BREKSPIPRAZOL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

BREKSPIPRAZOL

przez Kalebx3 26 sie 2015, 00:56
Jeśli przyjmujesz leki przeciwdepresyjne, ale nadal masz objawy depresji lub jeśli osoba, którą się opiekujesz jest w takiej sytuacji, może Cię zainteresować udział w badaniu klinicznym Aquila. Aquila to międzynarodowe badanie będące częścią programu badawczego COMPASS, którego celem jest sprawdzenie, czy badany lek (brexpiprazol) przyjmowany jako lek dodatkowy do zatwierdzonego leku przeciwdepresyjnego może pomóc złagodzić objawy depresji.

--- jeszcze tego brakowało ,żebym był królikiem doświadczalnym za damski hu-j , a grubasy będą kasę trzepać .
Walić w to ! A jak nowa substancja okaże się porażką i pogłebi bezpowrotnie moja depresje to kto za to weżmie odpowiedzialność i wynikające z tego zobowiązania .
Szczurów Wam doświadczalnych brakuje , to się WALCIE !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

BREKSPIPRAZOL

przez Mamre 26 sie 2015, 08:56
Ja nie mam z tym nic wspólnego, ale mam nadzieję, że badacze trafią na ten temat ;). Jeśli źle zrobiłam wstawiając tę informację, to przepraszam. Pomyślałam po prostu, że może ktoś skorzysta, skoro lek ma być drogi.
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

BREKSPIPRAZOL

przez Psychopharm 26 sie 2015, 09:59
To jest tylko i wyłącznie klon arypiprazolu (czyli Abilify).
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg