KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Wyindualizowany 02 lis 2011, 19:14
Pil ktoś alkohol w trakcie leczenia (Anafranil SR 75mg) ?
Przyszły szwagier został właśnie prawnikiem i mamy zamiar to opić tylko nie bardzo wiem jak zareaguje mój organizm po sporej dawce alkoholu...

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Badziak 02 lis 2011, 22:05
Ja na Anafranilu i Amizepinie upijam się już jedynym piwem. Wcześniej potrzebowałam dwóch i pół.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 02 lis 2011, 22:56
Wyindualizowany, No coż, ja sie przyznaje bez bicia, na anafranilu sporo mi się swego czasu zdarzało..

Najpierw miałam jak Badziak, ale potem "wytrenowałam".
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Badziak 02 lis 2011, 23:31
Dziewczyny, stosowałyście antykoncepcję z Anafranilem? Jeśli tak to jaką? Były jakieś skutki uboczne łączenia?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez malwina77 02 lis 2011, 23:35
Siostra stosowala spirale hormonalna. Nie bylo zadnych interakcji.
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 03 lis 2011, 08:00
Niestety Anafranil ma jeden upierdliwy skutek uboczny o którym była mowa. Nadpotliwość. Żeby to była tylko taka zwykła, która czasem daje poczucie dyskomfortu. U mnie przy prawie każdym wysiłku fizycznym organizm wariuje... Zalewam się cały potem (dosłownie ;/), nawet przy niskich temperaturach, przez co po chwili robi się strasznie zimno, a pot ciągle się leje!
Michuj

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez girl anachronism 03 lis 2011, 08:49
Badziak, ja stosowałam krążek hormonalny, bez skutków ubocznych. Na antykoncepcję hormonalną antydepresanty nie mają wpływu, z wyjątkiem tych zawierających dziurawiec, ale to chyba jakieś preparaty bez recepty, więc nas nie obchodzą ;)

Co się tyczy alkoholu i Anafranilu - jak wiem, że czeka mnie większa popijawa, to nie biorę wieczornej dawki. Jak czasem wieczorem mam ochotę na małą lampkę wina to biorę normalnie, nie zauważyłam wzmożonego działania alkoholu. Rezygnuję tylko z tych na sen, bo po takim łączeniu rano łeb mi pęka choćbym wypiła pół kieliszka wina.
NATOMIAST Anafranil może potęgować działanie depresyjne alkoholu, więc libacje bym sobie odpuściła przy leczeniu, następnego dnia wpada się w ogromny dół, przetestowałam.
wild hearts can't be broken.

F31

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 04 lis 2011, 11:06
Ja stosowałam tabletki antykoncepcyjne klika lat z Anafranilem i czułam sie dobrze. Jesli chodzi o libido to Diane 35 + Anafranil = wielkie libido. Fajne to były czasy. Potem zmieniłam na inne, rózne brałam i juz nie miałam takiego wysokiego.
W moim przypadku przy dawce 50 mg Anafranilu bedac pod wpływem alkoholu różne wariactwa wyprawiałam(pozytywne :)) ale przez kolejne dni zle sie czułam psychicznie i miałam mega kaca.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 04 lis 2011, 14:24
niedlugo koncze z anafranilem , nadpotliwosc nie przechodzi mimo ze biore ten lek juz tyle miesiecy
We Are The Champions 2016(L)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez shinobi 04 lis 2011, 14:29
wiola173 napisał(a):Wyindualizowany, No coż, ja sie przyznaje bez bicia, na anafranilu sporo mi się swego czasu zdarzało..

Najpierw miałam jak Badziak, ale potem "wytrenowałam".

Trening czyni mistrza. :mrgreen: Pamiętam, że dawno temu, na studiach, z rańca brałem Anafranil + alprazolam, gdzieś tak około 11 (też z rana) zaczynała się impreza, a o 12 byłem urżnięty dokumentnie. Niedobrze mi się robi na samo wspomnienie.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 04 lis 2011, 17:51
sebastian86 napisał(a):niedlugo koncze z anafranilem , nadpotliwosc nie przechodzi mimo ze biore ten lek juz tyle miesiecy

U mnie to samo. Biorę rok. Co prawda jest to jedyny lek,. który jakoś mnie trzyma więc ewentualna odstawka...nie wiem....
Michuj

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 08 lis 2011, 12:33
słuchajcie , lada chwila przechodze na inny lek a mam jeszcze sporo opakowan anafranilu? co mam z tym zrobic? szkoda wyrzucac
We Are The Champions 2016(L)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 08 lis 2011, 14:55
ja mam 8 opakowań. Zostanie dla potomnych :pirate: Od jutra przesiadam się na Cymbaltę.
Michuj

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez aree1987 08 lis 2011, 22:41
A coż Cię tak na cymbalte nabrało? Podobno to jest słabsze od efectinu...
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Sortuj wg