KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez siostrawiatru 27 mar 2013, 20:38
Dark Knight, od dzisiaj biorę amitriptylinę, ale to z tej samej półki podobno.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Dark Knight 27 mar 2013, 21:28
siostrawiatru, a zażywałaś kiedyś klomipramine ?? jak tak to z jakim skutkiem ??

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez siostrawiatru 27 mar 2013, 21:34
Dark Knight, no do wczoraj brałam Anafranil. Przez pół roku. Ja brałam na depresję i trochę pomógł mi ten lek, ale szału nie było.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 27 mar 2013, 21:53
siostrawiatru napisał(a):Dark Knight, od dzisiaj biorę amitriptylinę, ale to z tej samej półki podobno.
wydaje mi sie że to o wiele silniejszy lek niz anafranil i jemu podobne
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez siostrawiatru 27 mar 2013, 21:54
ladywind, tak mi psychiatra wczoraj powiedziała.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Dark Knight 27 mar 2013, 22:29
siostrawiatru, a w jakiej dawce brałaś ?? i jakie skutki uboczne wystąpiły u Ciebie ??

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Izaaa 27 mar 2013, 22:52
bedzie.dobrze, witaj w klubie :smile:
Anafranil jest dobrym lekiem, ale bardzo uzaleznia wlasnie i ja na przyklad nie potrafie funkcjonowac bez niego.od 3dni biore 35mg dziennie a nie 50mg, zobaczymy czy dam rade. Mi zalezy zeby byc bardziej uczuciowym i orientowac sie co sie dzieje wokol mnie, dlatego m.in. zmniejszam. Na franku to jestem obojetna, nic mnie nie obchodzi i nie interesuje, niczym sie nie przejmuje. Taki stan jest fajny, po prostu psychiczny spokoj ale czesto tez brakuje mi przezywania emocji itp.
A jesli mozna wiedziec jak wyglada u ciebie sprawa z dziecmi.masz czy nie masz.Ja mam wielki problem bo chcialabym urodzic dziecko, ale jak i kiedy skoro ciagle biore Anafranil i nie moge go odstawic.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 09:31
Dark Knight napisał(a):siostrawiatru, a w jakiej dawce brałaś ?? i jakie skutki uboczne wystąpiły u Ciebie ??

Ja brałam rano 75mg i wieczorem 75mg. Skutki uboczne to głównie nasilone lęki. Normalnie aż mną telepało. Straszne , ale w końcu mija i jest ok.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bedzie.dobrze 28 mar 2013, 11:41
Izaaa, ja w zasadzie kompletnie nie odczuwam działania Anafranilu...tak jakbym go nie brała..emocje normalnie przezywam. Moze delikatnie wplywa na zycie seksualne..jesli zmniejszam dawki to fizycznie nie doczuwam tego...zaczynam panikowac jak calkiem go odstawiam hahaha. Dzieci..no wlasnie..poki co nie planuje ich, chociaz powinnam- mam 29 lat. Kiedy sie zdecyduje bede musiala odstawic i tyle..wiem, ze glowna role gra tu moja psychika i mam nadzieje, ze dobro dziecka przezwyciezy panike

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Lukrecja. 28 mar 2013, 12:05
bedzie.dobrze, Ty usunełas konto, wróćiłas?
Lukrecja.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bedzie.dobrze 28 mar 2013, 15:53
Lukrecja., tak:x...forum mnie czasem bardzo nakręcało..przeczytałam coś i zaraz brałam to do siebie hahaha...dlatego poprosilam admina zeby usunąl konto:x zeby mnie nie kusilo hahahaha

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Dark Knight 28 mar 2013, 21:54
siostrawiatru, leczyłaś się z powodu lęków ?? i mam rozumieć że klompiramina do pewnego czasu pomagała ??

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez siostrawiatru 29 mar 2013, 11:53
Dark Knight, działała cały czas tylko , że u mnie wywoływała wysypkę i dlatego musiałam zmienić. Z powodu lęków i ogólnie nastroju depresyjnego.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez xanonymous 30 mar 2013, 21:31
Izaaa, Pisałaś wcześniej że nie możesz zmniejszyć dawki nawet o 5mg (co trudno bylo mi sobie wyobrazic aby tak bylo) A teraz zmniejszyłaś o 15mg, hmmm..... Nie za szybko schodzisz z dawek? Nie lepiej tak jak Ci pisałem żeby wolno to robić. Gdzieś Ci się spieszy? :smile:

Sortuj wg