MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez estera1 29 sie 2012, 21:44
ja tez prubuje odstawic i mam takie same objawy :( raz ze raz spie raz nie a do tego dochodzi szybkie bicie serca

przez thatMightyOneMan 30 sie 2012, 23:43
może bata bloker wieczorem? Nebiwolol jak coś; może agoniści GABA -Baclofen czy nawet agoniści rec. dopaminowych ? ? ,na bank są lepsze środki "zastępcze" niż mirtazapina ponownie ,tym bardziej po takim okresie brania.

przez QueenForever 30 sie 2012, 23:58
thatMightyOneMan-niezły zestaw-nie gryzie się ?
QueenForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez thatMightyOneMan 31 sie 2012, 00:30
akurat w moim przypadku nie; odstawiłem wreszcie escitilopram ,wreszcie mogłem; to akurat sądzę dzięki GHB; ,piribedil zapobiega imo świetnie wahaniom dopaminy ,poza tym przy okazji zajmuje się prolaktyną z GHB; sele robi swoje ,pseudo lepsze od nri przy podbitej gabie i antagoniźmie alfy z piribedilu ,choć tego już nie odczuwałem po ok 2ch tygodniach na piribedilu... poza tym podniesiony HGH też mnie interesuje ,więc zestaw lux ,zważywszy ,że wreszcie czytając to co piszę nie zastanawiam się po przeczytaniu nad tym czy ktoś mnie zrozumie :twisted: ;)

przez QueenForever 31 sie 2012, 00:32
rozumiemy Cie;chciałes poprostu powiedzieć że dopamina rządzi 8)
QueenForever

przez thatMightyOneMan 31 sie 2012, 09:52
heh :twisted: można tak powiedzieć :D ale też PEA :mrgreen: i ...acetylocholina ,noradrenalina , czyli raczej odpowiedni ich poziom; ,na samej dopaminie nic się nie zwojuje zbytnio ;) (nie wiem jak Survector by podziałał ,zawsze to inny mechanizm;) przerabiałem selegilinę w dawce 10mg z L-dopą , było miło ,ba bardzo nawet ale ewidentnie odczówalny był brak "czegoś"; ,dodałem yohimbinę (norka) ,HGW - zajęło się acetylocholiną i od razu lepiej; ,w sumie to dbam o to by acetylocholiny było jak najwięcej ,suplementacja Lecytyną podstawa w sumie; ,jem dużo jajek xd itp ALC czasem zarzucam, itd;

przez miko84 31 sie 2012, 10:09
Nadmiar acetylocholiny blokuje dopaminę :)
miko84

przez thatMightyOneMan 31 sie 2012, 12:33
nie przy tym co ja jem;
można tak "poustawiać" neuroP dzięki wachlarzowi możliwości jakie dają suplementy i medykamenty; poustawiać tak by jeden nie wpływał na drugi co razem szły obok; tylko medycy mają problem z myśleniem/podejściem innym od szablonów zakłuwanych a nie 'zrozumiałych' imo

przez chris77 01 wrz 2012, 11:39
kurde biorę mirtazypine 3 dzien i nic, dalej nie śpię. w ogole jak czytam te opinie o tym leku to masakra, przeraża mnie tycie itp. odstawić i dać sobie spokój czy brać dalej?

przez czarnobiała mery 01 wrz 2012, 12:28
chris77, ja nie tyję po mirtazapinie, więc to nie jest jakaś reguła. A jaką dawkę bierzesz?

przez chris77 01 wrz 2012, 12:35
zacząłem od 7,5 mg teraz 4 dni 15mg a kończę na 30mg. lek był zachwalany na forum wiec postanowiłem spróbować,
ale na razie nie ma efektu. moze nie spie bo rzuciłem afobam po 2 tygodniach brania. takze czuje sie niezaciekawie
a cierpie na bardzo mocna bezsennosc, pomógł mi dopiero i to nie do końca parogen ale rzuciłem, czego żałuje,
kurcze juz sam nie wiem co robić, ręce opadają:((

przez czarnobiała mery 01 wrz 2012, 12:40
chris77, to może poczekaj, weź dawkę 30 mg. Może wtedy lek zadziała. Ja też miałam straszne problemy z bezsennością, przez wiele miesięcy brałam zolpidem i nie mogłam znaleźć leku, który by nie uzależniał, a zadziałał, brałam mnóstwo leków, ale bez skutku. Biorę dawkę 15 mg i na mnie działa mirtazapina.

przez chris77 01 wrz 2012, 13:11
czekam, tylko że bardzo długo już nie śpię i czuję się bardzo zmęczony.
może na mnie zadziała wkrótce, a może trzeba będzie połączyć z innym lekiem sam nie wiem:(
a w poniedziałek do pracy, będę znów chodził na rzęsach:(
jakie leki brałaś jeśli mogę wiedzieć? jakby co jest priv
w psychoterapię nie wierzę bo mi nic w ogóle nie pomogła, kurcze sam już nie wiem co robić:((((

przez Rafka 01 wrz 2012, 13:14
jestem ciekawa działania tej mirty bo potrzebuję czegoś na sen. A nie wiem czy mój lekarz jest skłonny przepisywać leki jakie chce pacjent a nie on.
Rafka

Sortuj wg