KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 02 sty 2014, 20:44
Najgorsze jest to napiecie podczas brania anafranilu kiedy emocje sa wycofane. To jest takie bardzo glebokie, bardzo somatyczne. Wogole taki jakis dysonans. Nie ma takiego ukojenia zeby mozna bylo usiasc i powiedziec ze jest dobrze, odprezyc sie. Wogole nie ma mozliwosci odprezenia bo odczuwanie pozytywnych odczuc takie jak odprezenie jest niemozliwe, bo caly czas jest ten plaski stan. Niby nie ma tego najwiekszego bolu ale to zblokowanie go i wycofanie go w glab to tez nie nie jest wyjscie z sytuacji. A moze jest tylko ja sie nie znam...,oj nie raczej nie. Trzeba odczuwac satysfakcje, bo inaczej z kad wiadomo czy isc w prawo czy w lewo jak po obraniu jednego i drugiego kierunku sie jej nie czuje. . .
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Marian_Paździoch 23 sty 2014, 09:02
Tak z ciekawości, klomi dawkujecie w jednej dawce rano/wieczorem czy dzielicie na dwie rano + wieczór?
Marian_Paździoch

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 23 sty 2014, 10:34
Ja dziele 1 tbl rano 2 tbl wieczor 10 mg mianseryny przed snem. Depresji nie ma. Mysle racjonalnie o zyciu, chodze na terapie. Nie wiem czy martwic sie tym ze serce czasami szybko pyka. Czasami mysle zeby czegos zabrac. Tylko nie wiem czy miansy czy franka.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JERZY62 23 sty 2014, 10:37
Ja biorę jedną dawkę małą rano a ci co mają duże dawki to mają te dawki rozłożone.Początkowo zaleca się żeby dawkę 75mg brać na wieczór.
♪♪♪

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Marian_Paździoch 23 sty 2014, 11:35
Dzięki za info. Jak chodzi o szybkie/mocne bicie serca, polecam propranolol.
Przechodzę na klomi, bo dobrze reagowałem na amitryptylinę, więc mam głupią nadzieję, że Anafranil się sprawdzi. Sertralina przestaje działać, a "z odzysku" mam dwa opakowania klomipraminy 75mg. Mam tylko nadzieję, że Anafranil działa w mniejszym stopniu na noradrenalinę niż Amitryptylinum.

Po jakim czasie odczuwaliście pierwsze efekty?
Marian_Paździoch

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 23 sty 2014, 11:57
Marian_Paździoch, ja po tygodniu odczułam poprawę po anafranilu, z tym że ja nie mam CHAD a samą nn, więc nie wiem czy tak dobrze sprawdzi się ten lek akurat u Ciebie. Poza tym jako że działa silnie na serotonine, nie boisz się manii?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kokos7 23 sty 2014, 12:00
ladywind, widzisz teraz znaczną poprawę, czy jeszcze mogloby byc lepiej?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Marian_Paździoch 23 sty 2014, 12:04
Choćbym ile brał serotoninowców w zimie, to hipomanii u mnie nie wywoła. A choćbym brał na wiosnę minimalną dawkę antydepa, to wtedy hipomania murowana. Typowa sezonówka z mojego czadu.
Tydzień to dość krótko, ciekawie. Niestety pewne elementy NN też posiadam.
Marian_Paździoch

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 23 sty 2014, 12:07
kokos7 napisał(a):ladywind, widzisz teraz znaczną poprawę, czy jeszcze mogloby byc lepiej?

Jak dotąd nie potrzebuję, by było jeszcze lepiej. NN zniknęła, depresja też, funckjonuję normalnie wśród ludzi, niczego więcej mi do szczęscia nie potrzeba:)chyba? ;)

-- 23 sty 2014, 11:08 --

Marian_Paździoch, no klomi tak szybko u mnie zareagowała na OCD, sertralina też ok 2 tygodni i zniknęły obsesje i inne cuda z tym czyms związane.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kokos7 23 sty 2014, 12:11
ladywind, uważasz ze klomi i setra najlepiej dzialaja na serotonine?
Lęki miewasz czy tez sa wyeliminowane?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 23 sty 2014, 12:23
kokos7, myślę, że różnica jest minimalna, klomipramina działa silniej na serotonine, ale jest też obarczona większymi skutkami ubocznymi .

-- 23 sty 2014, 11:23 --

Lęków teraz nie odczuwam.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 23 sty 2014, 18:55
Wydaje mi sie ze jak serducho szybciej pyka to jednak trzeba zmniejszyc dawke. Chociaz ja osobiscie sam boje sie podjac decyzje. Chociaz intuicja mowi mi ze moglbym zmniejszyc anafranil, to boje sie. Skonsultuje sie z mądrą głową.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez cykorek 23 sty 2014, 19:26
Trzy lata zażywałem anafranil 150mg i czułem się średnio. Dzięki temu forum, dwa miesiące temu, dołożyłem 60mg mianseryny i czuję się bosko. Dzięki za dobre rady.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez miko84 23 sty 2014, 19:29
Nie ma za co 8)
miko84

Sortuj wg