KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Hooligan123 12 sty 2012, 17:32
Ej powiedzcie mi co mam robic ;(. Biore rano polowke anafranilu i wieczorem polowke. Biore tez atarax. Przechodze zalamanie nerwowe po stracie bliskiej osoby , mam nerwy , lęki i wgl deprecha jak niewiem , nigdzie nie wychodze. Dziennie pije po 5 piw , czasem wodke i tak dzien w dzien. Co ja mam robic , boje sie ze cos mi sie stanie bo lekarka mnie nastraszyla. Nie umie przestac pic , bo mam tak koszmarnie sie czuje ;/

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Badziak 12 sty 2012, 23:01
To pij dalej, ale odstaw leki. :x I tak nie działają przy takiej dawce alkoholu.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Spooky 12 sty 2012, 23:04
Szuka przyzwolenia na picie.
Zrobi co uważa za słuszne.
Ja nic nie sugeruję. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 12 sty 2012, 23:05
Hooligan123, Zgłoś się na oddział.
Moderator

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Hooligan123 12 sty 2012, 23:35
Jak odstawie leki to tydzien jest dobrze i potem mam takie stany ze niewiem co sie dzieje. Dlatego teraz postanawiam brac normalnie leki i nie pic tyle. Da sie wyleczyc bez farmakoterapii?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Spooky 12 sty 2012, 23:37
Jeśli Twoja sytuacja życiowa jakoś diametralnie się zmieni, to może jest cień szansy. Jeśli nie, to nie sądzę.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adamo1 13 sty 2012, 01:01
Ja teraz tylko raz się napiłem w ciągu kuracji, nie powtórze juz tego błędu.

Kolejny minus: śpię popołudniu :?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 13 sty 2012, 11:53
Hooligan123, jesli ci zalezy na lepszym samopoczuciu, to wez przestan pic! Bierz leki i czekaj na pozytywne działanie. Na pewno alkohol i leki pogarszaja tylko twoje samopoczucie.

-- 13 sty 2012, 11:00 --

Ja mam caly czas zrenice rozszerzone i mam z tym duzo dziwncyh sytacji. Duzo facetów mysli ze mi sie podobają. Moj szwagier gdy jest ze mna mowi mi jaki to on jest sexi, chwali sie i zreszta nie on jeden. Gdy np. on mi sie wogóle nie podoba to on uwaza inaczej. I wszystko przez moje oczy :? Wszystko by było ok gdyby nie to ze w moim towarzystwie niektorzy sie mnie wsydza, sa oniesmieleni. Czasami nie da sie normalnie z kims porozmawaic...

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez misiek_1 16 sty 2012, 09:31
mam 3 pytania: czy po anafranilu przez cały okres kuracji mieliście tętno ok.100, bo ja tak mam.
czym grozi nagłe przerwanie brania anafranilu?
czy anafranil jest przepisywany także w nerwicy serca?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Hooligan123 16 sty 2012, 17:33
misiek_1 ja tak mialem kiedys jak bralem anafranil zawsze tetno okolo 100 , potem sie unormowalo.

Tak wogule to u mnie coraz gorzej ;/. Napiesze jak sprawa wyglada. Jakies poltora miesiaca temu wrocilem do anafranilu. Bralem go tydzien potem odstawialem , pilem , znowu bralem i tak to wygladalo. Pozniej caly miesiac az do wczoraj pilem i bralem leki rownoczesnie. Totalnie mi sie popiepszylo wszystko. Mialem dziewczyne , dlugo z nia bylem , pisalem do niej co chwile , dzwonilem , jak nie odbierala to wyzywalem ja , bylem wulgarny strasznie , nie umialem sie opanowac. Zerwala ze mna kilka dni temu , mialem wypite kilka piwek wtedy jak sie dowiedzialem ze to koniec , powybijalem szyby w pywnicy, pilem wodke wszystko naraz co sie dalo , krzyczalem , rzucalem wszystkim a potem mi przeszlo. I pozniej kazdego dnia az do wczoraj to samo picie leki itd. Wczoraj mialem znowu jakies niepowodzenie i nie wytrzymalem poszedlem ukradlem piwa ze sklepu , wrocilem do domu , nie umialem nerwowo , uderzylem kilkakrotnie swojego ojca , ten zadzwonil na pogotowie , bo bylem nie do opanowania. Poszedlem po noz do kuchni ciolem sie nim , chcialem sie zabic. Rodzice jakos mnie trzymali do przyjazdu karetki , lekarz powiedzial ze w tym stanie nie zawioza mnie do szpitala , bo jestem pod wplywem alkoholu. Wypisal mi skierowanie do szpitala. Dzisaj mam cale rece pociete i twarz. Chcialbym wreszcie sie wyleczyc , i zastanawiam sie nad tym szpitalem bo nie daje rady. Mam straszna depresje po stracie dziewczyny , niechce mi sie zyc , szkole rzucilem rok temu, w dodatku mialem duzo problemow z policja i wogule. Caly czas tylko o niej mysle , zakochalem sie w niej jak niewiem. Wczesniej pisalem juz ze jak nie dostalem od niej smsa to nie umialem nigdzie wyjsc , nic zrobic , mialem pelno mysli : moze mnie juz nie kocha , ma innego itd. To ja dzwonilem do niej jak glupi po 20 razy. Ona niechce mnie znac , uderzylem ja kilka razy, a niechcialem tego. Czuje sie okrponie , straszna tesknota , brzydze sie wszystkimi innymi dziewczynami , nie umie patrzec na zakochanych ludzi , bo straszny zal czuje. Najgorzej jest okolo godz 18 , czuje sie zagubiony samotny i zawsze uciekalem w alkohol. Niewiem co mam robic dalej , ledwo sie trzymam. Niechce isc do szpitala bo boje sie ze dopadnie mnie jeszcze wieksza depresja. Uzaleznilem sie od alkoholu , papierosow , nie umie zyc bez tego. Mam ciagle stres , nerwy , pije ziola , biore leki , nic nie pomaga. Biore anafranil polowke rano i polowke wieczorem , i atarax dorywczo max 2 tabletki na dzien. Poradzcie mi co mam robic bo nie daje rady :(

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Badziak 16 sty 2012, 22:13
Hooligan123 napisał(a):jak nie odbierala to wyzywalem ja , bylem wulgarny strasznie

Hooligan123 napisał(a):powybijalem szyby w pywnicy,(...) krzyczalem , rzucalem wszystkim

Hooligan123 napisał(a):poszedlem ukradlem piwa ze sklepu

Hooligan123 napisał(a):uderzylem kilkakrotnie swojego ojca

Hooligan123 napisał(a):Poszedlem po noz do kuchni ciolem sie nim , chcialem sie zabic.(...) Dzisaj mam cale rece pociete i twarz. szkole rzucilem rok temu, w dodatku mialem duzo problemow z policja

Hooligan123 napisał(a):Ona niechce mnie znac , uderzylem ja kilka razy

Szpital to dla Ciebie i Twojego otoczenia jedyne wyjście.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez aree1987 16 sty 2012, 23:07
A ja jutro kończe 3 tydzień i dalej leki zwiekszone mam. :(
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Badziak 16 sty 2012, 23:42
Ja cały czas miałam silne lęki dopóki nie dorzuciłam karbamazepiny.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adamo1 16 sty 2012, 23:52
Po jakim czasie przechodzi senność? Czy brać na noc?

Sortuj wg