FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
10
77%

Nie
2
15%

Zaszkodził
1
8%

Liczba głosów : 13

FENIBUT (Phenibut)

przez benzowiec84 28 maja 2016, 00:26
to fakt baclo bezpieczne wiem po sobie , nawet duże dawki , praktycznie ciężko się uzaleznić rozsądnie dawkując .
Legowski nie bierz SSRi . wypierdol to do kosza . wejdz na coś dopaminowego - noradrenalinowego . są inne antydepresanty . ja się nabawiłem PSSD . a testosteron mam 2x ponad norme i prolaktyne w dolnej granicy normy . także w mózgu zjebało coś z receptorami . bo normalnie to powinienem ruchać , wszystko co się rusza a tu nic . przed kuracja fluo miałem testo ponizej normy i prolakte ponad norme a libido miałem wysokie . to pokazuje jak mocno te leki ryją beret . już lepiej benzo jesć .

FENIBUT (Phenibut)

przez Legowski89 12 cze 2016, 21:17
Dobrze wiem o czym mówisz, mnie też dotknęła kiedyś chemiczna kastracja po paroksetynie, jak przestałem ją brać, odzyskałem czucie w prąciu i nawet umiałem dojść jak musiałem bez większych kłopotów, tylko co z tego kiedy seks zwyczajnie mnie przestał interesować, kobiety przestały pachnieć w ten magiczny sposób który momentalnie mnie na nie nakręcał, piersi i pośladki nie robiły na mnie żadnego wrażenia jakie by nie były, praktycznie nie czułem różnicy, patrzę na jakiegoś faceta czy kobietę. Jak przeżywasz to co ja wtedy to szczerze Ci współczuje, dla mnie to był serio dramat, coś co mnie wcześniej nakręcało do życia i jakieś akcji w nim nagle znikło, myślałem wtedy: koniec /cenzura/, wypaliłem się, to już chyba zdechnąć najwyższy czas. Chociaż jeszcze gorzej było ze mną przez pierwsze kilka miesięcy po odstawce gbla. W tym okresie każdy mój orgazm kończył się całkowitym spadkiem nastroju i myślami żeby się wreszcie odjebać trwało to zawsze z jakieś 20 minut po czym traciło na intensywności.

Co do SSRI to, często mam okresy, że myślę tak jak Ty, wkurwiam się na nie, żegnam się z nimi, ciesze bo emocje powoli zaczynają się odblokowywać. Przerzucam się na inne wynalazki, a to moklobemid, a Ty Selegilina a to Tianeptyna, albo próbuje obstać na samej mircie. Jadnak na którymkolwiek bym nie był z tych wynalazków zaczynam lecieć w końcu w dół i jak pies z podkulonym ogonem wracam wtedy do fluoksetyny która ciągnie za dwa końce sinusoidy moich radości prostując ją. I już się ani nie smucę ani nie cieszę, po prostu jestem.
Jak tęsknie za bodźcami to dorzucam do niej metylofenidat i pojawia się szczypta radości, satysfakcji i lęku i prawie udaje mi się nabrać, że są one prawdziwe w tej iluzji życia którą od lat prowadzę.

FENIBUT (Phenibut)

przez fobik123 12 cze 2016, 21:25
Legowski89, Hehe mam podobnie,100% popieram.I tak źle i tak niedobrze...
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez radek111 12 cze 2016, 23:25
Legowski89, mam to samo po fluoksetynie(mam na myśli kastracje) ale to jedyny ssri który mnie nie muli a trochę aktywizuje i stymuluje ale własnie kosztem zaniku podniecenia i potrzeb seksualnych.

FENIBUT (Phenibut)

przez kimbo 21 cze 2016, 00:47
Witam,

jestem tu nowy, ale od jakiegoś czasu bawię się z nootropami. Fenibut traktuję jako środek doraźny - imprezowy. Kupiłem w swissherbal, zacząłem od bardzo małej ilości 0,8g, potem 1,2, a ostatni raz 1,4 + 0,4 dorzucone 2godziny później, czyli łącznie około 1,8g. Działanie w moim odczuciu bardzo delikatne, łatwiej było mi nawiązać rozmowę, trochę większy luz, ale nic spektakularnego, z drugiej strony na pewno nie było to placebo. Wszystkie te dawki brałem po tygodniu. Teraz po miesiącu przerwy szykuje się na kolejny raz, z większą dawką. Zastanawia mnie jakość tego co posiadam - czytam tutaj dużo, że nie warto kupowac u polskich vendorów. Ktoś wie jak to wygląda w przypadku swissherbal, bo tam kupowałem wszystkie swoje nootropy? Fenibut rozpsuzcza sie momentalnie w wodzie, w smaku kwaśny, wygląda na dobry jakościowo. Kupował ktoś może u nich fenibut i jest w stanie wiecej o nim powiedzieć?

FENIBUT (Phenibut)

przez lew 21 cze 2016, 09:11
kimbo napisał(a):Kupował ktoś może u nich fenibut i jest w stanie wiecej o nim powiedzieć?

Ja mam fenibut tej firmy, też w proszku. Kiedyś miałem firmy SERIOUS NUTRITION SOLUTIONS w czerwono białych kapsułkach. I porównując te dwa preparaty muszę powiedzieć, że mocniej odczuwałem działanie tego w kapsułkach, ale to może być związane z tym, że teraz mam za sobą przygodę z psychotropami więc dlatego teraz phen już na mnie tak nie działa.
Poszukiwanie odpowiedniego leku przypomina poszukiwanie świętego Graala lub kamienia filozoficznego.
F40.1
Paroksetyna 20 mg 1-0-0
Lamotrygina 50 mg 1-0-1
lew

FENIBUT (Phenibut)

przez Kot_ 21 cze 2016, 20:46
Miał ktoś phena od Primaforce w kapsułach? Klepie? Czy lepiej już dołożyć do SNSa?
Kot_

FENIBUT (Phenibut)

przez Pan1karz 21 cze 2016, 23:22
Długo się przed tym broniłem, ale w końcu zdecydowałem się spróbować i tego specyfiku. Nie jako zastosowanie rekreacyjne, ale jako mocny przeciwlękowiec w kryzysowych sytuacjach, kiedy mój standardowy arsenał supli nie daje rady. Fenibut sprawdza się u mnie w tej roli, choć jego długie działanie jest dla mnie męczące. Podstawowy minus moim zdaniem to długie oczekiwanie aż zacznie działać. Jestem w stanie zrozumieć dlaczego można się od tego uzależnić. Zdecydowanie nie dla osób o słabej woli .

kimbo napisał(a):Witam,

jestem tu nowy, ale od jakiegoś czasu bawię się z nootropami. Fenibut traktuję jako środek doraźny - imprezowy. Kupiłem w swissherbal, zacząłem od bardzo małej ilości 0,8g, potem 1,2, a ostatni raz 1,4 + 0,4 dorzucone 2godziny później, czyli łącznie około 1,8g. Działanie w moim odczuciu bardzo delikatne, łatwiej było mi nawiązać rozmowę, trochę większy luz, ale nic spektakularnego, z drugiej strony na pewno nie było to placebo. Wszystkie te dawki brałem po tygodniu. Teraz po miesiącu przerwy szykuje się na kolejny raz, z większą dawką. Zastanawia mnie jakość tego co posiadam - czytam tutaj dużo, że nie warto kupowac u polskich vendorów. Ktoś wie jak to wygląda w przypadku swissherbal, bo tam kupowałem wszystkie swoje nootropy? Fenibut rozpsuzcza sie momentalnie w wodzie, w smaku kwaśny, wygląda na dobry jakościowo. Kupował ktoś może u nich fenibut i jest w stanie wiecej o nim powiedzieć?

W tej kwestii mam dokładne porównanie, ponieważ posiadam w mojej apteczce Fenibut ze Swiss Herbal oraz z Ceretropic (jakość 99,32%) - obydwa działają na mnie identycznie w tych samych dawkach (stosuję niewielkie, poniżej 1g).
Z 'polskimi vendorami' to raczej stereotyp/uprzedzenie (przynajmniej nie wszyscy). W SHI kupuję regularnie, sporo i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości ich produktów. Każda partia supli działa tak samo. Firma jest pewna.
Jesli chodzi o rodzimych vendorów, wstępnie mogę także polecić Allchemy. Mam od nich Fenylopiracetam - działa tak samo jak sprawdzony ze Swiss Herbal. Powyżej 100mg z jednego czy drugiego sklepu powoduje już zbyt uciążliwe pobudzenie w moim przypadku, natomiast dawki 50-100mg działają tak jak powinny.
Allchemy zostało sprawdzone przez ludzi z tego bloga http://nootropy.pl/2016/02/12/noopept-n ... -recenzja/ i prezentacja właściciela firmy https://www.youtube.com/watch?v=CpJNVvOxA1Y

FENIBUT (Phenibut)

przez kimbo 22 cze 2016, 08:49
Dzięki za odpowiedzi. Dobrze mieć pewność co do jakości tego co się bierze, zwłaszcza, że ze swissherbal brałem noopept, prl 8-53 oraz fasoracetam, które biorę regularnie.

FENIBUT (Phenibut)

przez Pan1karz 15 paź 2016, 13:00
Z moich obserwacji fasoracetam faktycznie upreguluje GABA-B. Wiadomo, że na fenibut szybko rośnie tolerancja. Gdy potrzebujemy coraz wyższych dawek, lepiej zrobić sobie przerwę i cykl z fasoracetamem. Po powrocie do feni w moim przypadku wystarczają mniejsze dawki do zadowalających efektów.
Niestety faso wprowadza u mnie pewną nerwowość, dlatego stosuję go razem z Comfortilem z SHI lub co najmniej L-Teaniną.

FENIBUT (Phenibut)

przez djanga 23 paź 2016, 16:52
Witajcie:)
chiałabym wypróbować phenibut jako zamiennik dla benzo, raz na jakiś czas, w celu likwidacji lęków w sytuacjach dla mnie trudnych.
Szukalam produktu SNS Phenibut XT, ktory chyba ma tu dobre opinie, ale niestety nie znalazłam. Boję się korzystać z niepewnego źródła, zagraniczne strony tez nie wchodzą w grę. Znalazłam PURE Phenibut na stronie Best&Body. To produkt w kapsułkach, a taki mnie interesuje, nie chcę proszku. Co sądzicie? Warto kupić ten produkt? Ewentualnie może ktoś doradzi jakiś inny sprawdzony.
Z góry dziękuję za rady:)

FENIBUT (Phenibut)

przez Wudezet 01 lis 2016, 09:56
Witam. Lord Kapucyn kiedyś wklejał nam tutaj graficzny spis stron z których możemy kupić dobrej jakości i tanio nootropy i nie tylko z USA w proszku. Od jakiegoś czasu nie mogę złożyć zamówienia na powdiercity.com Pokazuje, że nie jest dostępna wysyłka zamówienia do Polski.

Możecie mi polecić jakiegoś innego vendora? Pozdrawim.

FENIBUT (Phenibut)

przez Pan1karz 03 lis 2016, 15:31
Ogólnie ciężko teraz z dostępem do 'markowego Phenibutu'.
W sklepie muscle-zone jest Primaforce z prochu.
Z kapsułkowanych nic nie znalazłem.

A Ceretropic też nie wysyła już do PL ?

FENIBUT (Phenibut)

przez absolulu 03 lis 2016, 18:15
Wudezet napisał(a):Możecie mi polecić jakiegoś innego vendora? Pozdrawim.
Może liftmode? https://liftmode.com/phenibut-large-cry ... -fblm.html
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

Sortuj wg