BROMIZOWAL (Milocardin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

BROMIZOWAL (Milocardin)

przez Dydona 09 sty 2006, 10:59
Niezłe są krople ale na receptę Milocardin, tak na uśmierzenie napadu nerwicy bo zawierają oprócz uspakajającej waleriany brom- składnik np Lexotanu czy tańszego Sedamu/ a to to samo tylko producent inny/ , ale w mniejszej ilości :?
Dobrze jest je mieć pod ręką.
Oprócz nich sa takie tabletki Validol pod język z walerianą - lekko pomagają, a nie szkodzą jak inna chemia :shock:

przez kasiek 09 sty 2006, 12:38
Masz racje Dydona,Validol jest bardzo dobry.Niezły jest także Valdispert-jest ziołowy ,ale dość mocny.Ja go biorę 3 razyy dziennie ,jest bez recepty.Poleciłmi go bardzo dobry lekarz.Musze spróbować ten Milocardin.

przez DarkAngel 09 sty 2006, 13:38
Dydona, Milocardin był moim pierwszym i ostatnim "lekiem" jaki brałem w czasie nerwicy (może z 4 razy). Na początku nosiłem te krople wszędzie ze soba....tak na wszelki wypadek (mówie wam, strasznie śmierdzą....hehe). Jednak nie były już mi potrzebne, dlatego schowałem je do apteczki (w szczelnym, chermetycznym opakowaniu). I teraz sobie tam spoczywają.

Na mnie te krople działały, wyciszałem się, uspakajałem. Nie wiem, moze dlatego, że nigdy nie przesadzałem z żadnymi lekami (nawet te na grype były ostatecznością). Ogólnie mówiąc jak leżą w apteczce, to jakoś czuję sie bezpieczny....... :wink:
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Robertowa 02 lut 2006, 21:45
ja skończyłam z milocardinem bo była po nim troche przymulona, nie wyciszona. Zaczęłam od 3x po 25 kropel, potem zeszłam do 2x po 10, ale nie pomoglo więc sie przerzucam na inne (seroxat)

przez Robertowa 02 lut 2006, 21:46
a ile wy bierzecie?

przez paq 26 mar 2006, 00:14
Brałem to dwa razy jak miałem atak i za każdym razem pomagało, nagle przestałem się bać i miałem ochotę coś zrobić a normalnie u mnie z tym trydno. Mój ojciec bierze to często i mówi że jest super bo po tym wszystko ma w d....ale on bierze nawet po 50kropel jednorazowo.
A na codzień biorę Validol, szczególnie w pracy bo tam się boję że Milocardin mógłby mnie zbyt zobojętnić.
paq

Milocardin

przez sylwusia-78 19 gru 2006, 17:32
Mam ogromne pytanie do wszystkich nerwicowców.Czy ktos z was zazywal Milocardin i jaki czas to braliscie?Przeczytalam ostatnio ze to jest jakis fenobarbituran i zle wplywa na serce.Wystraszylam sie bo biore to doraznie juz od 3 lat.Bardzo prosze napiszcie czy tez to biezecie.Mnie to pomaga ale sie wystraszylam nie dosc ze boje sie zawalu to jeszcze tam pisze ze mozna dostac niewydolnosci serca :roll: Zgroza
Nerwica to wróg Którego trzeba pokonać.

przez atrucha 19 gru 2006, 17:39
Nie biorę tego leku..ale wiem,ze każdy lek ma "dramatyczną" ulotkę :lol:
Polecam przeczytanie http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1445
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Jovita 08 wrz 2007, 14:59
sylwusia-78 napisał(a):Mam ogromne pytanie do wszystkich nerwicowców.Czy ktos z was zazywal Milocardin i jaki czas to braliscie?Przeczytalam ostatnio ze to jest jakis fenobarbituran i zle wplywa na serce.Wystraszylam sie bo biore to doraznie juz od 3 lat.Bardzo prosze napiszcie czy tez to biezecie.Mnie to pomaga ale sie wystraszylam nie dosc ze boje sie zawalu to jeszcze tam pisze ze mozna dostac niewydolnosci serca Zgroza

nie wiem kto ci takich bzdur naopowiadal bo milocardin to wlasnie lek ktory bierze sie przy problemach sercowych , wiec nie ma sie o co martwic bo sama go biore bo mi kardiolog przepisal i bierze sie go jak sie ma kolatanie serca itd , ale mi on nie pomaga wcale mnie nie uspokaja ani nic , zadnych efektow po nim nie widze tyle ze nie mam kolatan serca.

co do validolu to nie wiem to chyba nie jest zbyt skuteczne ale przy dusznosci troszke pomaga!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Re: Milocardin

przez gabutek255 01 sie 2008, 08:01
a Ja biorę MILOCARDIN I AFOBAM 1mg I CZUJE SIĘ ŚWIETNIE NIE PAMIĘTAM TYLKO CO ROBIŁAM WCZORAJ

przez timon23 01 sie 2008, 12:06
NO afobam 1 mg to już spora dawka!!! Jeszcze w połączeniu z milocardinem to napewno działa o wiele silniej. taka mieszanka napewno jest skuteczna przy ostrym napadzie, ale np w pracy to nie wiedziałbym co się ze mną dzieje

przez Maciej8620 18 sie 2008, 13:52
Ja jak to kiedyś wziąłem to mi jeszcze gorzej po tym było. Miałem to brać na kołatanie serca. Wziąłem to raz przed pójściem spać. Zerwał mnie ze snu silny ból w boku. Potem wziąłem jeszcze raz w dzień i było podobnie. Chodziłem w pół zgięty. Ale nie sugerujcie się tym. U mnie nie takie cuda już się działy :?

przez Bellot 22 sty 2009, 23:42
Ciekawie reagujecie na ten lek.Ja po 12 kropelkach Milocardinu na cukier jestem przez 4dni półprzytomny,ale nareszczie znikneła bezsenność.Widocznie jestem bardzo wrażliwy fizycznie na barbiturany i bromowalerianę(chociaż w tej dawce to ok.4mg Luminalu :!: ).
Jednak naprawdę polecam go wszystkim,którzy z jakiś względów nie mogą usnąć i czują niepokój.Jest o wiele lepszy od Mentowalu i Validolu(chociaż jest tylko na receptę :!: ).Przynosi mi ulgę w trudnych sytuacjach.
Podobnie działa też Bellergot o którym mowa w innym temacie(ale tamten jest trochę silniejszy) ;)

BROMIZOWAL (Milocardin)

przez Bezsenny 11 paź 2010, 17:29
Czy milocardin jest tylko na receptę? No i czy może być niebezpieczny w przypadku przedawkowania?

Sortuj wg