Kannabidiol

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Kannabidiol

przez Korat 21 cze 2016, 13:56
Chcę !!!!
Już same cannabisy mają na mnie ewidentnie pozytywne działanie, a wyekstraktowany CBD mógłby zastąpić wszystkie specyfiki.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Kannabidiol

przez fobik123 21 cze 2016, 14:47
A mi gandzia okropnie nasila lęki,fobie i nerwice.Paskudnie się po niej czuję ale nic dziwnego to w końcu słaby psychodelik.Dodam że są dwie odmiany zielska sativa i indica.Sativa ma bardzo mało CBD i stąd jej działanie lekko pobudzające i euforyczne.Natomiast indici działają bardziej uspokajająco,zamulająco ze względu na wyższą zawartość tego CBD.
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

Kannabidiol

przez monapayne 22 cze 2016, 10:57
Dziala antydepresyjnie, antypsychotycznie, relaksacyjnie, rozluzniajaco, odprezajaco, sprawoa ze bol staje sie znosny.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kannabidiol

przez Korat 22 cze 2016, 11:05
monapayne napisał(a):Dziala antydepresyjnie, antypsychotycznie, relaksacyjnie, rozluzniajaco, odprezajaco, sprawoa ze bol staje sie znosny.

I dlatego mógłby stanowić bezpieczną alternatywę dla syfu który biorę. Palenie świetnie sobie radzi z moim przewlekłym bólem , zmęczeniem, apatią, anhedonią i obniżonym nastrojem. Ale nie mogę się tym ratować na co dzień przez efekty psychodeliczne. To żenujące, że ciężej o CBD niż tramadol...

Kannabidiol

przez Irenqa 26 wrz 2016, 13:39
Jestem osobą, która szuka odpowiedniego i w miarę naturalnego lekarstwa, dlatego też postanowiłam dołączyć do forum. I właśnie mam pytanie odnośnie tego specyfiku i jego użytkowania. W sklepie konopnymarket znalazłam butelki, nie są one zbyt duże. I zastanawiam się, ile używać na raz. Ktoś pisał o wypijaniu pół butelki, ktoś o kilku kroplach. Jaka ilość jest w stanie pomóc?

Kannabidiol

przez kofel 26 wrz 2016, 15:23
to też zależy jakie stężenie CBD. Jak przeglądałem oferty to olejków nie opłaca się kupować. W grę wchodzą tylko pasty (takie strzykawki), ale to drogi biznes.
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

Sortuj wg