BROMANTAN (Ladasten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
71%

Nie
1
14%

Zaszkodził
1
14%

Liczba głosów : 7

BROMANTAN (Ladasten)

przez neon 02 lip 2016, 11:25
paro brałem 2 miesiace. Mnie ladasten napędza, nie wiem dlaczego miałby tego nien robić skoro brali to nawet Rosjanie by podniesc wyniki w sporcie. lekkie działanie przeciwdepresyjne tez odczuwam.

-- 06 lip 2016, 11:16 --

Wczoraj wziałem 1/4 dawki dzisiaj juz 0 i robie miesiąc przerwy. Narazie odczuwam lekkie rozdrażnienie.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

BROMANTAN (Ladasten)

przez maniek123321 08 lip 2016, 10:40
Mozna laczyc bromantan z paroksetyna??
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

BROMANTAN (Ladasten)

przez neon 10 lip 2016, 14:11
nie wiem, ja nie brałem tego razem, tylko przeskoczyłem z jednego na drugie. Teraz mam przerwe czuje sie dobrze wiec moze juz nie wróce do leków, ale ladasten bedzie w pogotowiu jakby co

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten)

przez absolulu 13 lip 2016, 17:41
Płacił ktoś bitcoinami na extrapharmacy.ru :?: Priv
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 15 lip 2016, 11:56
Jestem siódmy dzień na 200mg Bromantanu (2x100mg). Przez pierwsze 10 dni kuracji brałem 100mg (2x50mg). Tak jak poprzednio zaobserwowałem, na wyższej dawce nie pojawia się większa stymulacja, natomiast nasila się komponenta przeciwlękowa w moim przypadku. Lek działa bardzo ładnie, łagodnie i stopniowo nasilają się jego efekty. Nie zaobserwowałem nagłych wzrostów czy spadków energii. Nie ma problemów z zasypianiem, budzę się wypoczęty po 7h snu.

absolulu napisał(a):Płacił ktoś bitcoinami na extrapharmacy.ru :?: Priv

Może napiszę tutaj, dla potomnych, jako że jest to praktycznie podstawowe źródło do zaopatrzenia się w ten specyfik (w formie aptecznej).

1) przede wszystkim najpierw należy założyć sobie 'portfel' do bitcoinów - ja używam https://www.circle.com/en
2) jak już mamy portfel należy zakupić walutę, w tym celu korzystam z internetowego kantoru https://cryptoins.com/pl (robimy przelew z naszego konta bankowego i podajemy nasz adres z circle - aby go pobrać klikamy w swoje dane na circle w prawym górnym rogu, następnie 'get adress', copy); są inne opcje do tego - http://bitcoinet.pl/jak-kupic-bitcoiny/
3) przeważnie w następnym dniu roboczym waluta jest już w portfelu circle, wtedy możemy zlecić przelew na konto sklepu - 'send money', adress (nr konta) i kwota, a na extrapharmacy deklarujemy, że wpłaciliśmy i podajemy kwotę; o ile dobrze pamiętam taki transfer trwa około 1h (do 2h max)
4) zazwyczaj w następnym dniu (wyłączając niedziele i święta) po otrzymaniu BC Extrapharmacy nadaje przesyłkę

BROMANTAN (Ladasten)

przez absolulu 15 lip 2016, 14:17
Dzięki Panikarz, udało mi się to ogarnąć. Do Twojego bitcoinowego legacy dodam tylko żeby zwrócić uwagę na ceny bitcoinów (im szybciej tym zwykle drożej - vide kantory vs. giełda bitcoinów np. bitmarket.pl) i prowizje które są pobierane przy wypłacie. Oczywiście najlepiej wybrać wszystko jak najtaniej.

Czy wypłacie (płatności) z portfela też pobierają Ci prowizję, ja zainstalowałem multibit i jakąś mikroskopijną prowizkę zabrali ?
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 15 lip 2016, 17:16
To fakt, kurs jest niestabilny. Tego samego dnia rano i wieczorem mogą być znaczne różnice. Generalnie jeśli ktoś ma czas się w to bawić może czaić się i dokonać wymiany w dogodnym momencie, wtedy na pewno wyjdzie to korzystniej. Szkoda tylko, że na Cryptoins (i nie tylko) zlikwidowali przelewy szybkie --> http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/925 ... itcoinowym
Na Circle nie pobierają opłat od przelewu zwykłego ani z karty debetowej. Prowizję liczą w przypadku karty kredytowej --> https://support.circle.com/hc/en-us/articles/204397104
Od transakcji wychodzącej nic mi nie pobrali.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Legowski89 15 lip 2016, 19:18
Vengence napisał(a):Działa na was Bromantan od pierwsze dawki??

Vengance Ty to masz przejebane z tymi stymulantami. Myślę, że po gramie kokainy napisał byś coś w rodzaju:
"czuć delikatną poprawę nastroju jednak wszystko wyczuwalne na granicy placebo, czy gram to odpowiednia ilość?".

Tak poza tym to zamówiłem ten ruski cud inżynierii chemicznej. Mam nadzieje, że będzie mi pomocny tak jak metylofenidat od którego chce jednak czasem odpocząć.

BROMANTAN (Ladasten)

przez neon 18 lip 2016, 11:08
Bromatan to dobry pomysł gdy sie schodzi np. z paroksetyny. Gdy odstawiałem paro kopały mnie prądy a po Bromatanie nie ma nic,i chyba nie potrzebnie kupiłem 2 paczki bo nawet nie spożyłem 1/3 jednej paczki i raczej tymczasem nie wrócę do leków.

BROMANTAN (Ladasten)

przez bialas55 31 lip 2016, 17:02
zamówiłem z ceretropic, w tym tyg. dojdzie i dam znac co i jak, martwie sie o jakosc bo zamawialem ostatnio colu i fasoracetam i zero dzialania obu srodkow; miesiac brania na miesiac przerwy czy moze byc mniej tej przerwy?

BROMANTAN (Ladasten)

przez Vengence 31 lip 2016, 18:22
bialas55 napisał(a):zamówiłem z ceretropic, w tym tyg. dojdzie i dam znac co i jak, martwie sie o jakosc bo zamawialem ostatnio colu i fasoracetam i zero dzialania obu srodkow; miesiac brania na miesiac przerwy czy moze byc mniej tej przerwy?
Nie chcę cię martwić, ale brałem w prochu ladasten z Ceretropic i nie działa na mnie, niby ktoś tu pisał, że od nich raczej lipy być nie powinno, ale różnie może być, daj znać jak dojdzie czy działa na ciebie?, będę musiał chyba oryginał zamówić i sprawdzić, pozdro.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

BROMANTAN (Ladasten)

przez PETER_ 01 sie 2016, 13:38
Ja z kolei zamówiłem właśnie ladasten z rosyjskiej strony, całość to 21 funtów za 50 tabletek po 25 mg z wysyłka ofkoz. We will see..

BROMANTAN (Ladasten)

przez neon 05 sie 2016, 19:38
Ja po kuracji parogenem, nastepnie 1 ms ladastenem i zrobieniu przerwy(tak jak jest w zaleceniach ladastenu) czuje sie na tyle dobrze ze jeden pakiet moge odstąpić, niecały drugi pakiet zostawiam sobie na czarną godzinę.

BROMANTAN (Ladasten)

przez PETER_ 12 sie 2016, 12:49
Wczoraj dostałem Ladasten. Pytanie, bo internet milczy, czy ladasten można brać z alprazolamem lub pregabaliną, którą biorę codziennie? BArdziej mam na myśli to drugie, bo bzd biorę doraźnie.

Sortuj wg