KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

przez Piotr_1978 08 paź 2006, 23:29
Mam pytanie czy stosowanie jednocześnie Anafranilu i Ranigastu ma wpływ na wchłanianie tych leków w organiźmie ?

przez angels 13 paź 2006, 22:25
boże,ja przy mojej dawce (10mg/dzień).. :roll:
rodzice boja sie dac mi tyle,a przeciez to prawie nic!

Anafranil i alkohol

przez Piotr_1978 14 paź 2006, 17:00
Czy ten lek można mieszać z alkoholem a dołkładnie z piwem ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alexis 19 paź 2006, 09:32
Raczej nie jest to wskazane, ale jak już ktoś "musi" to wszystko zależy od przyjmowanej dawki leku i oczywiście od organizmu. Każdy reaguje inaczej.
Ja jestem na Anafranilu 3 lata. Moja doktor mówi, że przy dawce 1 tabl. 75 SR dziennie można pozwolić sobie na szklaneczkę piwa.
Ja biorę 1/2 tabl. 75 SR dziennie jako dawkę podtrzymującą, pozwalam sobie na 2 piwka co sobotę i jest ok.
Przy stosowaniu większych dawek leku lepiej nie ryzykować.

przez bedlambloke 22 paź 2006, 05:06
Jako ze ten wplywa tez na receptory nooadrenaliny i dopaminy moze pojawic sie wlasnie agresja.
Martwi mnie czas polrozkladu tego leku bo jest GIGANTYCZNY i caly czas trzeba stosowac dobieranie dawki, konsultacja koniecza co tydzien.
Prosze uzytkownikow mi o opisanie mi w skali 1-10 objawow takich jak pocenie sie rak czy swiatlowstret.
Pozdrawiam!

przez niqqa 24 paź 2006, 10:38
Witajcie!
Ja jeszcze niedawno bralam doxepin na noc a na dzien andepin. teraz na dzien biore andepin a na noc wlasnie Anafranil..... jak narazie czuje sie beznadziejnie.
Chociaz moze nie powinnam nazekac bo to dopiero 4 dzien, ale jest okropnie. Matrix, drzenie miesni, obolala glowa (nie wiem jak to Wam opisac - ale czuje jakby mozg przyklejal sie do czaszki :/) No i co najgorsze to te mdlosci. Wciaz jest mi niedobrze. Nie moge jesc, nawet jak pomysle o jedzeniu to robi mi sie nie dobrze.
Nie wiem jak dlugo jescze to wytrzymam ehhh...

Pozdrawiam!
Niebo jest na wyciągnięcie ręki,tylko ciągle nie wiemy jak tam dojść....

przez pulver 29 paź 2006, 23:16
cześć, zażywam niewielką dzienną dawkę leku anafranil dziennie(20mg) Jedna tabletka w moim przypadku to chyba 10mg(nie wiem dokładnie bo zgubiłem opakowanie). jednak już odczuwam dosyć uciażliwe skutki uboczne- min. wzmożona potliwość, zawroty/bóle głowy, natomiast lęki wcale sie nie zmniejszyły wręcz przeciwnie- jakby się nasiliły. to dopiero 3 dni kuracji i mam nadzieję że będzie lepiej:)
zbanowany

przez Aniesia 01 lis 2006, 21:19
ja bralam anafranil łącznie ale były podzielone na pory dnia 150SS czułąm sie po nich jakby mnie niebyło na tym świecie totalnie przymuloean brałąm je ól roku i teraz jest git tzn nie biorę ich już 2lata bo depresja minąła a na natręctwa ponoć najlepsz jest seroxat który mi niew pomaga nistety lekarz przrpisał mi mobilat co wy o tym myślicie????
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

przez aniołek 03 lis 2006, 16:22
hejka juz wczesniej pialam ze anafranil jest starszym lekiem wiec powoduje dosyc duzo skutkow ubocznych-pocenie sie,tradzik,plamy na ciele czasem nerwowosc no i makabryczna suchosc w ustach,ale spokojnie tak jak kazdy lek musi sie on 'zaklimatyzowac 'w waszym organizmie ja bralam go dwa lata i wyciagnal mnie z glebokiej nerwicy!jesli kogos interesuje a pewnie tak to pilam alkohol podczas brania tego leku radze uwazac z dawka i przede wszystkim nie pic czystej wodki poniewaz bardzo zle sie to moze skonczyc do trzech piwek mozna sobie poszalec ale plamy na cialku nie sa zbyt eleganckie!pozdrawiam was i zycze zdrowka !!

ps.nie sugerujcie sie tez tym,że ja pilam to i kazdy moze!nie namawiam do picia ale wiem ze czasem w naszym wieku trudno jest odmowic!mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi!:)
'LUDZIE LUDZIOM......'

HYDIPHEN (Klomipramina-Anafranil)

przez Kecaj 06 lis 2006, 13:34
Witam :D
Połykam tabletki HYDIPHEN od 3 tygodni,może ktoś je zażywał bo ja niewidzę jakiś wielkich zmian w moim organizmie,być może za krótko je zażywam abym widział zmiany
Pozdrawiam

przez weronika 17 lis 2006, 20:45
Bardzo ucieszyły mnie wasze pozytywne opinie o tym leku, ja chyba już brałam wszystko co możliwe w końskich dawkach, ogromnych cenach, nawet mi nerwice leczono lekamina schizofrenie, od miesiąca biorę anafranil i pierwszy skutek na plus poczułam dokładnie po 3 tygodniach, ze skutków ubocznych to muszę przyznać, że ja też się czuję dziwnie odrealniona, dziwnie mi się patrzy na świat, czuje się tak jakby mnie ktoś mocno uderzył w głowe, takie otępienie,mam jeszcze pytanie, proszę bardzo o odpowiedż, mianowicie lekarz mi przepisał ten anafranil, żeby wyleczyć moją 3 letnią i nieuleczalną jak dotąd depersonalizacje, czy ktos może też to miał i czy ten lek może pomógł?

przez weronika 17 lis 2006, 22:05
ja biore 150 mg i dwa piwa pije co tydzień

przez aniołek 17 lis 2006, 22:15
ja juz o tym pisalam wiele razy jak tylko zobaczylam ze moge wypic piwko i niec mi sie nie dzieje to pozwalalam sobie coraz czesciej,ale jesli komus naprawde zalezy na zdrowiu to nie radze poniewaz ogolnie alkohol bardzo wsmaga nerwice a wszczegolnosi lęki!wiec jesli juz wypic to od czasu do czasu niestety takie nasze zycie ;/
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez niqqa 23 lis 2006, 21:20
Biore ten Anafranil i dzieki niemu zaczelam normalnie spac. Spokojnie. Tylko mam teraz inny problem. Od kiedy łykam te proszki mam olbrzymie trudnosci z wyproznianiem sie :( Wiec jesli sie to nie ureguluje to chyba zmienie znow lek bo przeciez ile mozna lykac pigulek na przeczyszczenie??? :oops: :cry:
Niebo jest na wyciągnięcie ręki,tylko ciągle nie wiemy jak tam dojść....

Sortuj wg