BROMANTAN (Ladasten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
71%

Nie
1
14%

Zaszkodził
1
14%

Liczba głosów : 7

BROMANTAN (Ladasten)

przez Wudezet 15 paź 2014, 15:45
Witam. Jak byście porównali i skonfrontowali ze sobą ladasten i metylofenidat? W kwestii uzależeninia, tolerancji, działania, efektów ubocznych? Z tego co wyczytałem to ladasten jest lepszy, bezpieczniejszym wyjściem, celowałbym w leczenie się tym długofalowo (z przerwami oczywiście).
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

BROMANTAN (Ladasten)

przez wisnia80 26 gru 2014, 18:48
ha, bierze ktoś to tu nadal? Zwróciłem uwage na te dropsy tylko cena wysoka, prawie 200 zł.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Kalebx3 26 gru 2014, 19:53
ha, bierze ktoś to tu nadal? Zwróciłem uwage na te dropsy tylko cena wysoka, prawie 200 zł.

akurat teraz nie biorę , bo wszedłem tymczasem w Brintellix , ale uważam,że Ladasten to bardzo dobry lek ( szczególnie na motywację ) . Czuć go juz od trzeciej tabletki , do Metylo i Paro dał mi świetne samopoczucie .Fakt ,że bardzo drogi ,a sama przeyłka ponad 50 zł , ale jak kogoś stać ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten)

przez wisnia80 26 gru 2014, 23:04
Kalebx3 napisał(a):

akurat teraz nie biorę , bo wszedłem tymczasem w Brintellix , ale uważam,że Ladasten to bardzo dobry lek ( szczególnie na motywację ) . Czuć go juz od trzeciej tabletki , do Metylo i Paro dał mi świetne samopoczucie .Fakt ,że bardzo drogi ,a sama przeyłka ponad 50 zł , ale jak kogoś stać ,,,

No stać, pytanie tylko czy ten tabs jest wart tej kasy. Wszak nikt pieniędzy w błoto wyrzucać nie chce.

Zamawiał ktoś coś kiedyś z tej strony

http://rupharma.com/

BROMANTAN (Ladasten)

przez artur1978 15 lip 2015, 17:36
wisnia80 napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):

No stać, pytanie tylko czy ten tabs jest wart tej kasy. Wszak nikt pieniędzy w błoto wyrzucać nie chce.

Zamawiał ktoś coś kiedyś z tej strony

http://rupharma.com/

Ze stanow mozna zamowic w prochu 1gram za 14 dolarow wiec smieszne pieniadze.

BROMANTAN (Ladasten)

przez wisnia80 11 paź 2015, 12:22
Odświeżam wątek. Ponieważ czas wypróbować coś z rosyjskiej myśli technicznej:

W grę wchodzi:
-Phenylpiracetam
-Ladasten
-Metaprot

Co polecacie. Oprócz działania prokognitywnego oczekiwałbym zwiększenia sprawności fizycznej/zmniejszenia zmęczenia.

Czy podczas brania phenylpiracetamu następuje jakis wzrost tolerancji/zanik działania?

Widzę żę rosjanie maja także w sprzedaży Modafinil. Brał ktoś?

BROMANTAN (Ladasten)

przez Kalebx3 11 paź 2015, 15:51
modafilinu nie polecam ,,, oprócz bezsenności bez zmęczenia i możliwości czujnej pracy w nocy nic więcej nie uzyskasz .
Ladasten od kuracji Brintellixem przynosi mi tylko wkurw , nerwowość .
Ruskie piracetamy ( a brałem wiekszość ) tyle samo mi obecnie dają co polski Nootropil , czyli nic .
Metaprotu nie brałem , więc się nie wypowiem.
jedyne co mi bardzo pomagało to afobazol , piękny nootropowy antylękowiec.( już w drodze do mnie :mrgreen: )
Najlepssze i najpewniejsze co Ci moge polecić w temacie o który pytasz to donepezil + metylofenidat , czyli pamięć + motywacja .

BROMANTAN (Ladasten)

przez Lord Kapucyn 11 paź 2015, 16:18
Kalebx3 napisał(a):Ruskie piracetamy ( a brałem wiekszość ) tyle samo mi obecnie dają co polski Nootropil , czyli nic .

Popraw mnie, ale rosjanie mają tylko dwa -racetamy: phenylpiracetam (Phenotropil, Fenotropil, Carphedon) i noopept-który chemicznie nie jest racetamem, ale funkcjonalnie się go do tej grupy zalicza. A piracetam(jako Nootropil) od 1964 produkuje belgijski koncern(mają filię w Polsce).

Piracetam do fenylopiracetamu ma się mniej więcej tak jak dorożka do promu kosmicznego. Piracetam(Nootropil) w niektórych wskazaniach można szamać nawet do 24g (24000mg), a w zagranicznych tutorialach jaką skuteczną dawkę poprawiającą funkcję poznawcze podaje się 4800mg ale 2-3x dziennie czyli 9600-14400mg/dobę (sic!). Jeżeli ktoś miał piracetam w prochu zamiast tabletek to wie jak taka ilość cementu w mordzie każdego dnia jest deprymująca. Mniejsze dawki to strata tabletek i pieniędzy. Jak psychiatra przepisze Nootropil i powie, żeby sobie brać na lepsze funkcjonowanie beretu 800mg tak z 2-3x dziennie to niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ale wypada mu się się wtedy roześmiać w twarz bo na pamięć i koncentrację to pomoże mniej więcej tak samo jak fasolka po bretońsku na depresję. ;)

Optymalna dawka aniracetamu to 750-1500mg do 3x dzień (max 4500mg), oksyracetamu 750-1500mg, pramiracetamu 250mg do kilku x dzień- liczmy 750mg, fenylopiracetamu to zaś 100-300mg, a noopeptu 20-60mg, fasoracetamu 10mg, coluracetamu 48-480mcg/kg(mikrogramów!). Gdzie aniracetam jest dodatkowo prototypową AMPAkiną i antagonistą receptora 5-HT2a (działanie przeciwlękowe), coluracetam w badaniach wykazuje działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe, fenylopiracetam ma właściwości psychostymulujące, a fasoracetam jako smaczek niweluje skutki uboczne baklofenu i upreguluje jego target(GABA-B).

Tam gdzie kupuję fenotropil to 5g, które starcza na 50 dawek wychodzi już z przesyłką za niecałe 100zł. Nootropilem to można rzyć podetrzeć i portfel doprowadzić do załamania nerwowego. ;)
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

BROMANTAN (Ladasten)

przez Kalebx3 11 paź 2015, 18:03
Dark nie poprawię Cię .
Zjadłem tego trochę , już dawno , wszystko w prochu .Niepamietam .
A Nootropil to polski i belgijski brałem. Mi to nie pomaga . Chociaż mam kolege , który bardzo sobie chwali Nootropil ( polepsza mu pamięc )

BROMANTAN (Ladasten)

przez Lord Kapucyn 11 paź 2015, 19:15
Faktem jest, że Nootropil jest najdłużej stosowany i najlepiej przebadany z całego tego towarzystwa. Może jak ktoś wcześniej nie miał w ogóle styczności z tego typu środkami i nie ma ogólnie przerytej bani psychocukierkami to na pierwszy raz się nada. Dla przeoranych może być za słaby, zbyt subtelny. Cenowo wychodzi masakrycznie jeżeli bierze się uber-dawki.

http://www.docsimon.pl/towar/geratam-tbl-60x-1200mg - gdybym chciał brać po te 14,4g/dzień to na 2 miesiące potrzebowałbym 12 opakowań 60 tabs x 1200mg. 12 x 25,80zł = 309,6zł + przesyłka , producent UCB Pharma- ten sam co robi Nootropil, tyle że preparat na rynek czeski.

https://www.doz.pl/apteka/p6587-Nootrop ... _mg_60_szt - "polski" Nootropil też od UCB, cena z sieciówki, tak samo- 12 paczek x 33,68zł = 404,16zł + musisz mieć recepty

Albo w prochu 864g - u jednego z tańszych vendorów to będzie koło 50$ + wysyłka = około 200zł

Dla porównania 5g noopeptu biorąc nawet maksymalne dawki dobowe(60mg) które wystarczy prawie na 3 miesiące(83 dni)- na 3 dobre cykle- można wyłapać nawet po 7$. Z przesyłką koło 50zeta.

Moderator/ R2 - D2

BROMANTAN (Ladasten)

przez wisnia80 13 paź 2015, 19:46
Dark Passenger napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):Ruskie piracetamy ( a brałem wiekszość ) tyle samo mi obecnie dają co polski Nootropil , czyli nic .

Optymalna dawka aniracetamu to 750-1500mg do 3x dzień (max 4500mg), oksyracetamu 750-1500mg, pramiracetamu 250mg do kilku x dzień- liczmy 750mg, fenylopiracetamu to zaś 100-300mg, a noopeptu 20-60mg, fasoracetamu 10mg, coluracetamu 48-480mcg/kg(mikrogramów!). Gdzie aniracetam jest dodatkowo prototypową AMPAkiną i antagonistą receptora 5-HT2a (działanie przeciwlękowe), coluracetam w badaniach wykazuje działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe, fenylopiracetam ma właściwości psychostymulujące, a fasoracetam jako smaczek niweluje skutki uboczne baklofenu i upreguluje jego target(GABA-B).

Tam gdzie kupuję fenotropil to 5g, które starcza na 50 dawek wychodzi już z przesyłką za niecałe 100zł. Nootropilem to można rzyć podetrzeć i portfel doprowadzić do załamania nerwowego. ;)

Można gdzieś kupić ten aniracetam? Ale żeby był w tabletkach.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Lord Kapucyn 13 paź 2015, 22:01
wisnia80, pw

Moderator/ R2 - D2

BROMANTAN (Ladasten)

przez artur1978 16 paź 2015, 23:42
Bromantan jets swietny, jeden z niewielu lekow ktory daje mi taki lajtowy hipomaniakalny stan wieksza saturacja kolorow, muzyka lepiej brzmi, wieksza wydolnosc.
Minusy to jednak stymulacja, poczucie silniejszego bicia serca (pewnei ionotropowo dziala), z kofeina wiekszy lek.Problemy ze snem tez sie pojawiaja.
Nie tyle jakies pobudzenie co brak poczucia zmeczenia, moge siedziec gdozinami i sie nie mecze i nei jestem senny.
Indukuje tez cytochrom p450 wiec moze zaburzac dzialanie innych lekow.
Lek nie nadaje sie do cpania najlepiej dziala po kilku dniach mi styka 30 mg rano pod jezyk, proszek nei ma smaku i zapachu wiec nie ma dramatu.
Rosjanie zalecaja robienie cykli 4 tygodnie i pozniej przerwa.

Pheylpiracatem tez jest swietny ale to jzu jak dla mnie czysty stymulant, bormantan to raczej dopaminergenik, w sumie podobny dla mnie do agomelatyny - to samo wyczilowanie, ostrzejsze kolorki, zwiekszone libido i motywacja.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Lord Kapucyn 16 paź 2015, 23:45
artur1978, z ceretropic bierzesz broma? Hmm, ruskie zalecają 50-100mg 2x dziennie(max200mg/d) Ladastenu. Jakbys to porównał do tych 30mg podjezykowo?

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg