KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

 
Liczba głosów : 95

przez amanda27 20 paź 2007, 16:31
jeszcze raz dziekuje Jovita i ciesze sie ze tobie ten lek poaga:):):) szybkiego powrotu do radosci z życia ci życze:)
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
17 paź 2007, 13:54

Avatar użytkownika
przez Jovita 20 paź 2007, 17:10
ech, nie wiem czy to wina leku czy choroby ale czuje sie strasznie obco i nieswojo , jest mi zle...
a juz bylam dobrej mysli..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez mala_ta 21 paź 2007, 10:52
Ja chyba jestem odporna na leki bo nie widzę poprawy :( Dzisiaj jest 13 dzień a samopoczucie takie samo czyli do bani :(
Offline
Posty
105
Dołączył(a)
05 sie 2007, 15:48

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez Jovita 25 paź 2007, 10:16
ja mam pytanie bo chcialam odlozyc anafranil sama , czy moge tak z dnia na dzien (lekarz o tym nie wie , bo nie chce juz do niego chodzic) ?????
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

Avatar użytkownika
przez silesiaster 25 paź 2007, 17:12
Jovita napisał(a):ja mam pytanie bo chcialam odlozyc anafranil sama , czy moge tak z dnia na dzien (lekarz o tym nie wie , bo nie chce juz do niego chodzic) ?????


to zależy jakie dawkowanie miałaś, ale ogólnie przyjęte jest by z anafanilu schodzić conajmniej 2 tygdnie - coraz mniejszymi dawkami

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Offline
Posty
193
Dołączył(a)
09 gru 2006, 20:18

Avatar użytkownika
przez Jovita 25 paź 2007, 19:25
acha dzieki a dawka moja to 75mg , a obecnie biore dawke 37,5 mg , wiec odczekam jeszcze dwa tyg !
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez mala_ta 25 paź 2007, 21:14
witam.
Biorę ten lek dwa razy dziennie rano 75 mg i wieczorem 75 mg. Jestem ciągle senna, nic nie zmieniło się od początku a biorę lek już 17 dzień. Mam pytanie jak długo utrzymuje się ten stan? Następną wizytę mam dopiero za trzy tygodnie więc nie mogę się zapytać mojej pani dr. :cry:
Offline
Posty
105
Dołączył(a)
05 sie 2007, 15:48

przez Pstryk 25 paź 2007, 21:21
Oddziaływanie tego leku to dla mnie czarna magia. Poczytaj posty w tym temacie a sama zauważysz, że nie można przewidzieć, co się z człowiekiem będzie działo. Ja na przykład po trzech miesiącach samopoczucia takiego jak w Twoim przypadku po anafralinie miałam pól roku niesamowitej huśtawki nastrojów co zakończyło się próbą samobójczą. Teraz z kolei o ironio mam zaburzenia afektu a psychiatra nadal kazuje mi brać ten lek :!:
Pstryk
Offline

Avatar użytkownika
przez Jovita 25 paź 2007, 23:06
na mnie dziala bardzo zle ten lek - do kosza z nim !! gorzej byc nie moze , jestem juz na skraju , latam z zyletka przy reku.. tragedia nigdy sie tak tragicznie nie czulam
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez Pstryk 26 paź 2007, 18:20
Jovita, również miałam taki drastyczny spadek nastroju po tym leku. Mi on pomógł jedynie na objawy dysocjacyjne - powstrzymał je. Poza tym to tylko pogorszył moją sytuację.
Pstryk
Offline

Avatar użytkownika
przez Jovita 26 paź 2007, 22:39
moja chyba tez tylko pogarsza :? ale raczej musze na razie go brac , mala dawke ale mam brac , eh
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez Abrakadabra 01 lis 2007, 10:55
dziwny ten lek. lekarz go przepisal na lęki i problemy ze snem ale jakos dziwnie sie po nim czuje-nie wiem czy lepiej-moze.
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
14 paź 2007, 19:26

Avatar użytkownika
przez Jovita 01 lis 2007, 11:09
abrakadabra , mi lekarz przepisal go na natrectwa i lęki i jakos nie pomogl , moim zdaniem nie jest najlepszy , sama go wkoncu odlozylam bo czulam sie tylko gorzej po nim , ale moj to jest calkowicie dziwny przypadek i tak na prawde nie wiadomo co mi jest, to zalezy tez od organizmu , ale moim zdaniem leki maja pomagac a nie tylko pogarszac stan!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez yeti 01 lis 2007, 23:06
Ja anafranilowi zawdzięczam fakt, że podczas gdy go stosowałam mogłam w miare normalnie spać, czego teraz cholernie mi brakuje:( ale niestety podowdował cholerne zaparcia i co najgorsze przytyłam, co mnie cholernie dobija do tej pory:( z tymi lekami to jest tak, że na każdego niestety działałają inaczej i trzeba znaleźć ten odpowiedni dla siebie... i tu jest problem, bo żeby tak się stało trzeba po kolei je testować na własnej skórze:( niektórzy z nas mają to szczęście, że trafiają odrazu na właściwy, inni niestety nie, najgorsze, że po jakimś czasie traci się cierpliwość, przeżywa się dzielnie objawy uboczne itp, żeby potem się dowiedzieć, że to jednak nie ten lek...i potem od nowa to samo z następnym... czemu to musi być takie skomplikowane :?: :roll: :roll:
Offline
Posty
166
Dołączył(a)
05 kwi 2007, 21:57

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Przeskocz do