KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 04 paź 2012, 11:20
Witam ,dziekuje za wsparcie u mnie 5 tydzien zaczynałam od mniejszej dawki . Mam pytanie czy u was tez anafranil jest kaprysny ? Sa dni ze prawie normalnie czyli bez leku A dzis lek sie nasilił a było juz milutko ,prosze odpiszcie jak mieliscie podobnie ,dziekuje -pozdrawiam

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bedzie.dobrze 04 paź 2012, 15:30
biore Anafranil SR 75 od 10 lat..i roznie bywało. Kiedy probowałam odstawic zaczela sie jazda od nowa. Tzn. poczucie bezpieczenstwa uzalezniłam od leku..uzaleznilam sie od niego psychicznie..przerabiam to teraz na terapii. W kazdym badz razie Anafranil uratowal mnie..myslalam,ze juz nie ma nadziei..nasilone objawy nerwicy odeszły po 3 miesiacach.
bedzie.dobrze

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 05 paź 2012, 07:48
Dziekuje za odpowiedz bo pojawiła sie nadzieja ze lęki z czasem odejda ,musze w to wierzyc a nie nakrecac sie ze anafanil nie pomoże ,pewnie juz pomaga bo nie wpadam w panike jak wczesniej ale w leku cały dzien brrrr nie lubie tak sie czuc ale mam was wiec napiszcie czasem ,pozdrawiam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 05 paź 2012, 09:17
agnieszka33 jaką dawkę bierzesz ? Ja też nie do końca mam lęki wyleczone czasami się pojawiają i jeśli chodzi o dzień to raz lepiej raz gorzej ;) Pobiorę 2 miesiące jeszcze i wtedy stwierdzę czy satysfakcjonuje mnie ten stan ;) Wiadomo może jeszcze się poprawić lub co gorsza przestać działać.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 05 paź 2012, 13:41
Witam wszystkich anafranilowców...łykam ten specyfik 4 i pół tygodnia w dawce 112,5 i zero poprawy, stan jeszcze gorszy niż przed leczeniem.Dolega mi agorafobia, depresja,cholerne lęki przed wyjściem(wegetuję w domu),napady paniki i w gratisie koszmarne myśli.Przeleciałam wszystkie SSRI i SNRI nie działają (wcześniej pięknie wyprowadził mnie Seroxat- teraz nie działa), z lekarzem postanowiliśmy wkomponować sie w Anafranil...ale już mam dość,nie widzę poprawy...nic..zero,dawkę zwiększaliśmy stopniowo, na obecnej jestem 7 dzień....uboki masakryczne w postaci lęków,myśli,nasilenia depry.Jak myslicie lek sie jeszcze może rozkręcić? na dzień dzisiejszy jestem zmasakrowana:(...
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JużTuByłem 05 paź 2012, 13:48
Może się rozkręcić ja bym najlepiej wszedł na maksymalną dawkę i czekał miesiąc i jeżeli nie bedzie poprawy to dodać jakis ssri lub coś innego zależy jakie masz objawy ,ale to juz z lekarzem musisz uzgodnić.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 05 paź 2012, 14:03
SSRI przeleciałam w różnych dawkach...kicha nic nie zaskoczyło,więc decyzja TLPD.Boję się uderzyć w neuroleptyki,ale ponoć też pomocne w tych schorzeniach.Samopoczucie masakra,lęk bez przerwy,myśli,panika etc...o somatyce już nie wspomnę.Posiłkuję się Sedamem,ale cienizna.10 miesiąc i nie można dopasować leku - horror,jestem już u kresu.To już 3 nawrót...psychoterapia rok i 4 m-ce i też cienizna...nie ten nurt.Bardzo liczyłam na franka...a tu rozczarowanie..

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bedzie.dobrze 05 paź 2012, 14:17
u mnie byla poprawa po 3 miesiacach
bedzie.dobrze

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 05 paź 2012, 14:21
jak to po 3 miesiącach? na co chorujesz?uboki też miałaś takie koszmarne?suchoty,poty to mały pikuś do tego co mam, wszystko z ulotki wypisz, wymaluj...po jakiej dawce się rozkręciła u Ciebie?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 05 paź 2012, 14:39
Biore dawke 225mg od tygodnia lekarka mi podwyzszyła dawke bo po 4 tygodniach nie było poprawy ,szczerze to boje sie ze anafranil u mnie nie działa ,huśtawki straszne jednego dnia lęki silne pare dni lepiej potem nagła poprawa sama nie wiem juz co myslec ... Ogólnie 5 tygodni mineło odkąd jestem na anafranilu ,ale dzis koszmarny lęk meczy mnie.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 05 paź 2012, 15:06
czyli na 2 babka wróżyła,być może od wskoczenia na wyższą dawkę lęki sie nasiliły...ja przy Tobie to maleństwo przy moim 112,5..choć przez okres brania tj.4,5 tyg. nie miałam prześwitu że coś idzie ku dobremu...masz tylko lęki czy jeszcze inne wynalazki? pisałaś że po 3 miechach wyszłaś kiedyś na prostą...czyli puściło Cię na dobre i miałaś remisję i teraz znów Cię dojechało....

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 05 paź 2012, 15:59
U mnie bywało juz lepiej ,nie jest cały czas tak koszmarnie ciezko jak dzis .Mam depresje z natretnymi myslami Moze to znow chwilowe pogorszenie

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez pink_hope 05 paź 2012, 16:16
będzie dobrze przyłamała mnie, poprawa po 3 miesiącach,jak to przetrzymać:(

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez agnieszka33 06 paź 2012, 09:05
Dzis znow silny lęk ,zaczynam watpic czy bedzie lepiej ,płacze z bezradnosci juz.

Sortuj wg