KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 14 lut 2012, 23:58
Uprzedze wszystkich, ktorzy muszą patrzeć jak się zdegenerowałem, że najbliższy tydzień może być ciekawy,hehehehe

No nie sądzę, żebyś się nudził :mrgreen:

Tylko musisz wytrwać 1,5 -2 miesięcy, żeby móc obiektywnie ocenić czy działa.
Powodzenia!
Loża szyderców

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez chesteroo 15 lut 2012, 10:54
2 dzien na franku:-) zaobserwowalem zwiekszona potliwosc i nieco zwiekszone leki...poza tym jest ok zaznaczam ze nie biore benzo jedynie wspomagam sie meliska:-)nic pozostaje czekac az zatrybi..do anafralinu biore takze 50mg asertinu wg wskazan pani doktor:-)pzdr

-- 15 lut 2012, 10:00 --

intel, zarzucaj franka nie lekaj sie:-)jak i
u mnie nie zaskoczy wtedy na dzienny oddzial leczenia nerwic na pare tygodni:-/ ale jestem dobrej mysli :-)

-- 15 lut 2012, 10:07 --

ps. U mnie sie wszystko zaczelo od bad tripa po zapaleniu zielska.Thc wywloklo na wieszch moje leki ehhh...
...JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ...

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 15 lut 2012, 16:04
Thc wywloklo na wieszch moje leki ehhh...

skąd wiesz czy to THC, czy nie 100 tyś. gratisów dodanych do zielska? ;)
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adamo1 16 lut 2012, 00:58
rzygac mi sie chce tym scierwem :?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez chesteroo 16 lut 2012, 09:28
wujekEgonDaCiKlapsa, uogolnilem ze thc.Wszak zielsko mnie zalatwilo :-/a ja pozniej tego kolezke co mi to sprzedal..ale nie placzemy nad rozlanym mlekiem ttlko staramy sie wyrwa z zelaznego uscisku nerwicy lekowej z ZOK :-) wracajac do tematu dzisiaj 3 dzien na franku i jakoby lepiej troszku...

-- 16 lut 2012, 08:31 --

Adamo1, tak zle?!

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adamo1 17 lut 2012, 12:46
Był kryzys, ale przeszło. Sam nie wiem czy w tym momencie jestem zdrowy czy nie, dziwne uczucie. I spac mi sie chce

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez chesteroo 17 lut 2012, 15:22
no i dopadla mnie godzine temu pieprzona derealizacja czyli oderwanie od ciala i rzeczywistosxi..atak trwal jakies 50 sek.akurat obslugiwalem klienta w firmie :-)takze wesolo mialem ale.klient sie nie zorientowal odwrocilem wzrok zamknalem oczy i przeszlo.udalem ze.mam bol migrenowy..:-) teraz sie smieje ale nie byli wesolo:-)i od 5 dni nie bralem benzo a po ataku zarzucilem 1mg..ehh.Derealizacja to nic innego jak nasz zawor bezpieczenstwa w momencie zbyt nasilonego stresu organizmm go otwiera i wpadamy w blada przestrzen..a juz czulem ze anafranil zaczyna dzialac pozytywnie chociaz biore go zaledwie 5 dni..ale napiecie nerwowe zrobilo swoje..

-- 21 lut 2012, 12:15 --

koledzy i kolezanki jak tam.postepy w leczeniu?ja 8 dzien juz lykam i juz efekty uboczne kniejsze i samopoczucie lepsze o jakies 15-20 % .od jutra zwiekszam dawke wg zalecen lekarza wskakuje na 150 mg.takze juz bedzie dawka terapeutyczna.bede bral 1 na noc i jedna z rana.obexnie biore 37,5 rano i 75 na noc.pzdr wszystkim zagubionym w chorobie glowy do gory bdzie dobrze:-)) aha od dzisiaj ruszam z psychoterapia..

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adamo1 21 lut 2012, 18:46
wujek egon to michuj? :D

Zredukowałem do 75 mg, za tydzień poproszę lekarza o sertraline lub fluoksetynę. I do tego karmazepinę.

powodzenia, u mnie zero działania po 2 miesiacach :lol: :?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez xanonymous 22 lut 2012, 12:03
wujekEgonDaCiKlapsa napisał(a):chesteroo, Po jakiś 8 miesiącach przestał działać. Nie biorę od kilku miesięcy. Nadpotliwość nie do zniesienia, była jednym z głównych powodów, dla którego darowałem sobie ten lek.

I jak samopoczucie po odstawieniu Anafranilu? Bierzesz jakiś inny antydepresant czy funkcjonujesz dalej bez antydepresanta?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez claudu_su 24 lut 2012, 21:42
Hej Bąbelki!

Ja biorę Anafranil SR75 już rok z maleńką przerwą. Jedynymi skutkami ubocznymi są:
- zaparcia
- rzadko spotykany orgazm, ale libido jest w miarę ok (szczególnie w porównaniu z okresem brania Seronilu - prozak - kiedy seks dla mnie nie istniał, fantastyczny środek antykoncepcyjny :-P )

Jak na razie nie wyobrażam sobie życia bez Anafranilu, więc nie dajcie się zwieść skutkom ubocznym i nieprzyjemnym doznaniom w pierwszych tygodniach zażywania! Warto to przetrwać! Wiem, co piszę - przerwałam na niecałe 3 miesiące i było nie do zniesienia, rlly.

A teraz tak - zawitałam tutaj ponownie, żeby dać otuchę tym borykającym się z zaparciami. Anafranil+Seronil to jest po prostu powolne morederstwo - no bo jak inaczej nazwać wypróżnianie się 4-5 razy w miesiącu?
Co pomogło:
- błonnik, błonnik i jeszcze raz błonnik plus jogurty śliwkowe z muesli i siemię lniane.

Co zawiera tenże boski składnik? Można kupić czysty błonnik o smaku jabłkowym z firmy Kruger (w każdym Carrefourze w sekcji zdrowej żywności za około 10zł) - jego sypiemy do jogurtów, płatków śniadaniowych itd. Poza tym sprawdzajcie czy to, co kupujecie, zawiera błonnik pokarmowy - np. zamiast Prince Polo wybierzcie jakiś Corny albo coś podobnego, co ma błonnik. Wszystko co zawiera ziarenka jest jak najbardziej wskazane. Siemię lniane leży w sekcji: makarony, ryże, kasze.
Muesli - około 4zł w Biedronce w pudełku, jest pycha, suszone banany, papaja, kokos, rodzynki, jabłka. Do tego Muslim - jogurt śliwkowy z muesli - niecała złotówka. (Nie dajcie się zwieść - w supermarketach oszukują ile wlezie. Biedronki co prawda nie zaskakują asortymentem, ale żarcie jest świeże, smaczne, tanie i najczęściej zdrowsze.)
Może efektu nie ma z dnia na dzień, ale po około 2 tygodniach wszystko powoli zacznie wracać do normy.
Trzymam kciuki!!!

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez chesteroo 25 lut 2012, 10:24
claudu_su, ja dzisiaj 12 dzien na anafranilu..jeszcze nie dziaka musze lykac zomiren 0,5 mg..mam nadzieje ze niedlugo zaskoczy..po jakim czasie zadziala jeszcze tydzien,dwa??...<smutny>..

-- 25 lut 2012, 10:31 --

Kur...ryczec mi sie chce.......somebody help me.....

-- 25 lut 2012, 10:43 --

Ona boi sie stanac ze mna twarza w twarz..ukrywa sie w glebi...zjada mnie od srodka..jak ja wyrwac z mej duszy..jakies sugestie,porady..??
Ostatnio edytowano 04 mar 2012, 14:29 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto zdublowaną część postu

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez claudu_su 25 lut 2012, 12:46
Hej Słoneczko,
a jaką masz dawkę i ile razy dziennie? Ja przez pierwsze dwa tygodnie w sumie nie wiedziałam co się ze mną dzieje, ale coś się działo i to było najważniejsze. Początki nie są łatwe, ale - proch to proch, nie żadne placebo, jakaś dawka/jakiś lek w końcu zadziałać musi. Trochę pomaga bezmyślne śpiewanie pod nosem piosenek, które znasz na pamięć. Gdybyś potrzebował pojęczeć albo w ogóle z kimś pogadać, to zaraz wysyłam na pirv moje gg

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Hooligan123 25 lut 2012, 17:00
Witam
Mam problem. Juz nie daje sobie rady. Mam zdiagnozowana nerwice i zaburzenia osobowosci. Lekarz powiedzial mi i przepisal anafranil. Biore polowke rano i cala wieczorem sr75. Mam straszny problem z alkoholem , praktycznie od nowego roku dziennie pije po iles piw. Nie potrafie przestac. W wakacje przezylem straszne zalamanie... Dziewczyna ktora kochalem wyjechala i zostawila mnie. Leczylem sie wtedy na nerwice ale bylem na etapie odstawiania lekow. ZAczolem uciekac w alkohol. I tak sie uzaleznilem ze nie umie wytrzymac kilku dni bez piwa. Wiem ze to glupie ale taka jest prawda. Jak pije kilka dni pod rzad , mam straszliwa depresje , nie umie sie na niczym skupic , nigdzie wyjsc , nie widze sensu zycia. Mam lęki. To wtedy zaczynam brac lek. Biore ta dawke leku 2 dni , jest nieco lepiej , ale po 1-2 dniach kiedy nie czuje tak strasznych objawow , poprostu z nudow zalamania pije. Co mam zrobic zeby sie wyleczyc ? Nie miec depresji , lękow, tego uczucia ze niewyobrazam sobie zycia bez tamtej dziewczyny? Caly czas o niej mysle , mam taki zal juz tyle czasu :( Mam prawie 19 lat , nie mam szkoly skonczonej bo rzucilem 2 lata temu. Co mam zrobic ? Prosze o podpowiedz kogos :(...

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez chesteroo 25 lut 2012, 20:16
claudu_su, przyjmuje na noc 150 mg a rano 37,5 mg, i do tego rano 50 mg asertinu..mam nadzieje ze w drugim tygodniu zaskoczy..bo troszku ciezko tak do 15 jest najgorzej czyli godziny pracy<fuck> Hooligan123, smaruj do szpitala na dzienny oddzial..ja prawdopodobnie zaczynam wakacje 8 tygodniowe od kwietnia..

Sortuj wg