KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 15 lip 2011, 11:53
Adwentystka, Zawsze brałam 50 mg Anafranilu i tyle mi pomagało. 8 lat temu zaczełam brac ten lek i nie pamietam dokładnie po jakim czasie objawy somatyczne znikneły, ale 17 dni to jeszcze za mało. Moze nawet dopiero po dwóch miesiącach odczujesz poprawe. Równiez trzymam kciuki i zycze cierpliwości:) Na poczatku moze byc gorzej (skutki uboczne) ale po pewnym czasie miną i bedzie dobrze.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 15 lip 2011, 12:43
dzięki Izaaa :D ,ja biorę 25 mg więc malutka dawka.w środę idę do mojej lekarki pewnie zwiękrzy mi dawkę,nie mam żadnych skutków ubocznych tylko nie chce mi się jeśc,a jestem szczupła więc to niezbyt dobrze

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 15 lip 2011, 14:13
Adwentystka mi tez na początku brania Anafranilu nie chciało sie jesc ale to tylko przez dwa pierwsze dni, w sumie po tym leku przewaznie sie tyje oczywiście w zaleznosci jaką dawke sie bierze. Dobrze ze nie masz skutków ubocznych a brałaś jakis inny lek przed Anafranilem? Zazwyczaj zalecane są na początku dużo wieksze dawki by osiągnac działanie terapeutyczne a potem mozna zmniejszyc do dawki podtrzymującej. Na początek to i 50 mg moze byc za mało.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 15 lip 2011, 14:16
Dawka terapeutyczna to 75 minimum. Przeważnie to 150 do 225.
Michuj

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 16 lip 2011, 09:02
Izaaa brałam uż wiele lekowchyba z 11,zaden nie pomogl a niektore jak welafax ściągnęły mi skorę na szyi i tak mam do dziś,znasz to straszne uczucie bo mialas to na twarzy,cierpliwie czekam do środy zobacze co zdecyduje moja lekarka. Michuj dzięki za wskazówkę

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 16 lip 2011, 12:16
Adwentystka mam nadzieje, że Anafranil ci pomoże. Ja nie jestem lekarką, ale na początek bierz conajmniej 75 mg, mozna zaczynac od niższej i stopniowo zwiększac. Wiem doskonale jakie to okropne uczucie to ściaganie. Skoro mi Anafranil pomógł na to to tobie tez musi :)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 16 lip 2011, 12:29
kochana jestes :D bez lekarza sama nie podejmę decyzji,juz tak probowalam i skonczylo się szpitalem ale myslę że mi zwiekszy dawkę w srodę,tak bym chciala zeby anafranil mi pomogl bo za chwilę skonczy sie gama lekow dla mnie,a plecy i kark tez Cię bolały?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 16 lip 2011, 21:39
Izaaa napisał(a):Adwentystka mam nadzieje, że Anafranil ci pomoże. Ja nie jestem lekarką, ale na początek bierz conajmniej 75 mg, mozna zaczynac od niższej i stopniowo zwiększac. Wiem doskonale jakie to okropne uczucie to ściaganie. Skoro mi Anafranil pomógł na to to tobie tez musi :)

Problem w tym, że nie musi. Powinien, ale nie musi.
Michuj

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 16 lip 2011, 21:52
Michuj, masz race, powinien, ale nie musi. Każdy organizm jest inny i to co jednemu pomogło nie znaczy że pomoże to innemu.
Adwentystka, trzeba miec nadzieje ze właśnie ten lek pomoże. Jak nie brałam Anafranilu to mnie bolały tez plecy, zreszta co mnie nie bolało..ale to już przeszlosc mam nadzieje.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 17 lip 2011, 10:37
dziś czuję się koszmarnie,placze i nie mam nadziei że bedzie lepiej,znowu depresja mnie dopada,walcze 4 lata i naprawdę nie mam już siły,a mój mąż powiedzial mi ze zaden lek ktory lekarz mi przepisze mi nie pomożę,rozpacz,naprawdę mam dośc,przepraszam ze tak marudzę

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez ExxonValdez 17 lip 2011, 14:09
Adwentystka napisał(a):dziś czuję się koszmarnie,placze i nie mam nadziei że bedzie lepiej,znowu depresja mnie dopada,walcze 4 lata i naprawdę nie mam już siły,a mój mąż powiedzial mi ze zaden lek ktory lekarz mi przepisze mi nie pomożę,rozpacz,naprawdę mam dośc,przepraszam ze tak marudzę

Twój mąż nawet niewie pewnie o czym mówi , niech tam roznosi ulotki , czy co tam robi, a nie cie dołuje :P
"Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu"

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 17 lip 2011, 14:18
Adwentystka, Na początku brania Anafranilu może byc gorzej ,może byc wieksza depresja i nawet myśli samobójcze, wydaje ci sie ze lek nie pomaga, ale po pewnym czasie zazwyczaj wszystko co złe mija. Musisz przetrzymac ten okres, trzymam kciuki. Twoj mąz bez sensu gada i nie rozumie co przeżywasz. Daj szanse temu lekowi, idz do lekarza, moze ci zwiekszy dawke. Jestem z tobą, badz silna, wiem ze to nie łatwe, ale spróbuj nie myślec o tym jak sie czujesz bo to sie moze zmienic. Uwierz w to!

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 18 lip 2011, 12:43
dziękuję kochani jesteście,tylko ten co to przeżyl zrozumie.mój maz nawet nie pozwala mi zaglądac na to forum,bo twierdzi ze mnie to doluje,ale ja wiem że z waszą pomocą jest mi lżej,Izaaa oczywiście że dam szanse anafranilowi jakby nie mam innego wyjscia,dziękuje że jesteście.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez ALEKS*OLO 20 lip 2011, 08:56
Zrobiłam sobie numer niezły, 2 tyg temu pojechałam na urlop z 2 tabletkami anafranilu .... moja wina, zamiast sprawdzić zapasy na urlop i iść do psycha po recepte, ja olałam i byłam pewna , że mam zapas .... dziś dopiero moge isc do lekarza po recepte ... co się zemna działo to jest masakra ... wszystko wróciło, lęki, nudności, cała cholerna nerwica lękowa ze zdwojoną siłą :shock: atak za atakiem, urlop jakoś przeżyłam, ale teraz byłam 2 dni w pracy i myślałam, że umre. Byłam gotowa uciekać z pracy z krzykiem , 12h trzęsawki, nudnośći, biegunka, jakieś schizy dziwne, strach, ogromny strach, panika ... klienci na sklepie a ja mam odlot fizyczny i psychiczny.
Trzeba pogodzić sie z prawdą, że bez tego leku nie jestem w stanie funkcjonować nawet w stopniu przyzwoitym :(

Mam pytanie, bo nie moge sie dodzwonić do mojej psych, czy lekarz rodzinny wypisze mi jedno opakowanie ? Bo jak nie dodzwonie sie do psycha to bez anafranilu nie pójde chyba do pracy!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg