KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez CzystyUmysl 28 mar 2011, 17:59
A ja dzisiaj w południe strzeliłem sobie 37,5 :) i czuje sie jakbym sie najarał dobrze trawki :)) podoba mi sie ten stan :D ale jestem senny i mam suchość w ustach, co chwila ziewam :)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Shadowmere 28 mar 2011, 18:02
a ja dzis konczę zabawę z tą bombą atomową :smile:
Shadowmere

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Zenonek 28 mar 2011, 18:03
Shadowmere, Czemu Dziecko ;) :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 28 mar 2011, 18:12
Izaaa,
Nie chcę Cię straszyć, ale zasuwaj z tyn gardłem do lekarza. W ulotce anafranilu to wyraźnie zaznaczyli ,że jeśli wystąpi ból gardła i temperatura należy skontaktować się z lekarzem i odstawić leki.
Moderator

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez temps66 28 mar 2011, 18:55
Dave38, nie załamuj się... Wiem jak wyglądają pierwsze dni po braniu anafranilu, przechodziłem dokładnie to samo. Zupełne odrealnienie:D Rano też musiałem poleżeć kilka dobrych godzinek żeby się zerwać:D Teraz mija już 3 miesiąc brania tego specyfiku i musze przyznać, że każdego dnia jest coraz lepiej:D Oczywiście do ideału jeszcze sporo brakuje ale nie jest tak źle jak kiedyś:D Uboki mijają po kilku tygodniach brania... Teraz łykam tabse i czuję się zupełnie normalnie:D:D Dam wam przepis na dobry humorek:D Anafranil + Wiosenne słoneczko - taka mieszanka daje dużo dobrego:D
Głowy do góry:)
Pozdrawiam:D:D

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 28 mar 2011, 19:20
wiola173
dzieki za troske, gorączki juz nie mam, ból gardła mniejszy, tylko dyskomfort w uszach i bóle w klatce piersiowej. Kiedys tak zle nie reagowałam na Anafranil. Jestm za granica i nie lubie chodzic tutaj po lekarzach, wiec oby mi przeszło samo tak jak inne skutki uboczne. Ja już tak szybko przerwy nie zrobie...Wiola a ty jak sie czujesz na Anafranilu i jaka dawke bierzesz?
Shadowmere
Co sie dzieje, dlaczego?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 28 mar 2011, 19:57
czemu do cholery po anafranilu drżenie nadal wystepuje ? biore jeszcze do tego jescze lek przeciwpadaczkowy a drzenia jak byly tak są...
We Are The Champions 2016(L)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 28 mar 2011, 21:36
Izaaa,
Uważaj i obserwuj swoje reakcje.. Co jakiś czas zrób też rozmazz krwi, żeby mieć pewność ,że wszystko jest dobrze.
Ja ostatnio niestety czuję się kiepsko:(. Zwiększyłam już jakiś czas temu do 75 i tyle teraz biorę. Ostatni lekarz dodał mi efevelon , ale jeszcze nie zaczęłam brać, bo się po prostu boję:(
Moderator

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Adamo 29 mar 2011, 01:15
To słabo ta klomipramina działa, jeżeli odczuwasz takie lęki.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 29 mar 2011, 11:03
wiola173
Mam nadzieje ze sie poczujesz lepiej. Ja jak długo biore Anafranil bez przerwy tez po jakims czasie czuje sie gorzej, tak jakby przestawał działac. Dobrze jest robic przerwy, ale wiem ze to nie takie proste. Nigdy nie słyszałam o takim leku jak efevelon. Moze spróbuj go wziac ale minimalna dawke.

Czy zna ktos lek który działa podobnie jak Anafranil. Nie wiem jak długo mój organizm bedzie jeszcze w stanie go tolerowac wiec wole zawczasu zasiegnac opinii doświadczonych osób.
Czy brał ktos kiedys Lerivon?
Pozdrawiam

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez amelia83 29 mar 2011, 11:34
efevelon to odpowiednik effectinu,wenlafaksyny.....też wczoraj sie o nim dowiedziałam tu z forum ../mi anafranil baaardzo pomógł kilka lat temu ;) nie pamiętam ile czasu go brałam..ale póżniej już pozytywnie nie zadziałał ponownie po przerwie na innych lekach i bez leków...lerivon też brałam :P

pewnie nie ma się z czego cieszyć ,gadam jak weteran "/wolałabym nie mieć tylu dośwaidczeń z lekami psychotropowymi :x
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez *Wiola* 29 mar 2011, 13:00
Izaaa, U mnie jest podobnie teraz. Tak jakby stracił swoją moc. Do tej pory nie miałam takich problemów, co prawda nie robiłam przerw , ale jak się lepiej czułam to zmniejszałam bardzo dawkę, jak było gorzej to zwiększałam. Tzn przerwy właściwie tez miałam , ale raczej bardzo krótkie. Lerivon brałam , ale niestety na lęki u mnie nie działał w ogóle. Też bym chciała znaleźć coś co podobnie działa:(
Moderator

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 29 mar 2011, 14:53
amelia83
Jakie leki teraz bierzesz i jak sie czułaś gdy brałaś Lerivon?
wiola173
Pamietam,że na wiosne zawsze sie gorzej czułam, moze u ciebie jest podobnie. Skoro Anafranil ciagle ci pomagał to i tym razem tak bedzie. Spróbuj może zazywac jakies witaminy , omega 3 lub po prostu lepiej sie odrzywiaj. A czy wydarzyło sie cos co mogłoby sprawic ze sie gorzej czujesz?

Czy mozna brac probiotyki podczas brania antydepresantów?
Czy pijecie jakies herbaty ziołowe, czy one sa bezpieczne i nie koliduja z Anafranilem.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 29 mar 2011, 15:52
ja bralem efevelon i raczej nie pomagal. natomiast teraz biore lerivon na noc. anafranil w poludnie.lerivon pozwolil mi nabrac wagi z czego jestem bardzo zadowolony.
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg