FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
10
77%

Nie
2
15%

Zaszkodził
1
8%

Liczba głosów : 13

FENIBUT (Phenibut)

przez Pablo5HT1 09 gru 2015, 09:47
Wudezet napisał(a):mi po amisulprydzie 100mg - z libido nie dostrzegłem jakichś zmian na gorsze.

to jeszcze dostrzeżesz jak prolaktyna pójdzie mocniej do góry.

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 09 gru 2015, 11:59
@Mephistofeles ja Ci mogę doradzić bo phenibut biorę chyba najdłużej z całego tutejszego forum:) - wtedy nie był on aż tak łatwo dostępny jak dzisiaj. Zacząłem brać z podobnych powodów jak Ty, z tym, że ja miałem szczęśliwe dzieciństwo i mam w porządku rodzinę. Niestety jestem bardzo introwertyczny i zamknięty na kontakty z obcymi ludźmi i doprowadziło mnie to do nerwicy.
No ale przechodząc do rzeczy. Phenibut ze mnie robi ekstrawertyka i ogólnie chce mi się gadać z ludźmi i podejmować się różnych aktywności. Z tym, że jak czytałeś nie na każdego działa. Chyba chodzi o różnice w budowie receptorów gaba u różnych osób? Polecam Ci phenibut xt w kapsułkach - najpewniejszy towar:) Z drugiej strony boję się Ci go polecać bo możesz się w niezłe gówno wjebać jak zaczniesz go brać za często. 3x w tygodniu to za dużo! 1, od czasu do czasu max 2 razy w tygodniu. Chociaż będzie Ci się wydawać, że wszystko jest ok i możesz częściej. Do czasu! Uwierz mi wiem co mówię ja już się raz wpieprzyłem w ciąg na phenibucie z powodu stresującej sytuacji w pracy. Wyjście z tego to horror i to co przeżywasz obecnie to jest pikuś w porównaniu z tym. Obejrzyj sobie jakieś film o narkomanach na odstawce to zobaczysz jak czuje się człowiek przy odstawieniu phenibutu. Ja nie spałem kilka dni pod rząd (nie dało się zasnąć nawet na 15min), miałem tachykardię, prawie nic nie jadłem przez kilka dni, miałem ogromne lęki i depresję, szumy uszne, wszystko mnie bolało. To doświadczenie dopiero nauczyło mnie szacunku i tego żeby nigdy z phen-em nie szaleć.
Ogólnie jest wiele specyfików które działają na gaba i wszystkie są bardzo uzależniające. Gaba-a: alkohol, benzodiazepiny. Gaba-b: phenibut, baklofen.

-- Śr gru 09, 2015 12:03 pm --

kofel napisał(a):50mg. O erekcji nie wspominam. Jedyne co mi stanęło to żal przed oczami.

Z phenem jest na odwrót. Wywala libido w kosmos i orgazm jest podwójnie przyjemny :D

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 22 gru 2015, 17:50
Okej, kupilem i dostalem w wczoraj. Wziąłem o 11 jedna kapsulke a potem o 14 druga bo kompletnie nic nie poczulem. Nic to nie zmienilo. Poszedlem spac w sumie jak zawsze ale spalem o wiele dluzej. Normalnie spie 8 godzin, teraz spalem 12. Dzisiaj z rana wziąłem 2 i tez kompletnie nic nie czuje. Trochę info...
-Mam SNS Phenibut XT z Muscle zone.
-Bralem na kompletnie pusty żołądek
-Nie wiem czy to istotna informacja ale ważę 68kg
-Nigdy nie brałem żadnych leków ani niczego co działałoby w jakimkolwiek stopniu na psychikę(oprócz alkoholu)
Nie mialem wygórowanych wymagań...Chcialem trochę osłabic lęk przed ludzmi i mniej się przejmowac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 22 gru 2015, 18:30
Więcej weź. Ja na pierwszy raz wziąłem 4 gramy.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 22 gru 2015, 18:33
już bym chyba wolał jakiś proch z rc brać niż ten phenibut...
swoją drogą Achino, musisz mieć mocną psychikę jak leciałeś ciągami po xmiesięcy,
ja po kilkudniowym miałem później takie lęki przy odstawce, że bałem się iść do pracy.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez Ricah 22 gru 2015, 19:07
Mephistofeles, mozesz dodatkowo zakwasic srodowisko i dodac troche kofeiny (jezeli nie masz, to kawa tez bedzie ok, ale bez dodatkow). No i jak achino napisal, wez wiecej. Jezeli nie zadziala, to odpusc sobie, bo najwidoczniej jestes w tej grupie, na ktora nie dziala (na mnie tez nie).
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 22 gru 2015, 19:08
To nic takiego. Ja ani jednego dnia w życiu nie bylem w pracy, czy to na fenibucie, czy bez niego.

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 22 gru 2015, 19:28
gdybym nie musiał to też bym ani jednego dnia tam nie spędził, no ale tu nie chodzi o samą pracę, tak napisałem bo akurat dzień odstawki był pracujący, gdyby to miały być zakupy, to samo by było...
jednocześnie olbrzymia niechęć do życia, jednak to muszę przyznać phenibutowi, że miałem ochotę wyskoczyć do pubu pierwszy raz od lat i w dodatku byłem gotów jechać autobusem, co normalnie jest dla mnie nie do pomyślenia, nawet po dużych dawkach alkoholu.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 22 gru 2015, 19:59
No to walne 4g+kawka w wigilie to może wytrzymam z tymi ludźmi. Dzięki.

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 22 gru 2015, 20:42
Mephistofeles, przeczytałem Twoją historię, ja mam podobny stan umysłu i tego chce spróbować,
emdr-se-tre-nowe-metody-leczenia-t55622.html

właściwie to już dawno chciałem, kupiłem sobie książkę z płytą i ćwiczeniami na razie leży na półcę...
jest też książka "Anxiety and Phobia Workbook" Edmunda J. Bourne'a, do samodzielnej pracy z lękami, ludzie piszą, że rewelacyjna, że pomogła im bardziej niż terapie, ale ja tam nie wiem jeszcze nie przeczytałem.

dodatkowo biorę leki wenlaflaksyna 37,5mg i olanzapina 2,5mg ale słabo pomaga.

Phenibut brany 3 razy w tygodniu po 4 gramy to szybka droga do pogłębienia problemu niestety.

FENIBUT (Phenibut)

przez Mephistofeles 22 gru 2015, 21:19
Czytam ten temat. Wydaje się być ciekawy więc razem spróbujemy że tak powiem. W sumie to sam nie wiem czy chcę sobie pomóc. Moje lęki pochodzą z nienawisci do ludzi...i te mysli, że nawet jesli bym wyszedł z tego to i tak zawsze będę kilka kilometrów za innymi.
W każdym bądź razie resztki mnie mówią żebym spróbował wszystkiego co się da.

FENIBUT (Phenibut)

przez Ricah 22 gru 2015, 21:31
jetodik, dlatego tego specyfiku nie bierze sie tak czesto, a raczej doraznie. 3x w tygodniu nie nazwalbym doraznym.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 23 gru 2015, 00:46
Mephistofeles napisał(a):No to walne 4g+kawka w wigilie to może wytrzymam z tymi ludźmi. Dzięki.

Bedzie to w takim razie najweselsza wiligia w waszej rodzinie.

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 23 gru 2015, 00:57
Słuchałem prognozy pogody w tvn meteo- święta co prawda bez śniegu, ale po nowym roku ma zacząć z nieba padać phenibut zamiast śniegu. <śmiech dr Evila>
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg