FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
10
77%

Nie
2
15%

Zaszkodził
1
8%

Liczba głosów : 13

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 08 mar 2016, 10:55
@Lord Kapucyn - ze mnie też phen robi króla życia. Choć już nie tak jak kiedyś. To wszystko przez tolerancję. Czytając zagraniczne fora to tak gdzieś na co drugą osobę dobrze działa.

Piracetam - z tego co czytałem to na receptę. Myślałem, że to ogólnodostepny lek nootropowy. Przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem, że chcę Piracetam żeby zbić tolerkę na Phen :mrgreen:

@Dexter33 - no faktycznie energia rozwala po tym. W takie dni z phen potrafię wstać rano, pracować cały dzień (choć czasem jest to trudne przy pracy biurowej bo nosi człowieka). Po pracy przejechać 20km na rowerze i jeszcze na wieczór na imprezę iść:D No i gadulstwo większe niż po alko.

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 08 mar 2016, 15:31
Piracetam - z tego co czytałem to na receptę. Myślałem, że to ogólnodostepny lek nootropowy. Przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem, że chcę Piracetam żeby zbić tolerkę na Phen

U Czechów piracetam jest OTC - bez recepty. W samodzik i wziuuum do Cieszyna. ;)
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 09 mar 2016, 10:21
A to nie wiedziałem... Nawet nie mam daleko. Dawno już nie byłem w Cieszynie;) Ciekawe jak jest z zaopatrzeniem aptek w ten środek, czy trzeba się naszukać czy jest łatwodostępny.

Zagłębiłem się w temat Czech i na forach piszą, że tam jest nawet jedno benzo bez recepty - Grandaxin (subst. czynna - tofisopam). I podobno jest to nieuzależniające benzo!! ale posiada tylko właściwości przeciwlękowe (brak usypiającego i przeciwdrgawkowego). Czyli ideał. Dziwne, że na zachodzie jest w ogóle nie znane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 09 mar 2016, 10:45
A to wiem, ruskie mają dwa benzo bez recepty- tak jak móisz typowo przeciwlękowy tofisopam(Grandaxin) i jeszcze mają fenazepam, to jest z kolei benzo typowo silnie nasenne (coś a la flunitrazepam albo z-drugs).

Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 09 mar 2016, 11:43
Próbowałeś któregoś?
Chętnie bym spróbował ale gorzej jak pojadę i nie będą akurat mieć tego czego chcę:) Trzeba by chyba wcześniej podzwonić po aptekach.

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 09 mar 2016, 11:49
pw.

Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez Wudezet 02 maja 2016, 22:10
Dobra za 2-3 tygodnie bede mial czysciutkiego phenibuta z powercity. Więc tak, z czego się naczytałem to dawkować doraźnie max raz w tygodniu, na pusty zoladek, fajnie jest popic kawa ii nie przekraczać raczej 3-4 gieta naraz fenibutu. Wszystko sie zgadza ? ^^ a te 3-4 gramy to juz jest taki totalny haj czy jednak troche do tego mu brakuje i by trzeba bylo dolozyc? :D Bo ja sam w sumie nie wiem czego oczekuje po tym fenibucie. Mysle ze takie dawki terapeutyczne na granicy haju, ale z chęcią też bym skosztował pełnoprawnego haju na fenibucie zeby po prostu wiedziec jak to jest hehe :D

FENIBUT (Phenibut)

przez Dexter33 07 maja 2016, 20:19
5 gram jak chcesz taki totalny haj :angel:
Ja raz tyle wziąłem jednego dnia i było czadowo :mrgreen:

FENIBUT (Phenibut)

przez Kot_ 07 maja 2016, 21:25
Ktoś z kieleckiego ma poczęstować (odpłatnie lub nie) phenem? Bo nie chce w ciemno zamawiać.
Kot_

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 11 maja 2016, 18:55
God bless phenibut. To dziecko radzieckiej myśli technicznej pomogło mi przetrwać najstraszniejszą wizytę u stomatologa ever z góry spisaną na klęskę. A dzięki temu specyfikowi wizyta dentystyczna(wątpliwej przyjemności) pod względem wrażeń zmysłowych zamieniła się prawie w wizytę w burdelu z gwiazdką Michell... a nie, wróć, to nie to branża... z gwiazdką z nadania ambasadora Rocco. Jego moc przeciwlękowa, prospołeczna i chillout'ująca jest wielka doprawdy.

-- 11 maja 2016, o 21:43 --

Łooo matko bosko kochano, ale się dzisiaj "zważyłem"... Do wieży kontroli lotów i ciśnień- "Houston, mamy problemik z atanatorem sprzężonym z alembikiem i kolumną rektyfikacyjną co poskutkowało przypadkową fluktuacją w czterowymiarowym kontinuum czasoprzestrzennym której nie można tłumaczyć agonizmem GABA-B i blokadą podjednostki alfa2delta napięciozależnych kanałów wapniowych przez gabapentoida, trzeba natychmiast skontaktować się z mr Putinem, aby powołał sztab sowieckich jajogłowych i wyjaśnił światu w jaki sposób ten artefakt katiuszy sprawia, że świat wiruje, a euforia w układzie limbicznym grasuje. Komisji śledczej w tej sprawie może przewodzić Macior, loty kosmiczne to akuratne dla niego klimaty", podpisano namiestnik big pharmy, imperator universum republiki bananowej v2.1, LK.

Dexter33 napisał(a):5 gram jak chcesz taki totalny haj

Bez takich rad tajny agencie KGB działający pod false flag. Po 5g tego proszku na porost neuronów to już bym poleciał radzieckim kalejdoskopem na alfa centauri i miał problem z powrotem przedzierając się przez wietnamski rój asteroidów do ukochanej mateczki Ziemi, a kosztów naprawy sputnika nawet kieszonkowe od Donalda Trumpa by nie pokryło.

-- 12 maja 2016, o 03:15 --

Afterglow (łuna/poświata/"miłe wspomnienie") po tym specyfiku nazajutrz jest wyjątkowy.

Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez Pan1karz 12 maja 2016, 11:48
Po 5 gram nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne :D

FENIBUT (Phenibut)

przez johny12 23 maja 2016, 09:17
Wychodzi na to że brałem fenibut kilka miesięcy z małymi przerwami pierwsze doświadczenia były bardzo pozytywne , bardzo mocne działanie potrafiłem załatwić każdą sprawę, spokojnie zagadać do każdej laski :) ale tolerancja stosunkowo szybko się pojawiła. Aktualnie brałem z rana jakieś 1,5 grama co drugi dzień taka dawka powodowała dzień był lepszy o te 20 % - 30 % niż bez fenibutu przy czym zwiększenie dawki wiele nie dawało raczej powodowało zamulenie. Jeżeli chodzi dobre zródło to brałem z swissherbal naprawdę dobra jakość. Właśnie skończyło mi się 50g opakowanie. Czas na jakaś dłuższą odstawkę :-|

FENIBUT (Phenibut)

przez benzowiec84 27 maja 2016, 22:49
johny12 napisał(a):Wychodzi na to że brałem fenibut kilka miesięcy z małymi przerwami pierwsze doświadczenia były bardzo pozytywne , bardzo mocne działanie potrafiłem załatwić każdą sprawę, spokojnie zagadać do każdej laski :) ale tolerancja stosunkowo szybko się pojawiła. Aktualnie brałem z rana jakieś 1,5 grama co drugi dzień taka dawka powodowała dzień był lepszy o te 20 % - 30 % niż bez fenibutu przy czym zwiększenie dawki wiele nie dawało raczej powodowało zamulenie. Jeżeli chodzi dobre zródło to brałem z swissherbal naprawdę dobra jakość. Właśnie skończyło mi się 50g opakowanie. Czas na jakaś dłuższą odstawkę :-|

to i tak często brałeś , ja dawkowałem kiedyś baclofen ale 2x w tyg , albo co kilka dni i likwidowalo mi to w 100% fobie społeczną , powodowało ogromną pewnośc siebie i prospołeczność, likwidacja anhedoni do zera , ale teraz po przerwach baclo już tak nie robi , myslę nad inwestycją w fenibut.

dzis zarzuciłem 100mg baclo i 0 reakcji a ostatnio brałem 8-9 dni temu .

FENIBUT (Phenibut)

przez Legowski89 28 maja 2016, 00:19
Radzę uważać z tym suplementem, substancje działające na receptor Gaba B to nie zabawki. U mnie inna substancja z tej grupy- Gbl wpędziła w uzależnienie fizyczne w ciągu miesiąca. Dodam, że jestem osobą która każdą imprezę kończyła po maks dwóch piwach, nie uzależniła się od fajek chodź był czas ze paliłem je często i gęsto. Uzależnienie to moim przypadku jednak najmniejszy problem, jakoś odstawiłem tą substancje z pomocą clonazepamu i baklofenu. Jednak depresja która ona wywołała nie zniknęła do dzisiaj czyli już dobre parę lat. I tak wiodę żywot wyprany z emocji jako wierny konsument ssri, Pomyśleć, że wcześniej myślałem, że depresja to zmyślona choroba i do głowy by mi nie przyszło, że człowiek może się czuć tak bezsensownie. Ten receptor jest według mnie zbyt ważny żeby przy nim grzebać.
Jak bym miał wybierać lek działający na ten receptor wybrałbym Baklofen jest dobrze przebadany.
"Życie - jak mu sprostać co miesiąc?
Tyle zaliczyłem gleb, że mógłbym zostać geodetą"

Sortuj wg