KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 18 paź 2012, 13:34
Zeszłem z 225 do 100 mg i spoko sie czuję i jeszcze mirtazapine dodałem 15 mg ,ale najprawdopodobniej jest to pozytywny efekt zejście z wysokiej dawki.Czysty umysł ,brak lękow ,dobry nastroj.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 18 paź 2012, 16:49
to tylko pozazdrościć, ja już tłukę 7 tydzień, jutro wchodzę na 150...dzień dobrze, 2 dni do niczego:( lęki jeszcze siedzą w cholerę...ach szkoda słów...wegetacja..
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez optymistyc 18 paź 2012, 19:08
Ja biorę Anafranil już ponad miesiąc a od 2 dni 150mg dziennie (dwie tabletki) i Sulpiryd 50mg czekam az w koncu coś sie ruszy ze mna. Ciekawe czy ten Anafranil cos pomoze (oby)
Nigdy nie przestanę dążyć do dobrostanu fizycznego społecznego i Psychicznego - czyli zdrowia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 18 paź 2012, 20:37
optymistyc na co chorujesz? z jakiej dawki wskakujesz na 150? ja tez czekam na rozkręcenie już tyle czasu:( może nie należę do tych szczęśliwców którym pomógł...

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 18 paź 2012, 23:27
2 miesiące to jest max jesli ,po tym czasie Anafranil nie zadziała to zmiana leku.Ja zaczynałem od 75mg po 4 dniach wskoczyłem na 150mg, byłem na niej 3 tyg, pózniej wskoczyłem na 3 tabletkę i tak do końca.Skutki uboczne to przede wszystkim okropne zawroty głowy które z czasem przeszły , a reszte można było przeżyć.Tym którzy pracują nie polecam takiego progresu jaki zrobiłem ;) Ja jak narazie jestem bezrobotny więc mogłem sobie pozwolić ;)
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 19 paź 2012, 16:26
JużTuByłem rzeczywiście poszłeś na maxa, ja zaczynałam od 75 i prawie miesiąc miałam jazdę, teraz coś zaczyna się dziać,ale to jeszcze daleko do dobrego,deprecha trochę się zmniejszyła,ale lęki jeszcze cholera są,agorafobia też trzyma.Weszłam na 150 od dzisiaj pobiorę z tydzień będzie podobnie podskocze na wyższą dawkę.Boshe jak długo jeszcze....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez optymistyc 22 paź 2012, 21:33
pink _ hope No choruje na depresje mialem pare miesiecy temu kolejny epizod. Biore juz drugi miesiac 2 razy dziennie 75sr i do tego Sulpiryd 50mg dziennie teraz zobaczymy. Wcześniej bralem Citabax, ketrel.
Nigdy nie przestanę dążyć do dobrostanu fizycznego społecznego i Psychicznego - czyli zdrowia

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 23 paź 2012, 09:38
Znów zajrzałam tu do Was , u mnie róznie bardzo sama nie wiem co myslec .Juz czasem trece nadzieje czy kiedys bedzie normalnie bez lęku ,choc juz bywały dni spokojne ale czemu sie tak to nie moze ustabilizowac ,nie chce zmieniac leku na innny ,pozdrawiam ...

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 24 paź 2012, 18:17
Odkąd zmniejszyłem lek do 75mg nastrój stabilny, lęki o 80% mniejsze ,depresja w 100% wyleczona ;) Najprawdopodobniej brałem zbyt duże dawki Anafranilu i mnie za bardzo pobudzało bądz dołączenie mirtazapiny tak podziało. Grunt ,że działa już na mnie 8 dni ;) W poniedziałek mam wizyte u psycho i chodzi mi po głowie zeby dorzucić jeszcze 37,5 mg franka.
A i zapomniałem, libido w normie;)
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 24 paź 2012, 18:43
Może i ja mam za duzą dawke ,biore 3 po 75 i ostatnio lekarka mi dołozyła pinexet 25 yez 3 razy po jednej ,w piatek mam wizyte zobaczymy. A JUZ TU BYŁEM GRATULUJE SZCZERZE lepszego samopoczucia....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 24 paź 2012, 18:48
agnieszka33 ile już jesteś na tej dawce ? Dzięki ;) Życzę aby ci się polepszyło ;)
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 24 paź 2012, 19:15
na tej dawce jestem 4 tydzien ale po dołozeniu przez lekarke pinexetu troszke lepiej ale jeszcze jest ciezko ,pogadam z lekarka

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 24 paź 2012, 21:53
4 tygodnie to za krótko żeby ocenić lek ,ale powiem ci ,że jak byłem na maksymalnej dawce to czułem w sobie ogromne pobudzenie,ręce mi się trzęsły i miałem wrażenie iż moja temperatura osiąga 40 stopni ,a w tak naprawdę miałem temp. w normie. Lęki takie "sztuczne" inne niż przed braniem leku,chyba bardziej znośne. Mój problem to głównie lęki i zależało mi na tym ,aby je zminimalizować ,a Anafranil bardziej nadaje się do depresji i miałem z początku brania obawy ,ze zle dobraliśmy lek.Ja nie mogę stwierdzić kiedy by zaczął na mnie pozytywnie działać gdybym startował na odpowiedniej dawce. Na twoim miejscu bym poczekał jeszcze miesiac(wiem czekanie jest najbardziej irytujące ,ale niestety nie mamy wyjścia) jak lek nie zadziała to zmniejszenie dawki i jeżeli bierzesz za dużo to efekt poprawy powinien przyjść szybko (u mnie 3 dni),bo już przyswoiłaś lek. 3mam kciuki ;) Będzie dobrze ;)!
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 25 paź 2012, 07:25
Milutko mi bardzo ,gdy przeczytałam twój post .Takze nie trace nadziei ciagle sobie powtarzam ze anafranil pomaga bo juz były dni bez lęku tylko nie moze sie ustabilizowac ale mam nadzieje ze nie bedzie trzeba zmieniac leku Poprawe widze bo juz auto prowadze a jeszcze miesiac temu nie było mowy o tym bym wsiadła za kółko .Ale gdy mam lek to nie widze tych pozytywnych stron ,jeszcze raz dziekuje za ciepłe słowa..

Sortuj wg