FENYLOPIRACETAM / FONTURACETAM (Phenotropil, Carphedon)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
2
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

Phenotropil-nowoczesny lek nootropowy o nowym mechaniźmie.

przez wisnia80 25 maja 2014, 19:01
A o piracetamie co sądzicie?

FENYLOPIRACETAM (Phenotropil, Carphedon)

przez Kalebx3 25 maja 2014, 19:17
Jak nie brałeś dotąd żadnych nootropów , masz w miarę niezrytą czachę , to możesz spróbować , być może zaskoczy . Dawno temu i na początku z tym lekiem fajnie u mnie zadziałał , tzn . poprawil kojarzenie , koncentrację itd .Teraz to już tylko niewskrzeszalne wspomnienie .

-- 26 maja 2014, 21:27 --

Dziś z rana wrzuciłem 50 mg . Aż dziwne jak mi się pod kopułą na pół dnia rozjaśniło :shock: , a to tylko polowa tabletki . Bardzo wyczywalne działanie antylękowe i antydepresyjne . Nawet z drugiego popoludniowego benzo zrezygnowałem ( bo nie było lęków ) . NAPRAWDĘ POLECAM ! Super , kużwa tylkota cena .Jux załatwiłem nootropil i będę to jadł przez parę dni z tym właśnie ( choć nootropil to ostatnie szczyny przy Phenotropilu . Marek , trafiłeś w 10 z tym lekiem ,,, i może nawet w niego wejdę.

-- 26 maja 2014, 21:28 --

Kalebx3 napisał(a):Jak nie brałeś dotąd żadnych nootropów , masz w miarę niezrytą czachę , to możesz spróbować , być może zaskoczy . Dawno temu i na początku z tym lekiem fajnie u mnie zadziałał , tzn . poprawil kojarzenie , koncentrację itd .Teraz to już tylko niewskrzeszalne wspomnienie .

-- 26 maja 2014, 21:27 --

Dziś z rana wrzuciłem 50 mg . Aż dziwne jak mi się pod kopułą na pół dnia rozjaśniło :shock: , a to tylko polowa tabletki . Bardzo wyczywalne działanie antylękowe i antydepresyjne . Nawet z drugiego popoludniowego benzo zrezygnowałem ( bo nie było lęków ) . NAPRAWDĘ POLECAM ! Super , kużwa tylkota cena .Jux załatwiłem nootropil i będę to jadł przez parę dni z tym właśnie ( choć nootropil to ostatnie szczyny przy Phenotropilu ). Marek , trafiłeś w 10 z tym lekiem ,,, i może nawet w niego wejdę.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez pająk 28 maja 2014, 18:38
Kalebx3, zamawiasz z neta czy na receptę masz? Jak długo bierzesz? W jakiej dawce? Jakieś uboki?
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 28 maja 2014, 19:27
Tarantula , dostałem w prezencie 4 tabsy na testa , ale działanie juz wyczuwalne po pierwszej tabsie .
To można z tego co wiem bez recepty w Necie zakupić. Cena razem z przesyłką za 30 tabletek ( bierzesz 1 dziennie ) to okolo 180 zl .
Za dużo wywalam na Metylo ,żeby jeszcze tutaj zainwestować , ale ten Fenotropil to przedni lek . Jak masz rodzinkę w Rosji to chyba by nie było problemu ( ja bym na pewno nie miał ) ;)

przez alukard75 30 maja 2014, 01:10
no dobrze - która stronę do zakupu polecacie - eBay odpada bo jeden trafi na dobrego sprzedawce , drugi na dziada.

przez Zbychu 1977 10 cze 2014, 01:45
Przetestowałem całą serie (ok 3 tyg) oryginalnego fenylopiracetamu w formie tabletek leku o nazwie Phenotropil.Jakie są moje konkluzje odnośnie jego działania-jak najbardziej pozytywne-najważniejszą charakterystyką silnie przebijającą się w samopoczuciu to to ze fenylopiracetam jest bardzo ale to bardzo silnym stymulantem,komponenty przeciwlękowej jaką ma rzekomo posiadać nie uraczyłem.Poprawia takie parametry poznawcze jak przede wszystkim-lekkość myślenia i kojarzenia,wzrost twórczości ,a także jak już wspomniałem na wstępie-silna przyjemna -"twórcza" stymulacja.Oceniam ów lek subiektywnie rzecz jasna bardzo dobrze,dodam tylko że choć cena jza lek est wysoka (30 tabl 100mg-40$) to jednak mi wystarczyła w zupełności jedna tabletka na dobe 100mg,dwie raz spróbowałem jednorazowo to zdecydowanie za silna stymulacja.Jedna w sam raz.

-- 10 cze 2014, 01:50 --

Dodam jeszcze ze ma silne działanie anorektyczne.

-- 10 cze 2014, 01:54 --

Ulotka Fenotropilu w języku polskim:
1 część - http://i.imgur.com/7zoTfEh.jpg
2 część - http://i.imgur.com/B6Zs2Fq.jpg
Zbychu 1977

przez pająk 10 cze 2014, 02:12
Zbychu 1977, na receptę masz? Cholera...od naszych lekarzy to chyba nie ma co liczyć co? :/

-- 10 cze 2014, 01:13 --

alukard75 napisał(a):no dobrze - która stronę do zakupu polecacie - eBay odpada bo jeden trafi na dobrego sprzedawce , drugi na dziada.

Właśnie...z drugiej strony, jakoś nie ufam ruskim...
pająk

przez Zbychu 1977 10 cze 2014, 02:40
Ja kupiłem bezpośrednio ze sklepu Rosyjskiego w necie,oryginalny w tabletkach,w pudrze bym za darmo nie chciał.
Zbychu 1977

przez wisnia80 10 cze 2014, 06:14
no i jak tam tabsiki? Działają? :mrgreen:

przez pająk 10 cze 2014, 07:36
Zmartwiło mnie, że w działaniach uboczych leku może pojawić się -depresja(!?). Tak jest min w ulotce nootropilu.
pająk

przez wisnia80 10 cze 2014, 09:33
tarantula napisał(a):Zmartwiło mnie, że w działaniach uboczych leku może pojawić się -depresja(!?). Tak jest min w ulotce nootropilu.

Słowo "MOŻE" wydaje mi się, że jest tu bardzo istotne. :mrgreen:

przez Kalebx3 10 cze 2014, 12:47
Zmartwiło mnie, że w działaniach uboczych leku może pojawić się -depresja(!?). Tak jest min w ulotce nootropilu.

Tarantula , nie czytaj juz tych ulotek ;) , tylko wszamaj lek i wsłuchaj się jak skowronki spiewają karmiąc się tym albo tamtym specyfikiem .
Nootropilu ( w latach 90 , jak nie było zupełnie nic innego z nootropów) zjadłem , nie przesadzająć ze 100 albo i więcej opakowań .
Zadnej depresji ! , nawet jej zwiastunów .
Inna sprawa to przy Fenotropilu , zwykły nootropil to szczyny niemowlaka . I tyle maja te leki ze soba wspólnego co kawałek swojej nazwy . Jedyny ubok po tym leku jaki zaobserwowałem to zmniejszony apetyt ,,, ale co tam jak pod banią jaśniej ;) .
Tylko ta cena , nie do przełknięcia .

przez Lord Kapucyn 10 cze 2014, 15:00
Kalebx3, Bo fenylopiracetam jest około 30-60x silniejszy niż piracetam. Przy piracetamie kluczowa jest dawka. Badania kliniczne pokazują, że piracetam najskuteczniejsze działanie nootropowe ma w dawce... 14400mg/dobę. ;) Czyli co 8h trzeba szamać 4800mg. Można zbankrutować, bo paczka piracetamu 1200mgx60tabs to gdzieś około 30zł, czyli na cały miesiąc potrzeba 6 opakowań= 180zł.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez pająk 10 cze 2014, 15:06
Ot właśnie ta cena...Pytanie, czy ktoś z obecnych brał to "legalnie"? Jeśli tak to jak to zrobiliście? Jak zagadać do lekarza -_-?
pająk

Sortuj wg