwóch tygodni.Tylko że ja na początku brania tego nie dawałem rady chodzić nawet.Do tego miałem jeszcze sulpiryd i potem depakine też w sporych dawkach i fdostałem to na pierwszej wizycie od tego czasu wiem żeby nie ufać w ciemno lekarzom. :lol:

Lamotrygina 150mg

Sortuj wg