NSI-189

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

NSI-189

przez adam.kk 26 lip 2016, 12:50
Potwierdzam opinie o sklepie ,,Zdrowy sklep,, . Omijajcie szerokim łukiem ten sklep.Zamawiałem u nich Alpha-gpc, za pierwszym razem smak słodkawy konsystencja leppka, za drugim taka mączka bez smakowa i sucha bardzo
konsystencja.Zastanawiam się czy jest sens robienia ludzi w wała dla kilkudziesięciu złotych.Po przeczytaniu opini ze nsi-189 od nich nie działało nie mam wątpliwości.Ale żeby na cynku próbować zbić kilka złotych to już przegięcie

-- 26 lip 2016, 13:16 --

Jeśli chodzi o nsi-189, to jest to wyjątkowo długo terminowy lek.Ja zauważyłem prawdziwe efekty przeciwdepresyjne tak gdzieś dopiero po 3-4 mieśiącach używania.Na stronach uniwersytetu Stanforda przeczytałem że od narodzenia nowej komórki nerwowej do uzyskania pełnej funkcjonalności czyli uzyskania połączenia z innymi komórkami może upłynąć nawet 4 mieśiące.Moje efekty początkowe: pierwsze 7 dni lekka stymulacja ,takie niwelowanie zmęczenia spowodowanego przez niedobór snu, to mija po tym czasie, lepsze poczucie humoru w kontaktach z ludzmi, i to wszystko, tak jak pisałem 3 miesiące to minimum.Jedna osoba brała to przez 10 miesięcy i widziała cały czas stopniową poprawe,jest strona na necie z opisem. Acha i zalecane jest branie cykliczne czyli: pierwsze 3 miesiąće bierzemy non stop codziennie,po tym czasie 4 dni on i 4 dni of, i tak do skutku aż depresja ,,puści,, . To cykliczne branie jest zalecane żeby przeciwdziałać ewentualnej tolerancji

NSI-189

przez artur1978 27 sie 2016, 01:35
Ja biore tydzien i na razie efekty sa obiecujace.

Mysle ze lduzie myla poczatkowy efekt, ktory wystepuje z dzialaniem dlugoterminowym.Na poczatku byl taki "Dirty high" ajki bywa po wielu roznych lekach (ja po wenli na poczatku mam euforie).
Lek jesli dziala na neurogeneze to pewnei posrednio na przyklad przez receptory kortykosteronowe,ktorych nadmierna stymulacja przez kortyzol powoduje smierc komorek nerwowych w hipokampie
Skad taka hipoteza?
Poprzez dzialanie na moje stany bolowe i zapalne zwiazane z uprawianiem sportu, NSI calkowicie usunelo moje bole wynikajace z dlugoletnich stanow zapalnych w stawach a jednoczesnie nei zaburza normalnego odczuwania bolu wiec to dzialanie przeciwzapalne a nie przeciwbólowe.I akurat ten efekt to raczej nei placebo, bo napierdala mnie od wielu lat mocno i trzebab ylo srogich dawek naproksenu zeby troche mniej bolalo a teraz NIC, i to po tygodniu.
Z drugiej strony mam nadzieje ze nei bedzie tak ze jak to odstawie to proces zapalny wroci z wieksza sila, bo bedzie przejebane.
Na razie za dzialanie przeciwzapalne i przeciwbolowe 10, reszte podsumuje po dluzszym czasie

NSI-189

przez Vengence 27 sie 2016, 13:40
artur1978, A po co ty to bierzesz, masz depresje?, kiedyś pisałeś, że nie masz depresji!?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg