FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
10
77%

Nie
2
15%

Zaszkodził
1
8%

Liczba głosów : 13

FENIBUT (Phenibut)

przez Dark Knight 22 lis 2015, 11:36
Kupowal ktos od nich ??

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 23 lis 2015, 10:52
Peter007 - 1g to trochę mało. Ja w weekend zrobiłem sobie tradycyjny 1 dzień w tygodniu z phen. Rano zapodałem 2g (4caps) na pusty żołądek + kawa. A za kilka godzin przed 2 kawą jeszcze 0,5g (1caps). SNS phenibut xt - czyli w sumie 5 kapsułek. Przed wyjściem do znajomych słuchałem sobie tego:
https://www.youtube.com/watch?v=8cE_CUiteaM
komentarz z tuby:D
but honestly I think the crawler is supposed to represent some kind of dope entering the system, the ''carrier'' is dormant and so it triggers the ''valhalla protocol'' which seems to be the name given to stimuli (helicopters) reaching the synapse (crater) and once the bass drops it's like dopamine bombarding the brain ... then it's the climax and it says ''Carrier Awake'' lmao ... just watch the video again and think about drugs entering your system maybe you'll get what I'm trying to explain with my limited english vocabulary XD

p.s. co do mieszania z alko - to były też 2 piwa ale ok. godziny 18. Tyle wystarczyło i tak humorek był super. Jeśli już ktoś chce to mieszać to najlepiej po kilku godzinach od zażycia phen. I nie polecam mieszania z mocnymi alko.

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 23 lis 2015, 12:34
dash napisał(a):Peter007 - 1g to trochę mało. Ja w weekend zrobiłem sobie tradycyjny 1 dzień w tygodniu z phen. Rano zapodałem 2g (4caps) na pusty żołądek + kawa. A za kilka godzin przed 2 kawą jeszcze 0,5g (1caps). SNS phenibut xt - czyli w sumie 5 kapsułek. Przed wyjściem do znajomych słuchałem sobie tego:
https://www.youtube.com/watch?v=8cE_CUiteaM
but honestly I think the crawler is supposed to represent some kind of dope entering the system, the ''carrier'' is dormant and so it triggers the ''valhalla protocol'' which seems to be the name given to stimuli (helicopters) reaching the synapse (crater) and once the bass drops it's like dopamine bombarding the brain ... then it's the climax and it says ''Carrier Awake'' lmao ... just watch the video again and think about drugs entering your system maybe you'll get what I'm trying to explain with my limited english vocabulary XD

p.s. co do mieszania z alko - to były też 2 piwa ale ok. godziny 18. Tyle wystarczyło i tak humorek był super. Jeśli już ktoś chce to mieszać to najlepiej po kilku godzinach od zażycia phen. I nie polecam mieszania z mocnymi alko.

Ja pierwsze 2 tapsy otworzylem i proszek wymieszalem z kawa. Pozniej jeszcze po 4h kolejne 2 kapsy i w sumie efektu jakiegos mega nie bylo, glowa mnie rozbolala i jakis wewnetrzny lekki niepokoj. Zaladowalem klona 0,5mg i wszystko wrocilo do normy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 23 lis 2015, 13:16
dash napisał(a):(...)

Haha. :lol: :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 23 lis 2015, 16:23
Ja rowniez niedlugo zrobie sobie takie fenibutowe party. Poprosze tylko meza, aby mi kupil SNS XT. I wtedy tak 4 gramy, kawa, seteczka i tanczymy. :pirate:
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 23 lis 2015, 16:35
Jak dal mnie to ta fazka po Phenibut XT slaba. Cos ala bezno wyluzowanie, ale nie ma to nic wspolnego z "wyjebaniem" w kosmos ala MDMA czy Ritalin.

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 23 lis 2015, 16:40
Podlej alkiem to zobaczysz kosmos i gwiazdy :pirate:
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 23 lis 2015, 17:08
achino napisał(a):Podlej alkiem to zobaczysz kosmos i gwiazdy :pirate:

Nie lubie alku. Kiedys chlalem w opor codziennie po 6 browarow przed snem, teraz od dwoch lat zero. jakos mi nie podchodzi alko + rano kac morderca, ataki paniki.

Ile tego alku trzeba wychlac, zeby efekt byl kosmos ?

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 23 lis 2015, 19:33
Spokojnie, niewiele. Juz po dwusetce (nawet smakowej - 30%) poczujesz milutkie pierdolniecie.
Zolpidem, Phenibut

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 23 lis 2015, 19:40
achino napisał(a):Spokojnie, niewiele. Juz po dwusetce (nawet smakowej - 30%) poczujesz milutkie pierdolniecie.

To chyba nie dla mnie zabawka. Powodzenia chlopaki, "czacha dymi"

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 26 lis 2015, 05:04
ale mnie achino, wkurvił znowu, niech on się lepiej tu nie pokazuje :evil:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 26 lis 2015, 21:40
:( Dlaczego? Juz bede grzeczny. Obiecuje :cry:
Zolpidem, Phenibut

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 26 lis 2015, 22:26
a już mi przeszły nerwy, ale wczoraj byłem zły bo gadałeś głupoty o wielkich dawkach fenibutu, że to niby takie fajne jest, skuszony tą opinią wypiłem 5piwek, na to 175mg baclo i ~3g fenka i wszystko przebił fanibut, równie dobrze mogłem samego go wziąć :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 26 lis 2015, 23:32
i jak bylo? jak sie czules? (baclo bylo niepotrzebne)

Sortuj wg