MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez siostrawiatru 08 lis 2012, 01:20
Wczoraj 45mg na noc i nic. Totalna bezsenność. Więc po 3 godzinach znowu 45mg i w końcu jakoś usnęłam. Ale straszne koszmary. Masakra jakaś. To przez tą dawkę końską, czy co?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez thatMightyOneMan 08 lis 2012, 14:21
tak mirtazapina już ma; takie realistyczne sny bardzo

przez namiestnik 08 lis 2012, 23:11
thatMightyOneMan napisał(a):Mirtoru dalej nie ma w hurtowniach ,zamiast niego dostałem pod językową Mirtazapinę firmy BlueFish ,cenowo chyba najlepsza opcja z mirtazapin u nas na rynku

A ile kosztuje i jaka nazwa leku dokładnie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez thatMightyOneMan 09 lis 2012, 13:34
nazwa własna substancji czynnej; > "Mirtazapine Bluefish" cena w sumie kosmosik 17.94zł za 30tab x 30mg )
..Mirtor idzie w odstawkę xd

przez siostrawiatru 09 lis 2012, 13:54
Odstawili mi mirtę. Po prostu przestała działać. Co ja teraz zrobię. To taki dobry lek był.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Michuj 11 lis 2012, 19:05
Zastnawiam się, czy nie przerzucić się na trttico. Libido ciągle w stanie agonalnym ;/
Loża szyderców

przez namiestnik 11 lis 2012, 19:36
thatMightyOneMan napisał(a):nazwa własna substancji czynnej; > "Mirtazapine Bluefish" cena w sumie kosmosik 17.94zł za 30tab x 30mg )

Ale to normalnie w aptece? Na recepcie co musi być wypisane?

przez elfrid 11 lis 2012, 19:37
Generalnie Trittico, mianseryna i mirtazapina z reguły wręcz zwiększają przyjemność z "czynności seksualnych" :D
pregabalina, wenlafaksyna

przez Saraj 12 lis 2012, 09:48
Babilon, przyjmujesz Mirzaten. Czy zdradzisz mi na ile przed położeniem się go pobierałaś (kiedyś/teraz)?

Słuchajcie, boję się tego aspartamu w składzie opcji rozpuszczalnych na języku.. Mam jakieś zastoje, luki, moja pamięć jest ociężała, ilekroć próbuję coś sobie przypomnieć, natrafam na ścianę. Czuję, jakby mój mózg był otępiałt i tak też się zachowuję.. To już ponad dwa lata systematycznego wprowadzania aspartamu do ciała. Nie obawia Was ta substancja?

przez eroica 12 lis 2012, 10:33
Saraj napisał(a):Słuchajcie, boję się tego aspartamu w składzie opcji rozpuszczalnych na języku.. Mam jakieś zastoje, luki, moja pamięć jest ociężała, ilekroć próbuję coś sobie przypomnieć, natrafam na ścianę. Czuję, jakby mój mózg był otępiałt i tak też się zachowuję.. To już ponad dwa lata systematycznego wprowadzania aspartamu do ciała. Nie obawia Was ta substancja?

aspartam (pod warunkiem że nie wcinasz opakowania na dzień) jest zupełnie niegroźny i na pewnie nie powoduje skutków, o których piszesz - prędzej spowoduje je lęk przed aspartamem, podtrzymywany przez dr Google'a i Uniwersytet Youtube
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez thatMightyOneMan 12 lis 2012, 22:07
namiestnik napisał(a):
thatMightyOneMan napisał(a):nazwa własna substancji czynnej; > "Mirtazapine Bluefish" cena w sumie kosmosik 17.94zł za 30tab x 30mg )

Ale to normalnie w aptece? Na recepcie co musi być wypisane?

normalnie xd; ,na recepcie? nom to co zwykle ,czyli nazwa produktu ot, przecież nie ma znaczenia to co lekarz napisze Mirtor ,Remeron ,Mirtazen tylko substancja czynna :lol: czyli Mirtazapina w tym wypadku;

-- 12 lis 2012, 21:27 --

Saraj napisał(a):Słuchajcie, boję się tego aspartamu w składzie opcji rozpuszczalnych na języku.. Mam jakieś zastoje, luki, moja pamięć jest ociężała, ilekroć próbuję coś sobie przypomnieć, natrafam na ścianę. Czuję, jakby mój mózg był otępiałt i tak też się zachowuję.. To już ponad dwa lata systematycznego wprowadzania aspartamu do ciała. Nie obawia Was ta substancja?

tam nie ma czego się obawiać tak na dobrą sprawę; a już w ogóle w takich ilościach jakie konsumujesz ;)
sam zgłębiałem temat aspartamu dogłębnie i 'totalnie' xd w czasach jak wyszły "ploty' o nim ,ale ploty "nie istnieją' w świecie w którym się po prostu wie ;

przez Leonidof 13 lis 2012, 20:22
W ulotce dołączonej do opakowania preparatu o nazwie Mirtor zawarta jest informacja, iż częstym objawem ubocznym towarzyszącym przyjmowaniu tegoż leku jest biegunka.
Zechciejcie podzielić się swoimi doświadczeniami i rzeknijcie, czy w trakcie stosowania Mirtazapiny dokuczały Wam biegunki lub rozwolnienia, albo inne zaburzenia żołądkowo - jelitowe.
W rzeczywistości dwie są tylko rzeczy, które możemy bezpowrotnie stracić: to czas i życie; druga z wymienionych jest nieunikniona, pierwsza zaś niewybaczalna.

przez Saraj 14 lis 2012, 10:37
eroica, kolejność nastąpiła odwrotna, przedłużające się problemy z pamięcią wyczerpały moją cierpliwość, ugięłam się. Uderzanie rozpoczęłam od tego, co wsuwam do pyszczka. Padł cień na aspartam w Mirtorze i kandydozę, wywołaną niewłaściwą dietą. Nie jestem z tych nerwicowców, których lęki realizują się na obszarze hipochondrii.
Nie wierzę, że te problemy z pamięcią to nerwica. Moje lęki znacznie osłabły, a problemy z przypomnieniem sobie czegokolwiek, zamiast ulżyć, pogłębiły się.

Co do aspartamu, uspokoiliście mnie.

przez cytrynka84 14 lis 2012, 23:22
Saraj, Moim zdaniem problemy z pamięcią to po prostu skutek uboczny mirtazapiny,w końcu,uspokaja,działa dobrze nasennie Na drugi dzień osobiście czułam otępienie,senność po wieczornej dawce.
Jak sobie radzicie z tyciem po mircie?Ewentualnymi napadami głodu?
U mnie właśnie z powodu wagi,lek musiałam odstawić.Pare kilo do przodu :( Poza tym zatrzymanie wody w organizmie,czułam się normalnie po niej spuchnieta
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg