KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 01 lis 2013, 11:54
Wczoraj bylem na dyskotece, ale nie bylem w stanie tam wystac. Jest cholerne napiecie, Jak dziewczyny zaczely tanczyc kolomnie nie wytrzymalem. Tego uczucia nie da sie opisac. Wstyd posuniety do granicy bolu, ale iracjonalny bez uzasadnienia. Dlaczego pomimo ze biore duzo i dlugo anafranil mam takie przykre odczucia¿ Czy mam tak jak ktos sugerowal lagodna psychoze, jesli tak to co wchodzi w gre olanzapina, abilify¿ Poradzcie cos. Zobaczcie, ja nigdy nie mialem dziewczyny i prawdopodobnie miec nie bede jesli tem poziom odczuc bedzie caly czas. Jak przerwac to wycofanie spoleczne, napiecie, proznie. Anafranil wcale nie pomaga, wrecz odnosze wrazenie ze jeszcze bardziej jest to poza moja kontrola, bo odcina od prawdziwych emocji.

-- 01 lis 2013, 12:08 --

chociaz z tym wstydem to nie wiem czy to dobre okreslenie. Pozostane przy wycofaniu spolecznym, prozni, dysonansie.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez PJT 01 lis 2013, 12:17
po co szukasz dziewczyny w klubie skoro nie dajesz tam rady ?
co do psychozy to nie widzę tu objawów
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 01 lis 2013, 13:21
Oj tam nie szukam dziewczyny. Stwierdzam fakt ze jej nie mam, ze zle sie czuje wsrod ludzi a ty te rzeczy polaczyles.Zreszto o jakiej dziewczynie mowa przy kuracji anafranilem.Bierzesz franka¿ Bo nie wiem czy wiesz o czym mowie.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez PJT 01 lis 2013, 13:31
biore franka i chyba wiem o czym mowisz
I know the pieces fit.
PJT

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 01 lis 2013, 18:12
Oddalenie od emocji, tylko odczuwanie tej prozni ktara oddziela cie od innych ludzi. Sprawiasz wrazenie smutnego ale zarazem napietego, sztywnego, dretwego. Dlatego temat dziewczyny nie istnieje na tym poziomie odczuwania. Kazde proby sa przekreslone, moze nawet niemozliwe. Nie na tym poziomie odczuwania, myslenia.

-- 01 lis 2013, 18:19 --

Ten niedosyt i wycofanie spoleczne jest nie do pojecia.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Siding Spring 01 lis 2013, 21:08
Sprawiasz wrazenie smutnego ale zarazem napietego, sztywnego, dretwego.

Tak..tak i ja bym nazwal ten dysonans. Dokladnie takie stany i mi towarzysza.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 01 lis 2013, 22:53
lubudubu ja z telefonu i na pw nie moge. Moze tlpd np amilitryptylina¿ Mysle ze czyms sie musisz wesprzec, tylko cholera jak trafic. Bez lekow mnie by nie bylo, pomimo ze jest wszystko to o czym pisze. Nie wiele sie znam szczerze mowiac. To co czuje sprawia ze co bym Ci nie napisal to odejde z niedosytem.Dlatego caly czas pisze na tym forum. Jak bym zaznal ukojenia pewnie bym nie pisal. Cholera ja planuje moze amilitryptyline, moze olanzapinke cos co zatrzyma ten kolowrotek na ktorym biegne jak chomik i domagam sie zaspokojenia.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez fozzie 02 lis 2013, 16:05
Biorę Anafranil od miesiąca (75 mg). Strasznie ziewam, przeciągam się, budzę się nad ranem, często się pocę i jestem taki jakiś otumaniony. Czekam co będzie dalej. Jak się nic nie zmieni to będzie trzeba zmienić na coś innego.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 02 lis 2013, 18:34
Po miesiacu nie zmieniaj, no co ty. Przynajmniej do nastepnej wizyty bierz. Ziewanie przejdzie, do zaparc sie przyzwyczaisz. Pochopnie nie zmieniaj, jak to mowi moj lekarz ocen stosunek zyskow do strat.:)
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez fozzie 02 lis 2013, 19:14
depresyjny, wiem, że trzeba trochę poczekać aby ocenić działanie leku. Mam nadzieję, że problem z seksem też przejdzie.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 02 lis 2013, 23:11
Szykuj sie ze nie przejdzie. To jest franek. Znany jest z tego.Mnie ciekawi czy ten anafranil w dluzszej perspektywie doprowadza mozg do fizjologi, czy to jest patologia ale lepsza od stanu bez , czyli mniejsze zlo. Jak by ktos kto jest w temacie napisal czy doprowadza do nadaktywnosci, desynchronizacji, do czegos jeszcze gorszego czy moje obawy sa na wyrost¿
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Cain78 08 lis 2013, 13:26
Dzień dobry. To mój pierwszy post tutaj i pierwszy w ogóle, mimo, że forum cichcem przeglądam już od dawna.
I nie pisałbym w sumie, no ale jak trwoga, to do...forum :uklon:

Otóż mam drugie podejście do klomi i w skrócie przedstawwię problem:

Pierwszy raz dostałem go po dwóch niecelnych strzałach z Moklobemidem i czymś tam jeszcze dwa lata temu. Byłem w fatalnym stanie, lęk i myśli natrętne, myśli wokół śmierci, tragedii plus depresja i mega dół, zresztą sami wiecie, komu ja to tłumaczę...

No i wtedy trzeci strzał, lekarz mówi, spróbujmy Anafranil. Bez nadziei poszedłem do apteki i wykupiłem. To co się stało kilka dni później, przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Urodziłem się po raz drugi, spokój wewnętrzny, ukojenie, dobre samopoczucie, klarowność umysłu, chęci i siły do wszystkiego, bez speedowego nakręcenia, świetny sen, rano wyspany, wiara w jutro, pogodzenie z wczoraj – to było NIE SA MO WI TE. Oczywiście pocenie się niemiłosierne, plus zaparcia były, dwa miesiące bez ejakulacji także ale miałem na to wywalone, odżyłem. :yeah:

Lek brałem kilka miesięcy i wtedy poznałem moją ukochaną, teraz już Narzeczoną. Postanowiłem na fali zakochania odstawić lek, w ciągu chyba 3 miesięcy powoli schodziłem z dawki aż do zera. Udało się, ale wiadomo, nie było tak różowo już. Wytrzymałem ponad rok na czysto i w te wakacje miały miejsce kilka zdarzeń w moim życiu, nie tragicznych, ale takich, które poruszają emocje na maksa, które wzburzyły tą ustaną wodę w szklance.

Wytrzymałem ile się dało, ale dwa miesiące temu pękłem - podejście numer dwa do klomipraminy.
No i mija drugi miesiąc, na początku 75mg, od trzech tygodni jestem na dawce 150mg i ...G Ó W N O. :cry: Za pierwszym razem takie wręcz pierdzielnięcie poczułem nie później niż po dwóch tygodniach, teraz drugi miesiąc i jest ŹLE!!!

Czy ktoś tak miał? Dlaczego tak jest? Czekać jeszcze, czy odstawiać?

Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o odpowiedź, może ktoś tak miał?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez PJT 08 lis 2013, 13:30
czekać albo zwiekszyć do maksymalnej, tez mialem kilka prob z anafranilem, teraz biore go 300mg
I know the pieces fit.
PJT

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Cain78 08 lis 2013, 14:05
Czyli może zadziałać jeszcze? Bo tracę nadzieję, tym bardziej, że mam porównanie do tej pierwszej, bardzo udanej kuracji...

Sortuj wg