KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez M.Gibson 07 cze 2014, 18:12
Ja muszę w końcu przestać brać Anafranil.Z dnia na dzień co raz gorzej się czuje ;/

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 07 cze 2014, 18:29
Z dnia na dzień co raz gorzej się czuje ;/

a zęby Ci nie lecą ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez littentree 08 cze 2014, 08:31
Kalebx3 napisał(a):

a zęby Ci nie lecą ?

Hej,

Może to zbieg okoliczności, ale mnie ostatnio zaczął boleć ząb. Biorę Anafranil od niecałych 3 tygodni.

-- 08 cze 2014, 07:33 --

ladywind napisał(a):littentree, na co bierzesz ten lek?

Nerwica natręctw i depresja nawracająca.
littentree

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Marian_Paździoch 08 cze 2014, 09:15
Raczej zbieg okoliczności, bo po tak krótkim czasie to niemożliwe.
Marian_Paździoch

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez M.Gibson 08 cze 2014, 17:46
Kalebx3 napisał(a):

a zęby Ci nie lecą ?

Nie strasz nawet ;/

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez buszujacywtrawie 15 cze 2014, 13:22
Cieszyłem się przedwcześnie. Przeszedłem jedno załamanie nerwowe, po którym mam myśli autodestrukcyjne. Psychiatra dopiero we środę, jak myślicie, zmieni mi w końcu leki, czy dowali haloperidolem jak ma w swym zwyczaju?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 15 cze 2014, 13:31
buszujacywtrawie, przecież już było dobrze u Ciebie,,,,co się dzieje,znowu dol.....
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Marian_Paździoch 15 cze 2014, 17:33
buszujacywtrawie, sorry, ale jeżeli lekarz daje haloperidol na myśli s, to coś z nim jest nie tak. Przecież to lek do tłumienia największych epizodów maniakalnych. On nie pomoże, a wręcz może nasilić depresję, to lek który ma rozlożyć na łopatki pacjenta tak, by nie był w stanie nawet wstać z łóżka. Jeżeli masz myśli autodestrukcyjne, to tylko antydepresanty.
Marian_Paździoch

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 15 cze 2014, 20:07
Jakie anafranil wykazuje działanie jako pierwsze? Bo ja po pierwszych tabletkach półtora roku temu miałem ochotę machac do ludzi z autobusu. Teraz jak po przerwie zacząłem brac też odrazu pojawiły się plany, że jakieś kursy będę robił, a po niedługim czasie to przechodzi i jest już zamuła, otępienie.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez littentree 15 cze 2014, 20:47
depresyjny napisał(a):Jakie anafranil wykazuje działanie jako pierwsze? Bo ja po pierwszych tabletkach półtora roku temu miałem ochotę machac do ludzi z autobusu. Teraz jak po przerwie zacząłem brac też odrazu pojawiły się plany, że jakieś kursy będę robił, a po niedługim czasie to przechodzi i jest już zamuła, otępienie.

Hej, dwa dni temu odstawiłem Anafranil, a właściwie to wczoraj wziąłem ostatnie pół tabletki. Katastrofa. Poszedłem do Tesco i straciłem ostatnie pieniądze kupując niepotrzebne na dzień dzisiejszy rzeczy. Na dodatek w większej dawce nasilił objawy choroby. Mi nie pomógł w każdym razie.
littentree

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez M.Gibson 15 cze 2014, 21:10
Ja też już od kilku dni nie biorę tego syfu.
Co raz gorzej się czułem fizycznie,a psychicznie jestem jeszcze gorszym wrakiem niż byłem.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez littentree 15 cze 2014, 21:25
Paro jest spoko, Wellbutrin też, ale leki adrenergiczne - masakra.
littentree

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 16 cze 2014, 00:27
littentree napisał(a):
depresyjny napisał(a):Jakie anafranil wykazuje działanie jako pierwsze? Bo ja po pierwszych tabletkach półtora roku temu miałem ochotę machac do ludzi z autobusu. Teraz jak po przerwie zacząłem brac też odrazu pojawiły się plany, że jakieś kursy będę robił, a po niedługim czasie to przechodzi i jest już zamuła, otępienie.

Hej, dwa dni temu odstawiłem Anafranil, a właściwie to wczoraj wziąłem ostatnie pół tabletki. Katastrofa. Poszedłem do Tesco i straciłem ostatnie pieniądze kupując niepotrzebne na dzień dzisiejszy rzeczy. Na dodatek w większej dawce nasilił objawy choroby. Mi nie pomógł w każdym razie.

A moze za krótko brales ten lek i nie zdzazył sie rozkrecic? to jest jeden z najlepszych leków na nn
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 16 cze 2014, 13:57
Ladywind teraz juz pobiore dluzej taka dawke 75mg. On jest dobry na leki, natrectwa, ale z domu sie nie chce wychodzic. Sport tez by sie przydal jakis, moze praca bo renty przeciez nie mam;) a ciezko sie doczegos zmusic tak naprawde. Bierze ktos jakies dopalacze do anafranilu?
depresyjny

Sortuj wg