BROMIZOWAL (Milocardin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

BROMIZOWAL (Milocardin)

przez betii 26 maja 2014, 14:47
czy mozna go poł. z lorafenen? 1mg słabo na mnie działa, a na ulotce milocardin pisze ze nie mozna stos. z antydep. i uspak.lekami. a ja takowe biore
Offline
Posty
265
Dołączył(a)
01 maja 2010, 17:38

BROMIZOWAL (Milocardin)

przez Marian_Paździoch 27 maja 2014, 11:30
A można. Brałem te kropelki ostatnio, tydzień temu dostałem od lekarza. Fajnie wygaszają fizyczne objawy nerwicy, takie jak drżenie, kołatanie serca itp.
Marian_Paździoch
Offline

BROMIZOWAL (Milocardin)

przez biahojo 10 lis 2016, 23:16
W Milocardinie jest fenobarbituran , czyli barbituran, a od nich już na całym świecie się odchodzi. Nie wiem czemu jeszcze w Polsce tyle tego przepisują.

Mam ostrą nerwicę. Dostaje palpitacji serca przy monotonnych dźwiękach, mocnym białym świetle (jarzeniówki są najgorsze), kiedy dodatkowo coś jeszcze gdzieś dźwięczy jest bardzo źle. Do tego widzę jaskrawo, kiedy mnie odrealnia jeszcze bardziej jaskrawo, widzę jak światło się od wszystkiego odbija. Kiedy czuję się źle, to nie mogę patrzeć na różne struktury materiałów (np. patrząc na sweter widzę tylko zagięcia, w sensie splotu - jaskrawy kolor, do tego cienie i to jak odbija się światło jest bardzo spotegowane).

Dostałam właśnie te krople. Jedyne co robią to to, że nie dostaje palpitacji serca przy tych światłach, ale serce dalej wali zbyt szybko, a wtedy dochodzi jeszcze uczucie jakby było zamknięte w jakiejś klatce i bardzo sie przy tym męczyło. Jestem wtedy wstanie jakoś wysiedzieć i nie wybiegać co chwilę. Normalnie, aż się duszę, bo serce tak wali. Biorę do 15 kropli, ponieważ większe dawki powodują u mnie odrealnienie (z tego co wiem nie tylko u mnie). Do tego teraz wieczorami, po tym jak cały dzień waliło mi serce, zaczyna mnie to serce boleć, przyspieszać i zwalniać naprzemian, a momentami czuje jakby stawało na parę sekund. Czuje wtedy, że cała krew że mnie odpłynęła. Nie mogę podnieść ręki, ani wstac, a w samym momencie zatrzymania czuje dziwny ścisk, jakby serce się zapadło w środku. Wtedy znowu zaczyna bic za szybko i tak w kółko. Mam jeszcze uczucie jakby serce miało nagle zapaść do środka klatki. Najgorzej jest przy leżeniu. Miałam ten problem już wcześniej, ale nie codziennie. Więc nie wiem czy to jest bezpośrednim skutkiem zażywania tego leku czy nie. Działania uspokajającego w ogóle nie czuję, wręcz odwrotnie odczuwam niepokój, ponieważ dostaje derealizacji.

Może na jakąś słaba nerwicę, czy zdenerwowanie komuś pomaga, ale nie wierzę, że działa na ostrą nerwicę... a skoro na świecie raczej nie stosuje się już barbituranow, to najprawdopodobniej są one w jakiś sposób szkodliwe.

Ktoś mówił o dawkach rzędu 50 kropel, to już jest spora dawka, więc mogło to być działanie już lekko "narkotyczne".
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
10 lis 2016, 22:51

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: klaudi i 34 gości

Przeskocz do