FENYLOPIRACETAM / FONTURACETAM (Phenotropil, Carphedon)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
2
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

FENYLOPIRACETAM (Phenotropil, Carphedon)

przez Lord Kapucyn 10 cze 2014, 15:09
Fenylopiracetamu "legalnie" nie dostaniesz, bo w Polsce go nie ma. Możesz pojechać do Rosji po Phenotropil albo próbować szczęścia w necie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez pająk 10 cze 2014, 15:18
Dark Passenger napisał(a):Fenylopriacetamu "legalnie" nie dostaniesz, bo w Polsce go nie ma. Możesz pojechać do Rosji po Phenotropil albo próbować szczęścia w necie.

No ,a ten nootropil czy jak tam...niektórzy dostają...muszę jakos lekarza pocisnąć w tym kierunku :roll:
W można by przez neta kupić w rosyjskiej aptece ale cena no i ciekawe jak na przejściu granicznym to wygląda. Czy za zakup tzn przechwyt u celników tego leku można mieć jakieś prawne kłopoty?
pająk

przez wisnia80 10 cze 2014, 17:00
tarantula napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):Fenylopriacetamu "legalnie" nie dostaniesz, bo w Polsce go nie ma. Możesz pojechać do Rosji po Phenotropil albo próbować szczęścia w necie.

No ,a ten nootropil czy jak tam...niektórzy dostają...muszę jakos lekarza pocisnąć w tym kierunku :roll:
W można by przez neta kupić w rosyjskiej aptece ale cena no i ciekawe jak na przejściu granicznym to wygląda. Czy za zakup tzn przechwyt u celników tego leku można mieć jakieś prawne kłopoty?

nootropil to "zwykły" piracetam. Lekarz przepisze, ew. w Czechach bez recepty można kupić, abo z sklepu internetowego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pająk 10 cze 2014, 17:02
wisnia80, a ten fenylo? Jak na granicy?
pająk

przez Arhol 10 cze 2014, 17:10
tarantula napisał(a):wisnia80, a ten fenylo? Jak na granicy?

Jeśli to legalna substancja,i nie zakazana w kodeksie karnym to nie powinno być problemów
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Zbychu 1977 11 cze 2014, 11:34
W Rosji jest legalna chocna recepte,tam jest na specjalną recepte tianeptyna.
Zbychu 1977

przez pająk 13 cze 2014, 19:46
Zbychu 1977 napisał(a):W Rosji jest legalna chocna recepte,tam jest na specjalną recepte tianeptyna.

Od kiedy? Bo z tego co ludzie piszą to bez recepty u ruskich można nabyć...0_o

-- 30 cze 2014, 11:55 --

Update:
Dziś przyszedł z Ruszy fenyl. Zapodany 15min temu i obadamy na dniach co bydzie, do tego lecytynka z choliną.

-- 01 lip 2014, 05:14 --

Niech mnie! Nie ma mowy o "może czuję, a może nie czuję, może placebo, a może morze...", ewidentnie kopa daje i to w absolutnie pozytywnym sensie. Pieprzyć piracetam! Żadnych rc-owych wjazdów na serducho i ciśnienie, poprostu czysta chęć do "niemarnowania" czasu na leżeniu i gapieniu się w sufit.
Do minusa mogę podłączyć "granie w kiszkach" przy ładowaniu tj.godzinka od wzięcia. Faktycznie ulotka prawdę mówi co by nie zapodawać po 15 bo o śnie zapomnij ew.będzie przerywany i schizowy;] Bardzooo dużym plusem dla mnie oprócz działania nootropowego/antyanhedoniowego jest wspomniany przeze mnie brak obciążenia serducha.
To narazie wsio, będę informować na bieżąco what`s up ;)
ps: jadę na dawce 100mg z rana.

Kalebx3, miałeś rację! Wyrywa z butów! :great:
pająk

przez depas 07 lip 2014, 07:40
Aleście mi smaka na ten Phenotropil narobili... Waham się nad tym albo etylo z RC, ale to w przyszłości, kiedy fundusze pozwolą. Pozdro.

-- 07 lip 2014, 07:56 --

Mają tam w RC jeszcze niejaki bufedron, wynaleziony w 1928 (!), z klasy fenyloamin i katynonów, zaliczany do stymulantów i empatogenów. Ale sądzę że lepiej trzymać się mniej lub bardziej sprawdzonych wynalazków.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez zzYxx 07 lip 2014, 08:57
Dobra, to skąd go najlepiej dorwać?
The Walking Dead.

przez pająk 07 lip 2014, 18:38
zzYxx napisał(a):Dobra, to skąd go najlepiej dorwać?

http://www.extrapharmacy.ru/

-- 07 lip 2014, 17:51 --

depas napisał(a):Aleście mi smaka na ten Phenotropil narobili... Waham się nad tym albo etylo z RC, ale to w przyszłości, kiedy fundusze pozwolą. Pozdro.

Mają tam w RC jeszcze niejaki bufedron, wynaleziony w 1928 (!), z klasy fenyloamin i katynonów, zaliczany do stymulantów i empatogenów. Ale sądzę że lepiej trzymać się mniej lub bardziej sprawdzonych wynalazków.

Odstawiłam fenylo po dwóch tyg,brania, za męczące kutki oboczne miałam tj. brain fogi i straszna drażliwość.
Etylo u mnie o wiele lepiej się sprawdził (ale wiadomo, że nie wiadomo kto na co trafi, sort sortowi nie równy;]) brany w malutkich dawkach 2x dziennie przez 3dni, tym niemniej absolutnie nie polecam (fenylo też) osobom z nerwicą lękową bo mogą załapać "bad trip";]. Na razie nie ładuje się w to dalej, zobaczę jak poskładają mnie w szpitalu i wtedy będę myśleć co dalej...

-- 07 lip 2014, 17:53 --

tarantula napisał(a):
zzYxx napisał(a):Dobra, to skąd go najlepiej dorwać?

http://www.extrapharmacy.ru/

-- 07 lip 2014, 17:51 --

depas napisał(a):Aleście mi smaka na ten Phenotropil narobili... Waham się nad tym albo etylo z RC, ale to w przyszłości, kiedy fundusze pozwolą. Pozdro.

Odstawiłam fenylo po dwóch tyg,brania, za męczące kutki oboczne miałam tj. brain fogi i straszna drażliwość.
Etylo u mnie o wiele lepiej się sprawdził (ale wiadomo, że nie wiadomo kto na co trafi, sort sortowi nie równy;]) brany w malutkich dawkach 2x dziennie przez 3dni, tym niemniej absolutnie nie polecam (fenylo też) osobom z nerwicą lękową i ciężką depresją bo mogą załapać "bad trip" i narobić głupot;]. Na razie nie ładuje się w to dalej, zobaczę jak poskładają mnie w szpitalu i wtedy będę myśleć co dalej...
pająk

przez Zbychu 1977 07 lip 2014, 19:49
Jesli jest ktos skrajnie wykończony nerwowo moze przez pierwsze dwa-trzy dni być na fenylopiracetamie bardzo senny,nie do życia-to normalne w takim przypadku,znaczy ze lek działa.Oczywiscie nie musi u kazdego skrajnie wyczerpanego nerwowo taki efekt nastąpić,jest to zreszta opisane w ulotce tego leku.Ja to przezywałem,spałem 3 dni.Potem przyszło olśnienie ,szkoda ze tylko jedną paczuszke miałem,stymulacja po tym okresie jest bardzo przyjemna no i polepszona koncentracja,jasność umysły-super.
Zbychu 1977

przez pająk 07 lip 2014, 19:56
Zbychu 1977 napisał(a):Jesli jest ktos skrajnie wykończony nerwowo moze przez pierwsze dwa-trzy dni być na fenylopiracetamie bardzo senny,nie do życia-to normalne w takim przypadku,znaczy ze lek działa.Oczywiscie nie musi u kazdego skrajnie wyczerpanego nerwowo taki efekt nastąpić,jest to zreszta opisane w ulotce tego leku.Ja to przezywałem,spałem 3 dni.Potem przyszło olśnienie ,szkoda ze tylko jedną paczuszke miałem,stymulacja po tym okresie jest bardzo przyjemna no i polepszona koncentracja,jasność umysły-super.

To ja takie coś miałam po etylofenidacie i szkoda, że tylko też niestety jedną paczuszkę posiadałam :mrgreen:
pająk

przez Reiben 07 lip 2014, 20:20
dwa razy tego etylo próbowałem, super źródło wszyscy jak androidy po tym a mi tylko dziurawiło śluzówkę i wjeżdżało na serce, metylo z kolei na nic nie działało, noopept to jakiś cukierek..nie wiem może pół roku to trzeba żreć, nic chyba nie zostało bo tego innego syfu z braindoping itp. nawet nie liczę, źle się po tym czuję fizycznie nawet, nic nie pozostało, blowjob co godzinę może jedynie
Reiben

przez alukard75 07 lip 2014, 20:30
potwierdzam:

re: fenylo... męczące kutki oboczne miałam tj. brain fogi i straszna drażliwość.

"dwa-trzy dni być na fenylopiracetamie bardzo senny,nie do życia-to normalne w takim przypadku,znaczy ze lek działa"

czy aby na pewno??

Sortuj wg