FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
10
77%

Nie
2
15%

Zaszkodził
1
8%

Liczba głosów : 13

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 23 gru 2015, 01:40
Jesli zadziala to moga byc, przynajmniej dla mnie. Cóż...wiele nie trzeba

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 23 gru 2015, 01:49
Chodzi raczej o przypal, o rzeczy jakie mozesz zaczac wygadywac, jak sie po tym rozluznisz.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 23 gru 2015, 01:53
Mozliwe, ale to dobrze jak puszcza blokady, poza tym to bedzie sporo godzin przed

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 23 gru 2015, 17:52
Dark Passenger napisał(a):Słuchałem prognozy pogody w tvn meteo- święta co prawda bez śniegu, ale po nowym roku ma zacząć z nieba padać phenibut zamiast śniegu. <śmiech dr Evila>

w Ameryce Północnej już wystąpiły opady phenibutu, co widać na załączonym filmie (1:38)

http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 23 gru 2015, 19:24
@jetodik - wolałbyś brać rc? serio? Jednak phenibut jest bardziej znaną substancją (przynajmniej w Rosji:) niż jakieś rc, gdzie ciul wie co tam tak naprawdę jest i co chwila wychodzi coś nowego. Ja n phenibut lecę doraźnie jakieś 5 lat i jest ok.
Co do Twoich lęków po odstawce to nie dziwię się. Wystarczy to kilka dni brać i po odstawce czuć mega zmęczenie, lęki, stany depresyjne. Z tym, że to szybko mija. Dlatego też doraźne stosowanie phen to max. 2x w tygodniu, a najlepiej 1x. Ja raz wpadłem w ciąg (opisywałem w którymś z moich poprzednich postów) to odstawka to było piekło. Myślałem, że w wariatkowie wyląduje. A dawki też leciały jakieś ogromne (jakoś po 7-8g dziennie czasami!). Teraz już od roku wróciłem do doraźnego stosowania i jest jak najbardziej ok. Zero przypałów.

Co do pomysłów z 4g to chyba trochę za dużo. Wystarczyłyby 3g+kofeina z rana. Jeśli to nie zadziała to odpuścić. Moja dawka (1, rzadko 2x w tygodniu) to 2-3g. Czasami dorzucę za kilka godzin z 0,5-1g.

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 23 gru 2015, 19:59
Fakt, ze 4g to moze byc za duzo...wezme 3 i zobaczymy. I tak zdam wam relacje :)

FENIBUT (Phenibut)

przez Kot_ 23 gru 2015, 20:12
Mephistofeles, w jednej kapsułce jest 500mg?
Zamowiłbym bym sobie tego phenibuta, ale boje się, że mnie nie klepnie i 130 pójdzie się paść. Chyba se klonow wolę nakupić, to przynajmniej pewniak.
Swoją drogą, to strasznie zdzierają za te suple.
Kot_

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 23 gru 2015, 22:24
@Kot_ Tak, w jednej jest 500mg, poczekaj do jutra to ci powiem jak na mnie zadzialalo bo wczesniej bralem 1g i 1,5g i kompletnie nic. Tyle, że na Ciebie(jak i na wielu innych) moze zadzialac a czy 130 mozesz zaryzykowac no to zalezy od ciebie

FENIBUT (Phenibut)

przez wisnia80 24 gru 2015, 09:26
A o czymś takim słyszeliście?

https://en.wikipedia.org/wiki/Ipidacrine

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 24 gru 2015, 14:07
Okej, ok 8 wziąłem 6 tabletek(3g) i wypilem mocną kawę. Na pewno działa...po prostu czuje się jak po 4 pismach tylko że lepiej. Nadal nie mam chęci do jakiejkolwiek rozmowy z rodzina ale na pewno czuje się bardziej "wyluzowany" po prostu większość rzeczy po mnie splywa ale godzina "pojednania" dopiero wieczorem i po niej powiem więcej jeśli ktoś chce. Na razie na pytanie "czy warto?" nie mógłbym odpowiedziec

FENIBUT (Phenibut)

przez johny12 24 gru 2015, 14:49
Ja też zaciekawiony tym specyfikiem kupiłem sobie jedno opakowanie :D Zamówiłem sns phenibut xt na muscle zone przesyłka w 2 dni na paczkomat :) trochę drogo ale wygląda że najpewniejsze źródło :-| Pierwszy raz wziąłem 1 g uczucie trochę jakbym bym wypił 100 ml wódki , :D Z tego co zauważyłem świetnie blokuje lęki i pozwala bez bólu załatwić wiele stresujących spraw . Bardzo dobrze się zagaduje po nim do płci przeciwnej bez stresu i plątania języka, rozmowa z drugim człowiekiem daje pewien rodzaj przyjemności i satysfakcji co było dla mnie nowością :-/. Ale z tego co czytałem uzależnia przy braniu w ciągach i rośnie tolerancja . Będę próbował nie brać więcej niż w 2 tygodniu.
Dzisiaj z okazji wigilii wziąłem gram rano teraz dołożyłem drugi i jeszcze przed samą wigilia wezmę pół A co tam święta są raz do roku :P

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 24 gru 2015, 16:00
No i prawidlowo, musimy miec cos z zycia :P

FENIBUT (Phenibut)

przez wisnia80 24 gru 2015, 16:01
johny12 napisał(a):Ja też zaciekawiony tym specyfikiem kupiłem sobie jedno opakowanie :D Zamówiłem sns phenibut xt na muscle zone przesyłka w 2 dni na paczkomat :) trochę drogo ale wygląda że najpewniejsze źródło :-| Pierwszy raz wziąłem 1 g uczucie trochę jakbym bym wypił 100 ml wódki , :D Z tego co zauważyłem świetnie blokuje lęki i pozwala bez bólu załatwić wiele stresujących spraw . Bardzo dobrze się zagaduje po nim do płci przeciwnej bez stresu i plątania języka, rozmowa z drugim człowiekiem daje pewien rodzaj przyjemności i satysfakcji co było dla mnie nowością :-/. Ale z tego co czytałem uzależnia przy braniu w ciągach i rośnie tolerancja . Będę próbował nie brać więcej niż w 2 tygodniu.
Dzisiaj z okazji wigilii wziąłem gram rano teraz dołożyłem drugi i jeszcze przed samą wigilia wezmę pół A co tam święta są raz do roku :P

Powodzenia, ale jeśli już zakładasz ile, tzn że nie ma szans żebyś się tego utrzymał. To trochę tak jak alkoholik założy sobie że dziś wypije tylko 2 piwa :D

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 24 gru 2015, 16:08
ja wczoraj sobie założyłem, że wypije 2 piwa i tyle właśnie wypiłem - 2 harde mocne, uff czyli nie jestem alkoholikiem... za to leniem jestem bo puste puszki leżą na szafce a wypadałoby wyrzucić w końcu święta.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg