FENIBUT (Phenibut)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
10
77%

Nie
2
15%

Zaszkodził
1
8%

Liczba głosów : 13

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 16 lis 2015, 21:01
Panowie (i Panie jeśli tutaj jakieś są:) Król jest jeden. A zwie się Phenibut:)

Dzisiaj pierwszy raz spróbowałem sulbutiaminy ale efektów albo brak, albo na granicy placebo. Dark, miałeś rację smak jest okropny. Phen też jest trochę gorzki ale bardziej kwaśnawy i da się go normalnie wsypać do literatki z wodą i wypić. To samo dzisiaj zrobiłem z sulb ale w smaku toto jak bardzo gorzka mąka. Duże ilości wody musiały pójść żeby zamaskować ten gorzki posmak w ustach.
Ogólnie to na pierwszy raz wziąłem 500mg. Następnym razem spróbuję 1g. No i nie jadłem z tym nic, a podobno warto połączyć z jedzeniem, a najlepiej jakimś tłustym.

Ech, ciężko jest znaleźć zamiennik dla króla:D

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 16 lis 2015, 23:13
Mam SNS Phenibut XT, jak najlepiej to zaaplikowac ? Nie chce byc mega wytrzepany w kosmos.

FENIBUT (Phenibut)

przez dash 17 lis 2015, 10:16
Poczytaj ten temat. Była już mowa o dawkowaniu nie raz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut)

przez wisnia80 18 lis 2015, 18:39
Co tam jakis phenibut, LSD to jest coś

"LSD jest agonistą receptora 5-HT2A. LSD działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego dodatniego, krótkotrwale obniża poziom serotoniny, co prowadzi do jej nadprodukcji[potrzebne źródło]. Po ok. 150–240 minutach LSD w wyniku rozpadu przestaje oddziaływać z komórkami i następuje nagły wzrost przewodnictwa – impulsy między neuronami są silniejsze, co prowadzi do wykorzystywania połączeń, które w normalnym stanie (bez nadmiaru neuroprzekaźnika) nie byłyby wykorzystane, bądź miałyby mniejszy wpływ na reakcję mózgu. "

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 19 lis 2015, 13:14
pierwszy raz dziś to biorę, 0,5g wsypałem do szklanki z colą pare minut temu.

-- 19 lis 2015, 12:16 --

zastanawiam się czy nie dowalić jeszcze pół grama ale jak na pierwszy raz powinno wystarczyć, ewentualnie wieczorem dowale w robocie, ile sie czeka na efekt zazwyczaj?

-- 19 lis 2015, 12:45 --

dosypałem jeszcze 0,25g, czuje działanie, raczej subtelne ale wyraźne, bo wcześniej byłem wyjątkowo zyebany, a teraz już tak nie jest i biore się za trening.
raz na tydzień/2tygodnie nie więcej niż 1g i substancja spełni swoją rolę.
wiem, że nie popłynę bo nie lubię nadmiernej euforii jak jakiś kucyk pony czy inne gówno się wtedy czuje.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 19 lis 2015, 14:20
jetodik napisał(a): ile sie czeka na efekt zazwyczaj?

Nie dosypuj, bo realny peak przypada na 4-6 godz. po zażyciu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 19 lis 2015, 22:10
jetodik, ty ćpaku.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 19 lis 2015, 22:22
Obrazek to polecam :)

FENIBUT (Phenibut)

przez jetodik 20 lis 2015, 08:51
Dark Passenger, mogłem faktycznie nie dorzucać, wczoraj po treningu pobudzenie z każdą godziną zaczęło narastać, aż pojawiło się wewnętrzne rozdygotanie i jakiś taki egzystencjalny lęk wyłaniający się spod podniesionej przez phenibut kurtyny olanzapinowego otępienia. W pewnym momencie było to już trudne do zniesienia, a fakt, że byłem w pracy nie pomagał ani trochę więc postanowiłem opanować sytuację zjedzeniem dwóch tabletek (50mg) baclofenu, który o dziwo się nie przebił :shock:
Dorzuciłem jeszcze 25 mg, a tu dalej trzęsę się jak osika :o czas zrobił swoje i po kilkunastu godzinach było już całkiem przyjemnie ale zdecydowanie nie dla mnie takie dawki (0.75g) - ćwiarteczka raz na jakiś czas kiedy będzie dużo roboty i tylko w domu.
A drzewko ładnie musiał się naćpać jak połknął cały gram i to tego najlepszego sortu:D

achino, ja do sportu i do życia to jadłem, a nie dla ćpania, co innego drzewko ten to tylko czekał, aż go sieknie, tak samo Ty.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

FENIBUT (Phenibut)

przez bonsai 20 lis 2015, 11:54
jetodiku, nie czekałem aż mnie "sieknie" tylko chciałem sprawdzić, czy w ogóle coś poczuję, wszak nie jest to najtańszy suplement na polskim rynku (tu warto jednak podkreślić, że phenibut ma u nas status suplementu, w odróżnieniu od baklofenu, który łykasz jak pelikan, by się uspokoić). Lektura tego wątku skłoniła mnie do przemyśleń, że skoro niektórzy biorą po kilka gramów tej substancji i nie odczuwają żadnej różnicy, to jeden gram mi nie zaszkodzi, a może okaże się nawet przyjemnym doznaniem. Gdybyś posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem (teraz jest już jasne, że czytasz tylko okładki książek, o których pisałeś, bo ich zawartość jest zbyt zawiła), to zauważyłbyś, że napisałem, iż "nie na moją głowę taka zabawa", a "sponiewierało mnie" miało raczej wydźwięk pejoratywny. Dlatego też, na Twoim miejscu, uwagę o ćpaniu skierowałbym raczej do siebie (czyli Ciebie - podkreślam, żebyś zrozumiał), gdyż to Ty masz tendencję do brania potężnych dawek baklofenu. :roll:
bonsai

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 20 lis 2015, 15:19
Ale jaja. Wyszło szydło z worka. Jetodik nadużywa baklofenu, a do tego miesza go z fenibutem. Najśmieszniejsze jest to, ze baklofen i phenibut to chemicznie prawie to samo. Jak można, jeśli ktoś sie źle poczuł po fenibucie, uspokajać sie baklofenem? Nagroda Darwina.

Moim zdaniem osoby, które używają phenibuta proszkowanego, powinny milczeć w tym wątku, ponieważ większość proszków to jest zanieczyszczone nie wiadomo co!

FENIBUT (Phenibut)

przez Lord Kapucyn 20 lis 2015, 15:52
Ja yebę, przecież nie jest żadną tajemnicą , że 99% proszków pochodzi z Chin , dlatego należy je kupować od sprawdzonych dostawców, którzy przeprowadzają własne testy każdej partii towaru i dodatkowo zlecają je niezależnym jednostkom (3rd party CoA). Był przecież przypadek, że człowiek kupił sobie u scam'owego vendora pyritinol, który w rzeczywistości okazał się być w 100% difenhydraminą , skończyło się hospitalizacją +uszkodzeniami neurologicznymi(potencjalnie nieodwracalnymi). Selekcja naturalna dosięga tych, których nie zważają co kupują i gdzie kupują. Ale spoko, będę milczał , zostawiam temat snobom z SNS. ;) Swanson też sprzedaje phenibut w prochu, wytwarzany w USA, a nie w Chinach- http://www.swansonvitamins.com/primafor ... grams-pwdr , i co, taka korporacja uczestnicząca w GMP i wysyłająca regularnie suple do consumerlab pozwoliłaby sobie na przypał?

Rzygać mi się chce, i to nie bynajmniej po phenibucie, tylko jak wchodzę na to forum i na każdym kroku widzę wycieczki ad personam.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

FENIBUT (Phenibut)

przez achino 20 lis 2015, 15:59
Przestań, ja i jetodik jedynie się droczymy, ja go lubię.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FENIBUT (Phenibut)

przez Peter007 20 lis 2015, 16:32
To powiedzcie mi eksperci, Phenibut XT z SNS daje rade, czy to jakies scierwo jest ? Jak juz mam sie "truc" to tylko wysokiej jakosci tematem.

Sortuj wg