KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

 
Liczba głosów : 95

Avatar użytkownika
przez Jovita 08 paź 2007, 17:48
czy mozna pic ziola biorac anafranil?????????
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez mala_ta 08 paź 2007, 19:34
witajcie!
Właśnie dzisiaj zapisano mi ten lek. Boję się żeby nie przytyć a nawet nie mogę bo stawy każdego kolejnego kg nie wytrzymają :(
Offline
Posty
105
Dołączył(a)
05 sie 2007, 15:48

Avatar użytkownika
przez Jovita 08 paź 2007, 21:18
nie martw sie , to wcale nie jest powiedziane ze ty od razu przytyjesz ja biore ten lek i na razie ani grama nie przytylam ! lek jest ogolnie dobrze tolerowany i bardzo dobry wiec najwazniejsze to xebys wyszla z choroby , pozdrawiam.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez silesiaster 08 paź 2007, 21:34
Jovita napisał(a):nie martw sie , to wcale nie jest powiedziane ze ty od razu przytyjesz...


ja ogólnie przed braniem leków nie miałem jakiś takich problemów, nie zastanawiałem się czy jestem gruby czy nie - natomiast po pół roku brania anafranilu (i po zaprzestaniu jego stosowania) rodzina mówi mi, że jestem gruby - sam to zauważam - nie wiem czy to leki tak na to wpłynęły...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
193
Dołączył(a)
09 gru 2006, 20:18

Avatar użytkownika
przez Jovita 08 paź 2007, 22:43
sam w sobie lek nie spowodowal tycia mogles jedynie miec po prostu wiekszy apetyt !! leki moga spowodowac przytycie samoistne jedynie do 2-3 kg , czyli jesli duzo przytyles to wina tego ze wiecej jadles bo miales apetyt a do tego czestym problemem podczas brania anafranilu sa zaparcia (ktore mi dokuczaja) wiec to tez powoduje zla prace ukladu pokarmowego i zaleganie toksyn.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

Avatar użytkownika
przez Jovita 13 paź 2007, 18:42
........... napisał(a):Miło, że refundowany lek tak działa. :)



ile dales za lek jesli mozna wiedziec??
Ostatnio edytowano 10 wrz 2010, 00:38 przez GreenEye, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięcie nicku na prośbę użytkownika.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez mala_ta 13 paź 2007, 19:02
Ja dzisiaj dzisiaj 6 dzień biorę ten lek. Co dwa dni zwiększam dawkę, jutro max czyli 1 rano 75 mg i 1 75 mg wieczorem. Na mnie chyba źle wpływa ten lek bo śpię cały dzień a w nocy budzę się 4 - 5 godz. Jestem bardzo słaba :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:03 pm ]
Ja nic nie zapłaciłam dostałam od mojej pani dr.
Offline
Posty
105
Dołączył(a)
05 sie 2007, 15:48

Avatar użytkownika
przez Jovita 13 paź 2007, 21:22
hmmm, a ja placilam .. ale niewazne i tak to byla mala suma.

mala-ta kochana powiedz swojemu lekarzowi ze zle sie czujesz po tym leku moze zmniejszy dawke, bo przeciez musi byc tylko lepiej.
ja tez jestem senna , slaba ale jakos to wytrzymam , najwazniejsze zebym nie miala tych natretnych mysli i lékow.
ale jesli bardzo sie zle czujesz to orozmawiaj o tym z lekarzem , pozdrawiam.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

Avatar użytkownika
przez silesiaster 14 paź 2007, 02:35
mala_ta napisał(a):Na mnie chyba źle wpływa ten lek bo śpię cały dzień


czasami lepiej spać przez cały dzień niż myśleć, że sie go zmarnowało...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
193
Dołączył(a)
09 gru 2006, 20:18

przez Pstryk 16 paź 2007, 20:10
mala_ta, być może za szybko zwiększasz dawki? Tak czy siak konsultacja z lekarzem nie zaszkodzi. Ze mną też się cyrki działy po tym leku. Ale tylko przez pierwsze parę tygodni. Z czasem widzę, że bardzo mi pomógł na pewne dolegliwości fizyczne spowodowane nerwicą. Jeśli chodzi o samopoczucie, na początku były wzloty i upadki, niesamowita huśtawka, potem się unormowało i jest tak, jak było przed rozpoczęciem stosowania tego leku. Ale dla mnie najważniejsze, że zahamował dolegliwości fizyczne - były nie do zniesienia.
Pstryk
Offline

przez amanda27 17 paź 2007, 14:09
witam.

Zaczelam dopiero brac anafranil i po pierwszej tabletce 10 mg w ciagu pol godziny zasnelam troszke przerazil mnie ten lek . Wzielam kolejne dawki i dalej czuje sie senna , oczka mi blądzą jestem rozkojażona i troszke się trzęse ...bede wdzieczna za podzielenie sie doswiadczeniami po braniu tego leku. Czy ktos mial te objawy czy one ustapia... :?: :cry:
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
17 paź 2007, 13:54

Avatar użytkownika
przez Jovita 19 paź 2007, 11:07
tak ja mialamtakie objawy jak ty amanda , przeszly po tygodniu ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

przez amanda27 19 paź 2007, 11:30
dziekuje jovita :) troszke mnie to uspokoilo teraz tylko czekac i nie poddawac sie. Mam nadzieje że pomoże mi ten lek .
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
17 paź 2007, 13:54

Avatar użytkownika
przez Jovita 19 paź 2007, 11:34
na pewno ci pomoze to bardzo dobry lek , ja go biore juz prawie 3 tyg i juz nie jestem senna ani tretwa tak jak na poczatku , wiec tobie tez przejdzie , trzymaj sie ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1577
Dołączył(a)
22 lip 2007, 20:57
Lokalizacja
Radom

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Przeskocz do