Diclazepam

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Diclazepam

przez benzo-rc 05 sie 2014, 02:37
Kolejne benzo bez chodzenia do doktorka.

Niema polskich opisów na wiki więc wrzucam ang.

"Diclazepam, also known as Chlorodiazepam and 2'-chloro-diazepam, is a benzodiazepine drug and analogue of diazepam. It was first synthesized by Leo Sternbach and his team at Hoffman-La Roche in 1960.[1] Its effects are similar to diazepam, possessing anxiolytic, anticonvulsant, hypnotic, sedative, skeletal muscle relaxant, and amnestic properties[2] in animal models with a potency of approximately x10 that of diazepam. It is not currently marketed as a medication but rather sold as a Research chemical. Potency has not been systematically tested in man but it's closest relatives & two main metabolites are lormetazepam[3] with has a value of x10-12 diazepam and delorazepam[4] which is with a value of x10 diazepam.[5]

Metabolism of this compound has been recently assessed,[6] revealing diclazepam has an approximate elimination half-life of 42 h and undergoes N-demethylation to delorazepam, as expected, which can be detected in urine for 6 days following administration of the parent compound.[7] Other metabolites detected were lorazepam and lormetazepam which were detectable in urine for 19 and 11 days, respectively, indicating hydroxylation by P450 enzymes occurring concurrently with N-demethylation."

I polska ocena "Podstawienie pozycji R4 chlorem zwiększyło siłę działania, jak zostało napisane w 1 poście. Jednocześnie nie zmodyfikowano innych pozycji, które są odpowiedzialne za czas działania i aktywność. Teoretycznie rzecz biorąc mamy świetne benzo - przyjemny profil, działanie długie jak diazepam i 10-krotnie silniejsze. Idealne :) Myślę, że warto przyjrzeć się również metabolitom, które będą zapewne podobne jak w przypadku diazepamu."

Dostępne w 2mg tabsach, wszystko z UK idzie więc jak ktoś potrzebuje a nie chce się chodzić do bibuły..

Diclazepam

przez devnull 05 sie 2014, 02:49
widzę, że robisz kryptoreklamę sklepom Research Chemicals, które oferują te substancje.
daj spokój, ludzie tutaj bez problemu dostają recki na alpra i clony więc o chvj potłuc ten syf.

olejcie to benzo, szkoda kasy.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Diclazepam

przez benzo-rc 05 sie 2014, 09:51
Nie generalizuj nie każdy dostanie na życzenie alpre tudzież klona, np. może być przydatne gdy ktoś chce zejść z czegoś.

Nie wiem to się wypowiem widzę działa.. Po to jest ten dział aby znalazły się substancje które są legalne i też są z gruby benzo lub tiazepin jak etizolam, tudzież miał doświadczenie z którąś z nich.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Diclazepam

przez lucy1979 05 sie 2014, 10:00
Żeby tak na mnie działało benzo... A na mnie w ogóle nie działa, nic na mnie nie działa :cry: Boże wszystko bym oddała żeby się lepiej poczuć.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg