MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
77
64%

Nie
23
19%

Zaszkodziła
21
17%

Liczba głosów : 121

przez Michuj 02 cze 2012, 14:36
babydoll, gdyby rozwydrzona paniusia wiedziała coś więcej, to by wiedziała, że lekarz nigdy nie powie ''to nie zadziała'' albo ''trzeba czekać kilka miesięcy''. Zawsze powie, że lek jest dobry i będzie szybko działać. :roll: więc ogarnij się.

-- 02 cze 2012, 14:37 --

Moolik, nie powinno. Lekarze często zapisują takie zestawienia.
Loża szyderców

przez babydoll 02 cze 2012, 14:40
Michuj napisał(a):babydoll, gdyby rozwydrzona paniusia wiedziała coś więcej, to by wiedziała, że lekarz nigdy nie powie ''to nie zadziała'' albo ''trzeba czekać kilka miesięcy''. Zawsze powie, że lek jest dobry i będzie szybko działać. :roll: więc ogarnij się.

-- 02 cze 2012, 14:37 --

Moolik, nie powinno. Lekarze często zapisują takie zestawienia.

Sam się ogarnij, nie wiem do kogo ty chodzisz, ale pewnie do jakiegoś gównianego na NFZ, bo cię nie stać, jak mi przykro. Mój nie mydli oczu, nie obiecuje cudów, na mnie leki działają szybko, więc może na tej podstawie tak mi powiedział.
Czas to naprawdę dobry lekarz.

przez Michuj 02 cze 2012, 14:44
co za prymitywna #$R%, której tatuś lub mężuś dał kasę na prywatne wizyty. Chodzę prywatnie- i co z tego?
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez babydoll 02 cze 2012, 14:47
Michuj napisał(a):co za prymitywna #$R%, której tatuś lub mężuś dał kasę na prywatne wizyty. Chodzę prywatnie- i co z tego?

Sam jesteś prymitywnym %$#%, bo się dowalasz do ludzi bez powodu. Jak tak się świetnie czujesz i możesz sobie czekać na efekty tygodniami to super, ale ja nie, bo dla mnie każdy dzień to katorga. Skończ z łaski swojej, bo wychodzisz na dupka i tylko się ośmieszasz. Poza tym sama na siebie zarabiam, więc nie wiem skąd te domysły o ciągnięciu kasy, może z doświadczenia?

przez Michuj 02 cze 2012, 14:50
dowalam? piszesz bzudry, co śmiałem wypomnieć. skończyły się argumenty to wychodzi słoma z butów.
Loża szyderców

przez babydoll 02 cze 2012, 14:52
Michuj napisał(a):dowalam? piszesz bzudry, co śmiałem wypomnieć. skończyły się argumenty to wychodzi słoma z butów.

Aha, to, że na mnie leki działają szybko, to mi się wydaje? Tobie słowa z butów wyłazi, jak zachowujesz się jak prostak, naskakujesz chociaż gówno wiesz. Skończ.

przez Michuj 02 cze 2012, 14:53
skoro tak rewelacyjnie działają, to po co dupe zawracasz?
Loża szyderców

przez Amon_Rah 02 cze 2012, 15:59
babydoll napisał(a):Sam się ogarnij, nie wiem do kogo ty chodzisz, ale pewnie do jakiegoś gównianego na NFZ, bo cię nie stać, jak mi przykro. Mój nie mydli oczu, nie obiecuje cudów, na mnie leki działają szybko, więc może na tej podstawie tak mi powiedział.

MASZ W KONCU CO CHCIALAS. ZA UPORCZYWE OBRAZANIE UZYTKOWNIKA DOSTAJESZ OSTRZEZENIE, I MAM DZIWNE WRAZENIE, ZE BARDZO SZYBKO DOROBISZ SIE DRUGIEGO Z TYM SWOIM NOWOBOGACKIM PODEJSCIEM DO INNYCH UZYTKOWNIKOW. AMON

-- So cze 02, 2012 3:05 pm --

Na mnie 30 mg zadzialalo w ten sposob, ze od pierwszego wziecia (biore na noc) swietnie mnie usypia, spie jak kamien do 9. rano, a przedtem mialem (bez Mirtapu) trzytygodniowa bezsennosc. Jak dla mnie rewelacja, a na dalsze efekty sobie poczekam. Acha, i apetyt mi nie wzrosl, a nawet gdyby, to i tak waze 63 kg xD
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Michuj 02 cze 2012, 16:15
Amon_Rah, :uklon:
Loża szyderców

przez babydoll 02 cze 2012, 16:35
Amon_Rah napisał(a):
babydoll napisał(a):Sam się ogarnij, nie wiem do kogo ty chodzisz, ale pewnie do jakiegoś gównianego na NFZ, bo cię nie stać, jak mi przykro. Mój nie mydli oczu, nie obiecuje cudów, na mnie leki działają szybko, więc może na tej podstawie tak mi powiedział.

MASZ W KONCU CO CHCIALAS. ZA UPORCZYWE OBRAZANIE UZYTKOWNIKA DOSTAJESZ OSTRZEZENIE, I MAM DZIWNE WRAZENIE, ZE BARDZO SZYBKO DOROBISZ SIE DRUGIEGO Z TYM SWOIM NOWOBOGACKIM PODEJSCIEM DO INNYCH UZYTKOWNIKOW. AMON

-- So cze 02, 2012 3:05 pm --

Na mnie 30 mg zadzialalo w ten sposob, ze od pierwszego wziecia (biore na noc) swietnie mnie usypia, spie jak kamien do 9. rano, a przedtem mialem (bez Mirtapu) trzytygodniowa bezsennosc. Jak dla mnie rewelacja, a na dalsze efekty sobie poczekam. Acha, i apetyt mi nie wzrosl, a nawet gdyby, to i tak waze 63 kg xD

Mhm, a Michuj mnie nie obrażał? Jak już interweniujesz, to chociaż bądź sprawiedliwy, bo on zaczął głupim tekstem "nie. ona słyszała tylko o ''silnych'' lekach", a potem pierwszy mnie obraził, ale widzę, że tu niezłe kółko wzajemnej adoracji i tylko dostaje się tym, których się nie lubi. Więc nie ma się czym przejmować. Możesz mnie zbanować, proszę bardzo.
Ostatnio edytowano 02 cze 2012, 16:45 przez babydoll, łącznie edytowano 1 raz

przez *Wiola* 02 cze 2012, 16:45
SPOKÓJ!
Temat brzmi: Mirtazapina i jeśli będziecie dalej robić offtop polecą ostrzeżenia. Słomę z butów wyciągajcie sobie na pw.
Moderator

przez *Monika* 02 cze 2012, 16:57
Poziom przedszkola...
nie....
sorry...
żłobek! :evil:
Obrazek
Główny Moderator

przez Michuj 04 cze 2012, 17:12
Powoli chyba będę weteranem w tym wątku bo już dobre 7 miesięcy minęło na tym leku ;)
Loża szyderców

przez uzytkownik 04 cze 2012, 17:17
U mnie trzeci (rok) leci na mianserynie... wątroba już mówi dość.
uzytkownik

Sortuj wg