KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Dark Knight 04 lip 2013, 13:12
depresyjny, a ile przytyles na klomipraminie

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 07 lip 2013, 12:58
Ciężko mi powiedzieć ile przytyłem bo najwięcej przytyłem na sulpirydzie jakieś 15 kg, natomiast anafranil zacząłem brać po odstawieniu sulpirydu. Byłem wzdęty, brzuch było widać, ale bardziej wiąże to z sulpirydem. Natomiast ostatnio dużo jeżdże rowerem, troszkę ćwiczę to zgubiłem pare kilogramów.
A wracając do mojego pytania to 75 to chyba najmniejsza aczkolwiek jeszcze terapeutyczna dawka. Nikt mi nie odpowiedział na to pytanie, ale już się przyzwyczaiłem, że na tym forum prowadzę ze sobą monolog.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez buszujacywtrawie 07 lip 2013, 21:01
A dla mnie Anafranil to placebo, ale cóż przy mojej chorobie trudno dobrać leki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Dark Knight 07 lip 2013, 22:29
buszujacywtrawie, nie odczuwasz nawet negatywnych skutków anafranilu ??

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez *Wiola* 07 lip 2013, 22:32
depresyjny, Ja brałam na "podtrzymanie" 37,5 długi czas mimo ,że niektórzy twierdzą , że to dawka nieterapeutyczna, działała/. A skutki pozytywne działania leku zaczęłam odczuwać na dawkach zupełnie "nieterapeutycznych" na 20 tkach.
Moderator

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez buszujacywtrawie 08 lip 2013, 08:17
Dark Knight napisał(a):buszujacywtrawie, nie odczuwasz nawet negatywnych skutków anafranilu ??

Właśnie, nie odczuwam żadnych skutków negatywnych Anafranilu

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 08 lip 2013, 08:32
Ja to czułem działanie tego leku zarówno na najwyższej jak i na teraźniejszej. Tylko kwestia w tym że w porównaniu z 1,5 tbl do 1 tbl to na tej 1 mi się więcej rzeczy chce. Bardziej mi się chce jeździc rowerem. Jestem bardziej skłonny do nawiązywania relacji. Bo na większych dawkach ten lek totalnie odczula i zamyka, tak jak bym nie miał potrzeb, a moją największą potrzebą jest miec te potrzeby.
Co z tego że ja widzę dziewczynę która mi się podoba skoro ja na poziomie męskim nie czuję potrzeby.
I dlatego teraz skoro już byłem dzielny i witrzymałem tych 8 m-cy i lek się full rozkręcił myślę o jego maksymalnym zmniejszeniu, po nieważ chcę więcej chciec, chce chwytac życie, chce miec z niego radośc, a jest to możliwe tylko w tedy kiedy się ma potrzeby i się je realizuje.
możliwe że do 0,5 tbl zejdę, ale za jakieś 2 miesiące bo po zejściu z 1,5 do 1 miałem skutki uboczne, nawet miałem mały wypadek na rowerze;), a brałem 1,5 tbl jakieś 2 miechy. Nie można zmniejszac na szybko bo może się to skończyc klęską(u mnie)
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Siding Spring 08 lip 2013, 09:36
Dlatego chyba ssri/tlpd malo komu pomagaja na sprawy o ktorych piszesz. Conajwyzej zmniejsza lęk...

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 08 lip 2013, 11:04
jeszcze mam dylemat taki czy nie pomagaja na to co pisze czy powoduja to co pisze. Lekarz przystajac na ta 1 opcje chcial mi ladowac sulpiryd, natomiast ja opcujac za ta druga schodze z leku ,oczywiscie w momencie w ktorym moge sobie na to pozwolic.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Siding Spring 08 lip 2013, 13:57
To z jakiego powodu zaczeles łykac te leki? Myslalem z powodow opisanych wyzej.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JERZY62 08 lip 2013, 20:01
*Wiola* napisał(a):Ja brałam na "podtrzymanie" 37,5 długi czas mimo ,że niektórzy twierdzą , że to dawka nieterapeutyczna, działała/. A skutki pozytywne działania leku zaczęłam odczuwać na dawkach zupełnie "nieterapeutycznych" na 20 tkach.

To znaczy na jakich 20 tkach?
Bo ja brałem 37.5mg SR przez półtora roku.
♪♪♪

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez *Wiola* 08 lip 2013, 22:01
LATEK50, Jak zaczynałam z anafranilem to nie było jeszcze tych o przedłużonym uwalnianiu (chyba 95 rok to był) były dostępne 10 tki i 20tki albo 25 już nie pamiętam :? Zaczynałam chyba nawet od 10 mg,.
Moderator

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 08 lip 2013, 22:58
Nie no co ty, ja zdychalem w okrutnych meczarniach, nie powiem ze to bol bo sklamie. Ja pragnalem wtedy zeby byl to bol, ja sie wilem w meczarniach, coraz zaciskalem zeby wgrymasie bolu. Naprawde ludzie dziekujcie Bogu ze czegos takiego nie doswiadczyliscie, bo to moze byc granica ludzkiego cierpienia. Nie wyobrazam sobie wiekszego, a na chwile obecna jak jestem wsrod ludzi to wlacza takie pieprzone ssanie, ale zaden z obecnych lekow ktore bralem mi tego nie wylaczy.Uspokajacze nie maja tu nic do rzeczy. Ja mysle ze to jest cos bardzo glebokiego osobowosciowego, to jest we mnie.. Ja sie z tym urodzilem, przyszlem na swiat.To jest przeklenstwo zapisane w genotypie. Ta proznia dyskomfortu.

-- 08 lip 2013, 23:05 --

oczywiscie otepienie rowniez sii oczywiscie ta twarz niemilosiernie usztywniona, ktora przywoluje na mysl psychicznie chorego czlowieka(przed anafralkiem). Nie da sie tego opisac wiec zrozumie jak ktos sobie nie wyobrazi.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Siding Spring 09 lip 2013, 00:12
Szkoda ze tak naprawde nic Ci nie moze na to pomoc ale fakt ze jak cos sie tyczy osobowosci to juz zupelnie inna bajka i leki rzadko kiedy pomagaja.

Zapytam jeszcze..masz jakies rodzenstwo? Maja moze podobone problemy? A moze w rodzienie ktos ma problemy natury psychicznej?

Sortuj wg