Kannabidiol

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Kannabidiol

przez Zbychu 1977 14 cze 2015, 12:14
Stosował ktoś z Was ten specyfik?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kannabidiol
Zbychu 1977

Kannabidiol

przez Lord Kapucyn 14 cze 2015, 12:20
No raczej. :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Kannabidiol

przez Zbychu 1977 14 cze 2015, 12:22
Kannabidiol ma bardzo niskie powinowactwo do CB 1 i CB 2 receptory , ale działa jako pośredni antagonisty ich agonistami . [ 10 ] O ile można by zakładać, że może to spowodować kannabidiolu do zmniejszenia skutków THC, to może zwiększać działanie THC poprzez zwiększenie CB 1 gęstość receptorów lub przez innego BC 1 kondensatorem mechanizmu. [ 34 ] Może ona również wydłużyć czas trwania skutków THC na drodze hamowania cytochromu P-450-3A i 2C enzymów. [ 35 ] jest również odwrotny agonista o CB 2 receptory. [ 10 ], [ 36 ] Niedawno okazało się, że jest antagonistą receptora kanabinoidowego przypuszczalnej nowej, GPR55 , GPCR ekspresji w jądrze ogoniastym i skorupie . [ 37 ] Cannabidiol Wykazano również działać jako 5-HT 1A receptor agonista, [ 38 ], działanie, które jest zaangażowane w przeciwdepresyjny , [ 21 ], [ 39 ], przeciwlękowe , [ 39 ], [ 40 ] , a działanie neuroochronne [ 41 ] [ 42 ] efekty. Kanabidiol jest modulator allosteryczny od μ i δ-receptorów opioidowych . [ 43 ] Efekty farmakologiczne kanabidiol jest również zostały przypisane do receptora PPAR-γ agonizm i uwalniania wapnia wewnątrzkomórkowego . [ 5 ]

Olejek zawierający ten specyfik w ilości 4% całkowitej masy kosztuje 400zł za 30ml.
Zbychu 1977

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kannabidiol

przez Patryk29 14 cze 2015, 14:03
Niezle, pierdolne se pod choinke :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Kannabidiol

przez Zbychu 1977 14 cze 2015, 15:59
Jak widac powyzej substancja ta oddziałuje z układem kannaboidowym,opioidowym i serotoninergicznym.Chyba sie na nią niebawem skuszę 8)
Zbychu 1977

Kannabidiol

przez Kalebx3 14 cze 2015, 19:57
Chyba sie na nią niebawem skuszę

- Zbychu skuśmy się razem ;)
,,, tylko skąd to wytelepać , przecież nie będziemy sadzić trawy ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Kannabidiol

przez Zbychu 1977 14 cze 2015, 20:23
Kalebx3 napisał(a):
Chyba sie na nią niebawem skuszę

- Zbychu skuśmy się razem ;)
,,, tylko skąd to wytelepać , przecież nie będziemy sadzić trawy ?

Bardzo ciekawie brzmi opis tej substancji,ona uwrazliwia receptory opioidowe i kannabidowe zatem mozna by uznac ją za lek.Dodatkowo działa przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie(agonizm 5HT1a).Jak uzbieram grosz do grosza to chyba bede partycypował w tym zakupie.
Zbychu 1977

Kannabidiol

przez Lord Kapucyn 14 cze 2015, 20:25
Jakieś nowe wieści Zbychu odnośnie jak działa CBD solo, a jak w mixie CBD+THC?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Kannabidiol

przez Zbychu 1977 14 cze 2015, 20:27
Dark Passenger napisał(a):Jakieś nowe wieści Zbychu odnośnie jak działa CBD solo, a jak w mixie CBD+THC?
Dark Passenger napisał(a):Jakieś nowe wieści Zbychu odnośnie jak działa CBD solo, a jak w mixie CBD+THC?

Ponoc wzmacnia działanie kannaboidów ale dopiero po pewnym czasie jak nastąpi upregulacja receptorów kannaboidowych ,to taki kannaboidowo-opioidowy SSRI.

-- 14 cze 2015, 20:31 --

Forum o CBD : https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=240435

-- 14 cze 2015, 20:50 --

Przeczytałem troche opisów wrazen z zarzywania CBD na forach zachodnich,przewija sie tam przede wszystkim jeden główny aspekt zazywania tego specyfiku-silne działanie przeciwbólowe i przeciwlękowe.Niemal w kazdym poscie ludzie odczuwają w/w doznania po zazyciu CBD.Odczuwają tez poprawe nastroju,właściwości rekreacyjne substacji ale dominuje jej przeciwbólowy i przeciwlękowy efekt.
Zbychu 1977

Kannabidiol

przez achino 15 cze 2015, 09:35
O tak, o tak! Olejek bylby miliard razy lepszy od zielska do palenia. Wlasnie siedze w domu, w pizamie, jestem chory PO ZIELSKU, a dokladniej jestem chory dlatego, ze jaralem zielsko, pilem alkohol i lykalem swoje codzienne psychotropy. Zielsko wysuszylo mi sluzowke w gardle, psychotropy i alkohol tez wysuszaja. Pamietam tylko, jak ten gryzacy, goracy jak z pieca dym torpedowal mi gardlo -nastepnego dnia dreszcze, goraczka i bol gardla. Jaranie trawy jest niewskazane, jesli lyka sie psychotropy - efektem jest Sahara w pysku. O ilez lepiej byloby zastosowac dobroczynny olejek!
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Kannabidiol

przez Kalebx3 15 cze 2015, 14:28
http://www.sklep-naturalna-medycyna.com ... -10ml.html
- ta wersja chyba będzie najtańsza , z największym stęzeniem CBD.
Każą brać 10 kropel dziennie ( kropla kropli nierówna ) , ciekawi mnie zatem na ile takie co wystarczy dni ?

Kannabidiol

przez sqnik8 16 cze 2015, 21:49
http://cwbotanicals.com/charlottes-web- ... ducts.html
A więc wpadł mi w łapki ten o to olej CBD,chyba najlepszy i najbardziej zaufany produkt ze wszystkich na rynku.Olej ten wyprodukowany jest z odmiany Charlotte's web.Polowałem na niego około roku i wkońcu udało mi się go dorwać.

I co tu dużo się rozpisywać panie i panowie,poprostu CBD to dla mnie jest odpowiedż.Łyknąłem pół butelki(250mg) i to co poczułem po kilku minutach przerosło moje największe oczekiwania.
Rozluźnienie bez zamulenia,pobudzenie bez nie pokoju,pierwszy raz od dobrych paru lat chciało mi się kontaktu z ludźmi,a najważniejsze to czułem takie coś jakby mi się klatka piersiowa otworzyła, nie wiem jak to opisać ale czułem też coś takiego na mdma ,jednak Cannabidiol działa o wiele wiele lepiej od EMCI.Momentalnie przeskoczyłem jak za pstryknięciem guzika na pozytywne myślenie.Tak jakby znowu powróciły wszystkie fajne uczucia,wyszedłem na dwór do koleszków i znowu byłem tym fajnym dzieciakiem z przed 10 lat.Wróciłem do domu około 5/6h od wypicia oleju i rzuciłem się odrazu do wyrka i spałem około 10h i sen też był oczywiście najlepszy od kilku lat.Z rana wypiłem reszte i znowu ten sam efekt ,który trwał tak około 6/7h poczym zmienia się w takie zdrowe zmęczenie.

Jestem pewien w 100% ,że ten olej nie jest taki jak benzo ,nie przykrywa problemu tylko na czas działania ,a później jeszcze gorsze wjebanie niz przedtem.To działą i działa zajebiscie.

Jedynym minusem jest oczywiście cena ,za 500mg zapłaciłęm 99$,a 500 mg to jest myślę dzienna kuracja,czyli 250mg rano i wieczorem.Przynajmniej znalazłem odpowiedź i wszystkie zarobione pieniądze będę teraz ładował w sprowadzanie tego oleju.

Dodam jeszcze ,że jeśli chcecie sie tym leczyć to nie szukajcie najtańszej opcji ,tylko odwrotnie najdroższej i najbezpieczniejszej ,bo wtedy macie pewność co to jest.Uważam też ,że bezsensem jest próbowanie dawek wielkosci 5mg albo nawet 10/20 mg.Skoczcie odrazu na głęboką wodę ,a napewno nie pożałujecie.

Pozdro robaczki ;).

Kannabidiol

przez monapayne 21 cze 2016, 09:54
Mam olejek cibdiol 4 % i dziala na mnie.kilka kropel. Oczywiscie sprobowalabym wiecej.

Kannabidiol

przez Kalebx3 21 cze 2016, 13:37
Mam olejek cibdiol 4 % i dziala na mnie.kilka kropel.

ale co , jak ,,,działa ? w jaki sposób ?

Sortuj wg