KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 06 lip 2011, 22:43
ExxonValdez, no to sie poddaje , ale nie u kazdego ten skutek uboczny jest tak widoczny bardzo. zalezy pewnie od poziomu testo
We Are The Champions 2016(L)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 07 lip 2011, 11:49
dzieki za odzew :D .biore dzis 9 tabletkę po 25 mg.przez te objawy dostalam depresji i dwa razy byłam w psychiatryku,dostałam fluanxol,depakine i fewarin,więc te leki wyciągnęly mnie z depresji ale objawy nerwicy zostaly,męcze się z tym bólem 4 lata,straciłam pracę a renty nie dostałam więc srodków do życia brakuje i to tez mnie doluje.biorę ten anafranil i żadnych skutków ubocznych nie mam nic a nic,więc boje się ze lek nie działa,brałam doxepin i nie dzialal a to ta sama grupa leków,wczoraj moja lekarka mówila ze to dobrze ze nie mam uboków ale sama nie wiem,co o tym myślicie?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 07 lip 2011, 12:30
Adwentystka, 25 mg to nie taka duża dawka i możesz ją znosić dobrze. Nie znaczy to ,że lek nie działa. Spokojnie poczekaj na efekty, anafranil to bardzo skuteczny lek.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 07 lip 2011, 14:07
dzięki wiola 173 :D .wiesz jak jest w tej chorobie,czlowiek jest niecierpliwy,szukam u siebie najmniejszych oznak poprawy,bralam juz 11 leków i zaden nie pomogł na te objawy,tu czytam ze Izie czy Badziakowi pomogly dopiero duze dawki 150 na ból a moja lekarka mowi ze ból leczy się małymi dawkami,byc tu mądry,no cóż i tak nie mam wyboru muszę czekac

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez ExxonValdez 07 lip 2011, 15:30
wiola173 napisał(a):Adwentystka, 25 mg to nie taka duża dawka i możesz ją znosić dobrze. Nie znaczy to ,że lek nie działa. Spokojnie poczekaj na efekty, anafranil to bardzo skuteczny lek.

Dokładnie

Adwentystka napisał(a):dzięki wiola 173 :D .wiesz jak jest w tej chorobie,czlowiek jest niecierpliwy,szukam u siebie najmniejszych oznak poprawy,bralam juz 11 leków i zaden nie pomogł na te objawy,tu czytam ze Izie czy Badziakowi pomogly dopiero duze dawki 150 na ból a moja lekarka mowi ze ból leczy się małymi dawkami,byc tu mądry,no cóż i tak nie mam wyboru muszę czekac

Weź niepatrz na innych, jeden wypije na strzała 200ml wódki naraz i przyleci poniego medikopter :P , a drugi wypije litra i bedzie chciał jeszcze. Każdy organizm jest inny, niepatrz na kolegów i koleżanki, tylko spokojnie poczekaj, widze też że przydała by ci sie terapia i praca nad sobą , bo dosyć niecierpliwa i nerwowa jesteś :P
"Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu"

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 07 lip 2011, 16:00
Adwentystka, Dokładnie Jak napisał ExxonValdez. Ja też próbowałam kilkunastu leków przed anafranilem i żaden nie pomagał. A anafranil zaskoczył już na malutkiej dawce ,z tego co pamiętam już na 20 mg poczułam znaczną poprawę. Uboków tez nie miałam tak strasznie dokuczliwych jak na innych lekach.
Moderator

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 07 lip 2011, 17:50
ExxonValdez jestem po dwoch terapiach grupowych i ponad dwuletnim leczeniu indywidualnym do tego jestem po rocznej terapi odwykowej jestem 11 lat trzezwą alkocholiczką więc wiem co mam robic :P jednak nerwica jest cholerną chorobą mi nie schodzą objawy somatyczne mimo ciągłej pracy nad sobą pracy nad charakterem ,to może zniechęcic,prawda?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez ExxonValdez 08 lip 2011, 00:59
Adwentystka napisał(a):ExxonValdez jestem po dwoch terapiach grupowych i ponad dwuletnim leczeniu indywidualnym do tego jestem po rocznej terapi odwykowej jestem 11 lat trzezwą alkocholiczką więc wiem co mam robic :P jednak nerwica jest cholerną chorobą mi nie schodzą objawy somatyczne mimo ciągłej pracy nad sobą pracy nad charakterem ,to może zniechęcic,prawda?

No to napewno :P Ja popsobie zuważyłem że jak coś olewam i nauczyłem sie olewać zycie to wszystko przychodzi jak zadarmo i niema sie problemów, jak straci sie dystans do życia idzie zwariować. :P
"Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu"

ANAFRANIL (Klomipramina).

przez kored 08 lip 2011, 22:06
Depresja a węch...
Witam

Od 3 miesięcy zażywam Anafranil na depresję lękową (na którą cierpię pewnie z 10 lat nie leczony), w tej chwili jestem na dawce 75mg. Od tygodnia bardzo poprawił mi się węch, o wiele bardziej intensywnie wyczuwam zapachy.
Zmiana była tak widoczna że zacząłem szukać po necie i znalazłem to: http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/d ... -wech.html

Miał ktoś z was takie coś czy to skutek uboczny leku??
Ostatnio edytowano 08 lip 2011, 22:24 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść/problematykę

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Monika* 08 lip 2011, 22:26
kored, Niepokoisz się tą zmianą?
Skutek uboczny leku wywołał pozytywne doznanie tak?
Może warto skonsultować z psychiatrą to, o czym piszesz?
Obrazek
Główny Moderator

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez kored 08 lip 2011, 22:41
Ciekawi mnie po prostu czy ktoś przy wychodzeniu z depresji doświadczył podobnego stanu i czy rzeczywiście opisany w artykule związek między depresją a węchem istnieje. Nie niepokoi mnie to, miło jest doświadczyć czegoś nowego...

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez miko84 09 lip 2011, 07:53
kored osoby z depresją mają często zaburzony węch, a także postrzeganie kolorów - czytałem takie badanie na necie.
miko84

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 13 lip 2011, 21:22
Ja juz od 3 dni nie biore anafranilu. Zamiast tego biore rózne suplementy m.in Reishi, L-Acetyl-Cysteine, Noni, Digestive Enzymes,rózne witaminy i minerały i niedługo dojdzie jeszcze MSM. Wiem ze na poczatku nie bedzie łatwo, ale modle sie i mam nadzieje ze uda mi sie doprowadzic organizm do normalnego funkcjonowania. Czas pokaże i bede pisac jakie efekty.
Trzymajcie sie!

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adwentystka 15 lip 2011, 10:49
Izaaa proszę napisz w jakiej dawce pomógl Ci anafranil na Twoją somatykę,ja mam podobne objawy do Twoich.dziś 17 tabletka a somatyka nie ruszyła z miejsca,jak długo bralaś anafranil zanim zauważyłaś poprawę,napisz bardzo mi tym pomożesz.dzięki i trzymam kciuki za Ciebie,

Sortuj wg