Flubromazepam

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Flubromazepam

przez benzo-rc 05 sie 2014, 02:30
Dziwie się, że jeszcze nie ma o tym związku ani słowa..

Obrazek
IUPAC: 5-(2-Bromophenyl)-7-fluoro-1,3-dihydro-2H-1,4-benzodiazepin-2-one

Wzór sumaryczny: C15H10BrFN2O
Masa molowa: 331.996 g/mol

Analog Bromazepamu. Typowe dawkowanie waha się w przedziale 4-8 mg. Ma bardzo długi okres połowicznego rozpadu, wynoszący 24-36 godzin.

Bluelight: http://www.bluelight.ru/vb/threads/654337-Flubromazepam
Drugs-forum: http://www.drugs-forum.com/forum/showth ... p?t=201649

Angielska wiki:

"Flubromazepam is the name used for a benzodiazepine derivative which was first made in 1960,[1] but was never marketed and did not receive any further attention or study until it started to be sold as a research chemical in late 2012. Its closest relative is phenazepam. Replacing the 2'-Cl with a 2'-F is the single alteration. Flubromazepam is currently being studied.[2] It presumably has sedative, hypnotic, muscle relaxant, and antiepileptic effects common to all benzodiazepine derivatives. A closely related compound, 5-(2-bromophenyl)-7-fluoro-1,3-dihydro-2H-1,4-benzodiazepin-2-one,[3] also appears to have been sold under the same name. Its onset is around 4 hours and reaches its peak at 8 hours."

Dostępny w dawkach 8mg, profil jak bromek ale za to długo trzyma, nawet na drugi dzień go czuć podobno.

Flubromazepam

przez Psychoanalepsja_SS 05 sie 2014, 09:48
Na drugi dzień czuć, potwierdzam, a brałem tylko 4mg. W miarę miły, no ale głupio mi się tu wypowiadać, bo nie dość, że szybko zasnąłem (będąc upalony), to jeszcze nie stosowałem tego w celu anksjolitycznym/sedatywnym/nasennym.

Flubromazepam

przez monapayne 06 maja 2015, 16:01
Vypjer'dala'ć ćpuny!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg