ADAPTOL (Mebicar, Mebicarum)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez pająk 19 cze 2014, 22:48
Jak mi przyjdą groszki z Rosji to se je schowam w matrioszce :mrgreen:
Obrazek
pająk

przez Zbychu 1977 19 cze 2014, 23:05
A co zamówiłeś?
Zbychu 1977

przez Wudezet 27 lip 2014, 22:42
Witam. Jak oceniacie adaptol? Ja byłem 2-3 tygodnie na afobazolu. Początkowo działał świetnie, wstawałem o 6-7-8 (gdzie z reguły o 12) i miałem większą energię na wykonywanie codziennych czynności po ok. 1-1,5 tygodnia paradoksalnia wzrastała tolerancja na ten specyfik, lecz działanie jego dalej było zauważalne, lecz niestety wzrastał po afobazolu u mnie lęk napadowy i musiałem odstawić. Jak ma się do tego adaptol, jak byście go porównali z afobazolem i czy zauważył ktoś żeby adaptol podsycał lęki napadowe? Pozdrawiam.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zbychu 1977 27 lip 2014, 23:56
Adaptol biore doraźnie jak mam lęk nie do opanowania,pomaga bez dwóch zdań,tonizuje lęk,wycisza,nie zamula.Oceniam go pozytywnie.
Zbychu 1977

przez Wudezet 23 sie 2014, 01:02
Mhm, zastanawiam się na czym oprzeć swoją kurację.. Ogólnodostępnych SSRI czy właśnie Adaptolu. Jak byście porównali SSRI do Adaptolu? Np. Paroksetynę do niego? Za Adaptolem przemawia to, że nie trzeba długo czekać zanim się rozkręci (ładuje się w sumie jak benzo?), brak efektów ubocznych jak to bywa przy SSRI, można zażywać alkohol (z umiarem oczywiście), nie obniża libido (?), nie uzależnia. Czyli wychodzi na to, że jest bezpieczniejszy i efektywniejszy. Tylko jak to jest z działaniem porównując do SSRI załóżmy kiedy się już te SSRI rozkręci? Co byście mi z czystym sumieniem doradzili wybrać w takim wypadku? Pytam osób które miały styczność z SSRI/SNRI itp i Adaptolem. Cena leków nie jest żadnym argumentem w tym wypadku. Pozdrawiam :)
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez Marlowe85 12 sty 2015, 18:54
Jeśli chodzi o zwalczenie uczucia lęku bliżej nieokreślonego, który paraliżuje i blokuje odbierając chęci do czegokolwiek, to który lek będzie skuteczniejszy Afobazol czy Adaptol? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
Człowiek więcej boi się tworów własnego umysłu niż konkretnej rzeczywistości

Sortuj wg